Autor Tema: Keeway 250 cruiser  (Posjeta: 18572 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lukylipik

• Zagreb
  • Interceptor
  • Spol: Muški
  • Yamaha DragStar xvs 650
Keeway 250 cruiser
« : Listopad 21, 2007, 09:37:33 am »
Evo nakon skoro tridesetak dana prijateljstva s novim članom svoje obitelji imam potrebu zatražiti i neka mišljenja. prvo nisam do sada vidio nekoga sa "Kivijem" pa me zanimaju iskustva onih koji ga voze ili onih koji nekoga poznaju da ga posjeduje i vozi. Mislim da je bitno tako razmjeniti iskustva jer o ovim našin Kinezima kupljenima po jeftilenu (ali iz ljubavi i punog srca) trebamo pomoći iskrenim iskustvima i sebi i drugima. Nakon prvih kilometara i zanosa za sada su mi primjedbe slijedeće: odmah tijekom i nakon kupnje nisam primjetio da mi na instrument ploči ne radi ništa  :motocikli007:(to bum valjda sredil na servisu pod redom reklamacija),najveći serijski nedostatak motocikla jest nepostojanje očitanja razine benge u spremniku (pa ak tu netko ima ideju...??? - za sada vodim brigu o pređenom broju km i pravovremenom tankanju). Najveća serijska bedastoća jest ugradnja "daljinskog startanja motora: :cussing:užas! Odmah nakon dva dana bacio sam taj pametni "ključ" i startam sa obbičnim ključem jer ako sluččččččččajno s onim daljincem negdje kvrcnem,dodirnem ili slićno uključi se nakakova je..na blokada i mogu desetak minuta na kavicu dok on ne odluči dati dozvolu za startanje... Pa evo dvokotački puče recite,savjetujte,uputite,pljujte i što vam već padne na pamet napišite....Pozdrav! :icon_pray:
...i sutra je novi dan - dok ide,ide!

Offline merla

• MMP
  • Warrior, Venture
Odg: Keeway 250 cruiser
« Odgovori #1 : Listopad 21, 2007, 10:32:46 am »
Pokazivac benzina nemam ni ja na shadowu, pa mislim da ti jedino ostaje (kao i meni) pratiti kilometrazu, i na vrijeme tankati. Nisam siguran koliko ti se isplati ugradjivati neki aftermarket za to.  :dontknow:
Jednostavno se naviknes svaki put kad tankas staviti brojcanik na 0 i gledati...,  :icon_smile:

Yzzy

• Gost
« Odgovori #2 : Listopad 21, 2007, 10:40:03 am »
Po dogovoru pajdo!
Sve što radim na svojem, prenosim ti kao iskustva iz "prve ruke", a što se tiće boleština...kaj da ti kažem?; budemo ih otkrivali i probali rješavati!?

Offline Charlie

• Split-Dalmacija
  • MMP
  • BMW R80 RT
« Odgovori #3 : Listopad 21, 2007, 11:22:58 am »
Pokazivač količine goriva u rezervaru nema ni moj BMW, a nije imala ni Yamaha koju sam vozio prije BMW-a.
Bolje cili život živit kao bogataš nego jedan dan kao siromah - Sir Oliver

Milost ne tražim niti bi vam je dao

Offline lukylipik

• Zagreb
  • Interceptor
« Odgovori #4 : Listopad 21, 2007, 18:40:36 pm »
Malo ste me utješili što se tiče pokazivača goriva! :glasses9: Tenksić!Budem pazio! :icon_mrgreen:

Offline Charlie

• Split-Dalmacija
  • MMP
  • BMW R80 RT
« Odgovori #5 : Listopad 21, 2007, 20:21:49 pm »
Riješiš taj problem jednostavno. Napuniš pun tank i po gradu učiniš 50km i opet do tankaš do čepa. Nakon toga malo matematike i uvijek po kilometrima znaš koliko još do benzinske.

p.s.
naravno svako tankanje kilometre vratiš na nulu
Bolje cili život živit kao bogataš nego jedan dan kao siromah - Sir Oliver

Milost ne tražim niti bi vam je dao

Offline Vladek

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • HD XL 1200 X Sportster 48
« Odgovori #6 : Listopad 22, 2007, 09:29:18 am »
Zinga ima pokazivač goriva - iako ne baš lijep!  :@:

A sad šalu na stranu. Keweey sa slike je meni osobno jako lijepi motor, a kak ne bi bil kad je kopija američkih cruisera. Koliko mi je poznato ne uvoze se baš dugo pa ih ni po cestama nema baš neki broj. Recimo prije 3 godine nisi mogao ni doći do modela Shadow jer je bilo problema s isporukom uvoznika. Frend je jako bil zainteresiran za taj motor,ali se zbog lošeg iskustva odlučio na polovnu yamahu virago 250.

Želim ti puno ugodnih i sigurnih kilometra na motoru!  :icon_thumright:

Offline lukylipik

• Zagreb
  • Interceptor
« Odgovori #7 : Listopad 22, 2007, 17:58:49 pm »
Hvala svima na odgovoru i savjetima :icon_pidu:,ma tješi me što sam inače po katalozima uviđao i neke respektabilnije marke da nemaju pokazivač razine goriva pa kud svi Turci ..... Što se tiče instrument ploče to će biti riješeno na ovlaštenom servisu, ali najbitbije da za sada nemam loših iskustava sa ostatkom motora pa neka samo ostane na ovim primjedbama. Bok Vam i želim nam što manje hibernacije tijekom zimskog razdoblja, jer danas je valjda počela sezona smanjene "potrošnje" :icon_super:....

