I Kada Spustimo Nogare... > Off-Topic Forum iliti Svaštara

Ajmo malo pljuvati po meni

(1/22) > >>

baron0101:
Ajde, da ne ukenjamo drugima temu, preselimo se ovdje..

Sta sam ja svima vama napravio da me se ovako pljuje..
Da cujem vas onda cu ja reci svoje u obranu..

black&white:
Stvar je u egzistencijalosti! Dal se pitaš kad koja je svrha tvog postojanja? Da budeš ono što jesi ili da budeš ono što nisi? Nama postavljaš pitanja na koja samo ti znaš odgovor, a odgovor je u samo tvoj glavi! Pogledaj u svjetlu budučnost, a zatim pogledaj duboki u ponor i odluči kojim češ putem! Obabereš li pravi put konfuzne misli će postati jednostavnije, a odgovor će doći sam po sebi i samo onda češ biti ono što jesi!
 :icon_mrgreen:
Dakle?
Pajdo, ma nema nitko ništ protiv tebe...sam se već jednom odluči kaj furaš, jer vjerujem nikome na forumu  nije jasno!
Budi ono kaj jesi i sve bude ok...voziš boatiana, nije sramota...vožiš beneli, augustu i r1..nije sramota...ja vozim motor od 800 cc, al nemam za regu i bengu...pa nije sramota  :icon_mrgreen:
...kontaš pajdo?
Ž...
 :icon_pidu:

Beeblebrox:

--- Citat: black&white - Prosinac 09, 2008, 19:42:31 pm ---.ja vozim motor od 800 cc, al nemam za regu i bengu...pa nije sramota  :icon_mrgreen:

--- Kraj citata ---
a za Nohu imaš  :icon_fU:

daj ne kukaj  :icon_pidu: :icon_mrgreen:

aposaric:

--- Citat: black&white - Prosinac 09, 2008, 19:42:31 pm ---Stvar je u egzistencijalosti! Dal se pitaš kad koja je svrha tvog postojanja? Da budeš ono što jesi ili da budeš ono što nisi? Nama postavljaš pitanja na koja samo ti znaš odgovor, a odgovor je u samo tvoj glavi! Pogledaj u svjetlu budučnost, a zatim pogledaj duboki u ponor i odluči kojim češ putem! Obabereš li pravi put konfuzne misli će postati jednostavnije, a odgovor će doći sam po sebi i samo onda češ biti ono što jesi!
Dakle?

--- Kraj citata ---

Mene tebe ponekad, da prostiš, strah  :llllol:

Warg:

--- Citat: black&white - Prosinac 09, 2008, 19:42:31 pm ---Stvar je u egzistencijalosti! Dal se pitaš kad koja je svrha tvog postojanja? Da budeš ono što jesi ili da budeš ono što nisi? Nama postavljaš pitanja na koja samo ti znaš odgovor, a odgovor je u samo tvoj glavi! Pogledaj u svjetlu budučnost, a zatim pogledaj duboki u ponor i odluči kojim češ putem! Obabereš li pravi put konfuzne misli će postati jednostavnije, a odgovor će doći sam po sebi i samo onda češ biti ono što jesi!
Dakle?
Pajdo, ma nema nitko ništ protiv tebe...sam se već jednom odluči kaj furaš, jer vjerujem nikome na forumu  nije jasno!
Budi ono kaj jesi i sve bude ok...voziš boatiana, nije sramota...vožiš beneli, augustu i r1..nije sramota...ja vozim motor od 800 cc, al nemam za regu i bengu...pa nije sramota  :icon_mrgreen:
...kontaš pajdo?
Ž...
 :icon_pidu:

--- Kraj citata ---

Ovaj Taoizam nije kompatibilan s mojim sivim stanicama :icon_scratch:  al kad sam sjeo i smotao :icon_weed:  te   :motocikli006:  sve je sjelo, te skužih da se moja  nesvjest slaže s tvojom podsvijesti,pa svjesno podržavam tvoje nesvjesno :motocikli012:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju