Autor Tema: 11.05 Staaari rokeri -umag  (Posjeta: 4619 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderator
  • Spol: Muški
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
Odg: 11.05 Staaari rokeri -umag
« Odgovori #15 : Svibanj 14, 2007, 12:01:17 pm »

E tu ću priču jednom cijelu prepričat. čekam da Lolo bude on line :@:

Evo sada sam tu  :llllol: Vidim  :icon_pidu: jedni da vas je bilo poprilično i da ste napravili poriličan promet na šanku  :llllol: Drago mi je da ste se dobro proveli mada ni meni nije bilo loše jer se sve svodilo jedi i pij  :@:

2James - čul sam priču kak ste iskušavali dobrotu Velog Jože i budite sretni kaj se nije zbudil jer bi vas sugdje bilo  :icon_mrgreen:
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline bob

• Vizir
  • **
« Odgovori #16 : Svibanj 14, 2007, 13:24:21 pm »
2 Oldi: 5+ za zalaganje na svim poljima  :Rleb:
(a zajedničko eliminiranje viška pive i ostalih tekućih i krutih elemenata bumo izvršili na nekom drugom mjestu kad neš imal toliko obaveza)  :icon_pidu:
Inače moja draga i ja bili smo na mjestu događanja od petka u podne i bilo je prekrasno promatrati popunjavanje oooogromnog prostora kampa za smještaj motorista koji je (po mojoj procjeni)bio 120% popunjen.
Zabava je bila turbo dobra,a naše malo društvo doprinjelo je na svoj način da bude još bolja  :icon_pidu:  :Rleb:
Buku koju smo stvarali ne bi htio komentirat,kao ni mehaničarske zahvate pojedinaca  :icon_mrgreen:da daju svoj doprinos bučenju  :icon_thumright:
jubitelj sam motora i mototehnike, pive, partijanja, moto susreta, ĹĄto uostalom znaju oni koji me poznaju a oni koji neznaju...saznat ĂŚe

vn 900

• Gost
« Odgovori #17 : Svibanj 14, 2007, 13:47:02 pm »
kaj vele organizatori koliko je bilo motora i ljudi ?   mislim da je vozni park bil vredan milijone , puno nulaaaaaa evra

Offline guzonja

• UMAG
  • Vizir
  • **
  • Guzzi Griso
« Odgovori #18 : Svibanj 14, 2007, 15:17:31 pm »
toldiju je pukla kuplung sajla kod vrbovskog pa ga je jelena naguravala na svakom semaforu
stigli doma zivi i zdravi
drugi put nek postiska šarafe prije puta, navodno mu se i top odšarafio :glasses9:
MORAŠ BITI VEPAR DA BI BIO BIKER

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #19 : Svibanj 14, 2007, 15:37:12 pm »
nebi covjek vjerovao poslije par piva taj top samo padne  :icon_mrgreen:
BMW = bauer motor werke

Offline barnie

• Vizir
  • **
  • Spol: Ženski
« Odgovori #20 : Svibanj 14, 2007, 17:14:29 pm »
Bilo je prijavljeno 118 klubova koliko sam uspjela čuti od Oldija s bine pri dodjeli zahvalnica.. brojka govori sve  :icon_super:
..Staarim rockerima sve pohvale za sjajnu organizaciju, stvarno su se potrudili i oko najmanje sitnice :icon_thumright: a Oldi je iako u gužvi, uvijek našao nekoliko minuta za pomoći.. Oldie hvala ti na svemu!  :hello:
Ja nažalost nisam uspjela pratiti tempo našeg društva s foruma..stvarno sam se trudila ali naposlijetku sam odustala,kud god otišla, znala sam da su poslagani oko bačve s pivom i da se nebudu nigdje izgubili   :icon_pidu: :icon_mrgreen:  :Rleb:
ko ne zna da ne zna, opasan je, izbjegavajte ga...
tko zna da ne zna, dijete je, nauèite ga...
tko ne zna da zna...spava, probudite ga...
tko zna da zna, pametan je, slijedite ga

Offline guzonja

• UMAG
  • Vizir
  • **
  • Guzzi Griso
MORAŠ BITI VEPAR DA BI BIO BIKER

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderator
« Odgovori #22 : Svibanj 14, 2007, 17:28:11 pm »
Stvarno se veliko društvo sakupilo sa foruma! Svaka čast! Samo Promila vidim da se hiće po podu, a vi ste mi svi ostali nekak fiksirani u vertikali?  :icon_scratch:  :icon_mrgreen:
Gandhi: "Be the change you want to see!"