Offline rockydennis

• Zamagljeni
  • Vizir
  • **
  • Savjesno i odgovorno
« Odgovori #8 : Listopad 22, 2007, 22:59:07 pm »
Kaj se tiče benge, pretpostavljam da imaš na izlazu iz rezervuara onu pipu, kaj možeš prekinut dotok goriva!  :dontknow: Kad ju okreneš za 90 stupnjeva onda je otvoreno, a za još 90 dođeš na rezervu! I ta ti je rezerva (pročitaj točno u uputstvima) nekih 1.5litara, a možda i dvije! S obzirom da ti motor troši ispod 4 litre/100km, čisto pristojna rezerva! Jedini je nedostatak kaj skužiš tek kad ti zaštuca i rikne (u normalom položaju na pipi)!

Ma naviknul buš se da kad prođeš nekih 250km otvoriš rezervuar i malo prodrmaš bike! Kad začuješ žuborenje :icon_mrgreen: odmah je lakše! :icon_thumright:

P.S. Sori ak otkrivam toplu vodu! :icon_redface:

www.cro-chopper.forum-2007.com

Volim burek, zeljanicu pitu,
volim cure što ne pamte Titu!

Offline lukylipik

• Zagreb
  • Interceptor
« Odgovori #9 : Listopad 22, 2007, 23:05:30 pm »
Kaj se tiče benge, pretpostavljam da imaš na izlazu iz rezervuara onu pipu, kaj možeš prekinut dotok goriva!  :dontknow: Kad ju okreneš za 90 stupnjeva onda je otvoreno, a za još 90 dođeš na rezervu! I ta ti je rezerva (pročitaj točno u uputstvima) nekih 1.5litara, a možda i dvije! S obzirom da ti motor troši ispod 4 litre/100km, čisto pristojna rezerva! Jedini je nedostatak kaj skužiš tek kad ti zaštuca i rikne (u normalom položaju na pipi)!

Ma naviknul buš se da kad prođeš nekih 250km otvoriš rezervuar i malo prodrmaš bike! Kad začuješ žuborenje :icon_mrgreen: odmah je lakše! :icon_thumright:

P.S. Sori ak otkrivam toplu vodu! :icon_redface:

rocky...
ma koja topla voda frende; svaki savjetić je dobodošao! :icon_super:

Offline Shapa

• Komarac
  • *
  • Kymco Zing 125
« Odgovori #10 : Studeni 02, 2007, 14:06:07 pm »
Uh kako ovi ruše cijene , dobro neznam dali ima razlike u kvaliteti (pokazat će vrijeme) , u odnosu na njih Kymco ispada skupa firma.

Offline lopac

• zaprešić
  • Vizir
  • **
  • jinlun 250
« Odgovori #11 : Veljača 07, 2008, 15:32:00 pm »
jinlun ima digitalni( u tri boje) na rezervoaru,he he he  :@:
tko izgubi dobitak,dobije gubitak

Offline zuti

• Zabok
  • MMP
  • Aprilia rsv 1000 mille
« Odgovori #12 : Veljača 07, 2008, 16:18:06 pm »
Uh kako ovi ruše cijene , dobro neznam dali ima razlike u kvaliteti (pokazat će vrijeme) , u odnosu na njih Kymco ispada skupa firma.
Kymco sa kinezima nema apsolutno nikakve veze, a po kvaliteti je za njih boeing.
Ajde jos jednu putnu, pa jos jednu, jos jednu ajde ovo je stvarno zadnja ma hajde jos jednu, jos jedna i idemo. hik nikam nejdi prije

Offline lopac

• zaprešić
  • Vizir
  • **
  • jinlun 250
« Odgovori #13 : Veljača 07, 2008, 18:03:02 pm »
Kymco sa kinezima nema apsolutno nikakve veze, a po kvaliteti je za njih boeing.
ali imam digitalni u tri boje :Rleb:šala
tko izgubi dobitak,dobije gubitak

Offline Laci-luc

• Bistra
  • Interceptor
  • daj Bože
    • www.simek.hr
« Odgovori #14 : Ožujak 04, 2008, 12:33:56 pm »
Samo da se pohvalim da sam od prije nekoliko sati ja vlasnik ovog Kewaya s početka priče!
još sutra samo prenos na mene kad ga luky odjavi sa sebe

Gospodin  "Lukylipik" mi se čini jako OK nakon 3 kave koje smo skupa popili.

Napravio mi je o svom trošku servis na 3000km da se otklone sve sitne mušice koje je on primjetio na njemu,
dao mi i registracisku pločici sa cca 6mj rege i sisybar koji je on ugradio na motor
to sve sam platio 18000 novaca + porez i prenos koji još neznam kolko če koštat

Malo mi žao da nije Junlin radi brojnosti ljudi koji ga posjeduju u mojoj blizini i njihovih savjeta, te posebno radi servisera Dragana.
Ali mi se ovo činila jako isplativa kupnja pa nism previše "razmišljavao"

O svim "sranjima" na njemu a isto tako i svim pohvalama ovog :motocikli031: pisat ču dalje u ovoj temi
Navek tam, de vine srcu radost daje