Autor Tema: I mene su podrobili...  (Posjeta: 6068 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • Rotten to the Bone
Odg: I mene su podrobili...
« Odgovori #15 : Lipanj 08, 2007, 14:29:58 pm »
A baš šteta,pa kaj si baš moral maleckoj pokvariti morsku avanturu? :icon_mrgreen:.Šalu na stranu,dobro da je sve završilo bez nekih težih posljedica.Nadam se da se budete svi brzo oporavili bez posljedica i dobro naplatili pretrpljeni strah i ozljede.Jbg,kaj morem kad sam Zagorec :icon_mrgreen:.Se ih tuži.... :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline Hac

• Ivanić Grad
  • MMP
  • CBR 600 RR 07
« Odgovori #16 : Lipanj 08, 2007, 14:46:15 pm »
Svakakvih budala ima,ne trebaju ni biti pijani. :cussing:
Dobro  da niste bili na motoru,ovak je sve ustvari dobro prošlo-fućkaš auto,on se lako popravi.
Želim vam brz oporavak!

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #17 : Lipanj 08, 2007, 16:11:27 pm »
Danke svima na podršci za brzi oporavak! Draga do daljnjega ostaje u bolnici, minimalno do utorka, a curica je nešto bolje... Mene štreca u nekoliko prstiju desne ruke kada ju ispružim, a i kuk me malo zeza u nekom određenom položaju.. Jbg!  :Rinv: Glavno da se cure oporave, a ja budem se kak je Toldi rekao već nekak snašao. A kaj se auta tiće, ovi u servisu još nisu prionuli procjeni, ali na ovo kaj su vidjeli komentar je bio ...: "Ovo bu koštaloooo!"

Molio bih nekoga od naših dragih (   :Rhb: :icon_mrgreen: ) policajaca sa foruma da mi se jave na PP radi nekih dosta bitnih informacija. Što prije to bolje!

P.S.
Posebna zahvala Blanki na infu oko osiguranja!   :icon_thumright: :Rhb:
Gandhi: "Be the change you want to see!"

Offline bob

• Vizir
  • **
« Odgovori #18 : Lipanj 08, 2007, 16:49:19 pm »
Pridružujem se željama za što bržim oporavkom tebi tvojim suputnicama,(a lima bu uvijek bilo)
jubitelj sam motora i mototehnike, pive, partijanja, moto susreta, ĹĄto uostalom znaju oni koji me poznaju a oni koji neznaju...saznat ĂŚe

Offline Hrdzo

• Komarac
  • *
    • http://www.cardomain.com/id/hrdzo
« Odgovori #19 : Lipanj 08, 2007, 19:10:53 pm »
Hebo te.....sad vidim slike....hebes lim....samo da Bruna cim prije izadje van iz bolnice, da malo dojde k sebi (ili tebi) pa da za vikend feštamo!! Bum Vas ja vozil u Mazdi ako treba (ili u Matizu :icon_mrgreen:)!!

Za lim se nemoj brinut....nije tvoja krivica i ovaj put bi trebalo sve proci sa osiguranjem kako treba....ko po loju (ili špeku)!!

A onda kad me Bruna nazvala iz Draškovićeve i kad sam se sa tobom cuo....stvarno ti dojde da se zapitas dal negdje proci makar imas prednost ili ipak da stanes i dva put pogledas!!

drzi se hlapac!!  :Rleb: :Rleb:

PS - daj sad slozi clia, prodaj ga i kupi neku mazdu 323F (BJ liniju) ili 3-ojku....stan je gotov...sad djeca dolaze na red pa ti za njih treba mjesta!!  :llllol: :glasses9:
azda je zakon

Luking for sponzors

Offline Piva

• Tourer
  • Spol: Ženski
« Odgovori #20 : Lipanj 08, 2007, 20:19:32 pm »
Želim svima što brži oporavak!

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #21 : Lipanj 08, 2007, 22:23:32 pm »
Hebo te.....sad vidim slike....hebes lim....samo da Bruna cim prije izadje van iz bolnice, da malo dojde k sebi (ili tebi) pa da za vikend feštamo!! Bum Vas ja vozil u Mazdi ako treba (ili u Matizu :icon_mrgreen:)!!

Za lim se nemoj brinut....nije tvoja krivica i ovaj put bi trebalo sve proci sa osiguranjem kako treba....ko po loju (ili špeku)!!