Offline chimpa

• Vizir
  • **
« Odgovori #23 : Svibanj 14, 2007, 20:49:33 pm »
Evo link za chimpinu galeriju:
http://picasaweb.google.com/chimpa33/UmagMKStariRokeri2007

Vanja

pa dal sam link nekoliko postova iznad  :icon_mrgreen:

Offline Sale

• Vizir
  • **
  • TOMOS 9a6 Alpino (APN)
« Odgovori #24 : Svibanj 14, 2007, 20:57:34 pm »
pa dal sam link nekoliko postova iznad  :icon_mrgreen:

al ti link ne radi

Google      
Error

404 NOT_FOUND
    Unable to process request.

Offline oldbiker

• Umag
  • V.I.P. Member
  • Honda CBR1100XX
« Odgovori #25 : Svibanj 14, 2007, 23:45:12 pm »
Evo završne statistike: 143 prijavljena moto kluba ( 118 smo pročitali na bini - ostali su se prijavili poslije 21.40 )
Prijavljenih motocikala - 4.132   Suvozača - 1.866   Posjetitelji bez motora koji su kupili kartu Petak - 786  Subota - 1.133

To je to ! A mislim da bu većina došla za 2 tjedna u Zelinu i onda bumo  :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: ! A ak Promil i Malena slučajno ne dojdu  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:
Motor vozi glavom ali malo i srcem. Free biker - bolje biti sam, nego u lošem društvu !

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #26 : Svibanj 15, 2007, 00:54:35 am »
Evo završne statistike: 143 prijavljena moto kluba ( 118 smo pročitali na bini - ostali su se prijavili poslije 21.40 )
Prijavljenih motocikala - 4.132   Suvozača - 1.866   Posjetitelji bez motora koji su kupili kartu Petak - 786  Subota - 1.133

To je to ! A mislim da bu većina došla za 2 tjedna u Zelinu i onda bumo  :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: :icon_pidu: ! A ak Promil i Malena slučajno ne dojdu  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:

Svaka čast! :icon_super:

Za dva tjedna sam na Guzzi susretu u Sloveniji, ali samo subota. Nedjelju sam doma pa je moguća šema od zadnji put.
I Blanka mijenja politiku prema bikerima, ali detalji kasnije :icon_smile:
google master

vn 900

• Gost
« Odgovori #27 : Svibanj 15, 2007, 06:59:55 am »
Svaka čast! :icon_super:

Za dva tjedna sam na Guzzi susretu u Sloveniji, ali samo subota. Nedjelju sam doma pa je moguća šema od zadnji put.
I Blanka mijenja politiku prema bikerima, ali detalji kasnije :icon_smile:
:icon_super:
na godinu se bilježim s štovanjem ponovo, definitivno  :icon_super:

Offline Eva

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • Spol: Ženski
« Odgovori #28 : Svibanj 15, 2007, 12:04:27 pm »

OOOOOOOOdličan susret! Mi smo bili skroz oduševljeni, čak smo brzo skužili da ne treba večer provest u redu za pivu, neg  kad odeš, odmah uzmeš kolko stane u ruke :icon_mrgreen: Sam kaj muškima s kojima sam bila, ni bilo dost ni to :llllol:
ugl, bilježimo se za idući susret, svaka čast na organizaciji! :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline Izi

• Vizir
  • **
  • KLE500
slike sa: Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag 11. – 13.05.2007
« Odgovori #29 : Svibanj 15, 2007, 23:50:05 pm »
U Umagu je bilo odlično, svaka čast Rokerima na kvalitetno organiziranom susretu  :icon_super:  Evo mojih slika:

Motovun

Zabranjeno pušenje

Slike s povratka; Vojak, vrh Učke i pogled iz restorana u Vrbovskom