Autor Tema: KYMCO Venox  (Posjeta: 3226 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jazz

• Zagreb
  • Komarac
  • *
  • Spol: Muški
  • Kymco zing zvijer :)
KYMCO Venox
« : Svibanj 05, 2008, 18:45:06 pm »
Pozdrav,

čitao sam dosta o njemu, ali me zanima par stvari:

Kakva je udobnost?
kak ide u dvoje? jel se moze  na more i tak? cca sa 150kg opterečenja
potrošnja?
max brzina i optimalna putna?
opći dojmovi?
dali ima gdje alspuh zamjenski, jer ovaj je ko truba ili treba bas kod majstora napravit po mjeri?

hvala svima..  :icon_pidu:
Živjeli 100 godina! :)

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
Odg: KYMCO Venox
« Odgovori #1 : Svibanj 05, 2008, 19:34:50 pm »
previse para
simpatican izgled

za te novce kupis virago ili novog maraudera isl.
BMW = bauer motor werke

Offline Deny

• Vizir
  • **
« Odgovori #2 : Svibanj 05, 2008, 19:55:37 pm »
udobnost-nakon 80-100km (bez stajanja) počne boliti dupe,motor je jako tvrd,zato i ide dobro i stabilno po zavojima,a sic je tanak....a suvozačici je još gore nego tebi....što opet ne znači da se s njime ne može prevaliti 300km ili malo više u jednom danu,tj nekoliko sati....vjerujem da je ybr125  naked dosta udobniji motor....

max brzina 140 i koji km al ti treba 5km auto puta tj ravnice da to postigneš.....120 postižeš relativno brzo,na normalnoj prigradskoj cesti.....po meni  on ima serijsku grešku u odabiru zadljeg lančanika koji je trebao imati bar 6 zuba više....onda bi se sve te brzine nekako normalno posložile,jer ovako 5. nema nikakvog smisla.....mislim,prvu rastežeš do 50 drugu do 100 a putna ti je najčešće 120......imaš otprilike 4. i 5. viška.....

može ponijeti 150kg tereta+200kg svoje težine.....a tako nakrcan,računaj na 80-100 putne brzine....nije stvar u tome da on neče doči do 100 nego mu treba puno vremena...

potrošnja 3.5-5.5 ovisi koliko si pametan a raštelan može popiti i preko 6

opći dojam...interesantan motor,jako lijepog i dobro pogođenog izgleda....kad bi sad kymco ugrađivao onaj motor koji rade za bmv 1cl 450ccm i 45-50ks u njega,to bi bio pravi motor,dobar za ganjanje ,jer iskreno njemu samo malo fali....kubika i snage,da bio bio pravi,da bi stao uz rame s vn800,900....

i naravno za tu lovu je bolje pogledati polovnog viraga 535 ,er5 en500 ili nešto slično....
« Zadnja izmjena: Svibanj 05, 2008, 20:01:15 pm Deny »

Offline boris1984

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • Piaggio Fly 150
« Odgovori #3 : Svibanj 11, 2008, 20:52:52 pm »
Beeblebrox,mislis da se moze kupit polovne motore koje si naveo?

ja mislim da je venox jako dobar izbor..po oglasima se moze naci 2 godine star(cca 6-7 tisuca km)za 23-25 tisuca kn..mislim da je to dobra ponuda

Offline Rude

• Vizir
  • **
  • Kymco Venox 250
« Odgovori #4 : Lipanj 26, 2008, 23:43:38 pm »
imo sam venoxa,prodao ga i pozalio. mislim da cu ga otkupit od sadasnjeg vlasnika, i napraviti jebaczki chopper. vilce smo produzili za 10cm, zadnji kraj sam naravno otpilio, zabio zadnju gumu sirine 180, umjesto 150, produzio komande. jos fali ogroman volan koji mi stoji u garazi. eh da, i jos ga moram otkupiti. nadam se da ce mozda vec drugi mjesec biti u mojoj garazi, i onda postam slike
kako se zovu muhe u sloveniji?? ne zovu se, one same dojdu :)))

Offline Deny

• Vizir
  • **
« Odgovori #5 : Lipanj 27, 2008, 13:31:44 pm »
imo sam venoxa,prodao ga i pozalio. mislim da cu ga otkupit od sadasnjeg vlasnika, i napraviti jebaczki chopper. vilce smo produzili za 10cm, zadnji kraj sam naravno otpilio, zabio zadnju gumu sirine 180, umjesto 150, produzio komande. jos fali ogroman volan koji mi stoji u garazi. eh da, i jos ga moram otkupiti. nadam se da ce mozda vec drugi mjesec biti u mojoj garazi, i onda postam slike

heh zanimljivo....ispada da ko god ga je vozio,nikad ga nije prežalio,osim ako mu je u garaži :)....po meni to bi bio fenomenalan motor samo da ima 50ks i dva disak naprijed jednog iza i istu ili malo veču kilažu (220kg max).....

zanima me kako si uspio uvaliti 180 zadnju gumu (dal je trebalo što prepravljati) i koja je točno dimenzija...180xneštox15

Offline Rude

• Vizir
  • **
  • Kymco Venox 250
« Odgovori #6 : Kolovoz 02, 2008, 10:32:31 am »
jedini problem za staviti siru gumu je ona poluga od zadnje kocnice. to smo skinuli i zavarili par centimetara dalje, i rijesili problem. dimenzije se ne sjecam samo znam da sam je skinuo sa jednog v-maxa.
kako se zovu muhe u sloveniji?? ne zovu se, one same dojdu :)))