A onda kad me Bruna nazvala iz Draškovićeve i kad sam se sa tobom cuo....stvarno ti dojde da se zapitas dal negdje proci makar imas prednost ili ipak da stanes i dva put pogledas!!

drzi se hlapac!!  :Rleb: :Rleb:

PS - daj sad slozi clia, prodaj ga i kupi neku mazdu 323F (BJ liniju) ili 3-ojku....stan je gotov...sad djeca dolaze na red pa ti za njih treba mjesta!!  :llllol: :glasses9:

Je, sranje je to.... Za auteka budemo još vidjeli gdje, kada, kolko i zašto... prvo procjena. Danas sam bio u eruohercu i prijavio štetu tako da će "ekipa za očevid" izaći vjerojatno odmah u ponedjeljak ili utorak i napraviti procjenu štete, ali moram se još čuti sa njihovim chiefom.

Offline rockydennis

• Zamagljeni
  • Vizir
  • **
  • Savjesno i odgovorno
« Odgovori #22 : Lipanj 08, 2007, 22:36:37 pm »
Ti Julius stvarno znaš ražalostit čovjeka! Prvo u drugoj temi pišeš da ti motor doma spava zbog rege, a sad i auto ode... Želim vam brz oporavak... :icon_thumright:

www.cro-chopper.forum-2007.com

Volim burek, zeljanicu pitu,
volim cure što ne pamte Titu!

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #23 : Lipanj 08, 2007, 22:40:51 pm »
Ti Julius stvarno znaš ražalostit čovjeka! Prvo u drugoj temi pišeš da ti motor doma spava zbog rege, a sad i auto ode... Želim vam brz oporavak... :icon_thumright:

Ma to je on tražio sponzora koji će platit regu motora !  :icon_mrgreen:
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline barnie

• Vizir
  • **
« Odgovori #24 : Lipanj 08, 2007, 22:42:54 pm »
Evo nije me bilo par dana..nisam pojma imala  :icon_eek:.. mogu reći samo jedno..da ste imali sreću da niste bili na motoru. Takvih glupana ima pun grad i ne gledaju kud i kako voze  :icon_evil:  Bruni i curuci veliki pozdrav i želim im brz oporavak a ti se Jule drži..biti će sve ok    :hello:  :icon_super:
ko ne zna da ne zna, opasan je, izbjegavajte ga...
tko zna da ne zna, dijete je, nauèite ga...
tko ne zna da zna...spava, probudite ga...
tko zna da zna, pametan je, slijedite ga

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #25 : Lipanj 08, 2007, 22:49:30 pm »

A jbg, nije baš da se trudim, ali eto, desi se... Bit će bolje! Sada nemam izbora nego nekak prikrpati lovu i regati motor jer pitanje je kada će auto biti gotov!  :icon_rolleyes:

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #26 : Lipanj 08, 2007, 22:50:15 pm »
Evo nije me bilo par dana..nisam pojma imala  :icon_eek:.. mogu reći samo jedno..da ste imali sreću da niste bili na motoru. Takvih glupana ima pun grad i ne gledaju kud i kako voze  :icon_evil:  Bruni i curuci veliki pozdrav i želim im brz oporavak a ti se Jule drži..biti će sve ok    :hello:  :icon_super:

Bruni će biti drago na pozdravu!  :icon_thumright:

Offline oldbiker

• Umag
  • V.I.P. Member
  • Honda CBR1100XX
« Odgovori #27 : Lipanj 08, 2007, 23:44:37 pm »
E moj Julček, i to se dešava ! Bitno je da bu s vama sve u redu ! Lijepi i veliki pozdrav Bruni i tebi !!!  :icon_super: :icon_super: :icon_super: :icon_super:
Motor vozi glavom ali malo i srcem. Free biker - bolje biti sam, nego u lošem društvu !

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #28 : Lipanj 08, 2007, 23:49:19 pm »
Pozdrav i brz oporavak želim svim trima! :hello:
google master

Offline Simon

• Samobor
  • Vizir
  • **
  • CB 400N / GSX 550EF
« Odgovori #29 : Lipanj 09, 2007, 19:57:44 pm »
Nije me bilo na forumu.. a j...ga,.. brz oporavak svima i drzte se. :hello:

Sasa i Simon
M.K. KOMPA
http://www.mk-kompa.com/
You have the right to remain silent.
anything you say will be misquoted,
and used against you..

Prevodim s njemačkog, pa ako neko treba..