Sa Vjetrom U Kosi I Komarcima Na Viziru... > Izleti, Putovanja, Druženja & Putopisi - Vanishing Points

Sjeverna Amerika ovog ljeta....

(1/19) > >>

zinger:
Pozdrav svima, evo me ponovo, zadnji put sam bio na forumu proslo ljeto, bilo je nekih problema, nisam se mogao logirat...poceo sam temu moguceg putovanja za Aljasku tokom ljeta 2007, i s veseljem mogu reci da je sve spremno osim
nekih malih sitnica. 
Trenutno sam u Ohio-u, zavrsavam pripreme na motoru (BMW 1150 GS Adventure), ruta je gotova, krajem petog/pocetkom sestog mjeseca
bih trebao poci.  Bilo nas je 3, ali je ostatak ekipe otkazao, tako da sam trenutno solo.  Nadam se da sve bude po planu tako da mogu podijelit slike i komentare na forumu.   
Ruta krece od Clevelanda, preko srednjeg zapada, do Montane, i onda na sjever preko Canade, za Fairbanks.  Ovisno
o vremenu i stanju cesta, moguca je i kratka relacija do Prudhoe Bay.  To je nekih 700 km od Fairbanksa, ali je sve prteni put.  Na putu gore planiram biti vecinom na Alcanu (Alaskan Highway), to je istocni pristup Aljasci, a na putu nazad, uzeti
zapadnu stranu, uz more, koliko bude moguce.  Koliko sam skuzio iz svih informacija, nema puno cesta, vecina transporta je brodom i avionom, tako da nema puno izbora. 
Cim bude nekih slika, stavit cu.  Prosli tjedan smo krenuli za Tennessee, preko Virginie, ali nije bas bilo puno foto momenata, sama magla i kisa.  Trebalo nam je dva dana da predjemo dionicu 800 km.    :icon_eek:

pozdrav,
goran

Beeblebrox:
drzi se
ocekujemo te uskoro sa slikicama i dojmovima

:icon_thumright:

Too Slow:
Svaka čast majstore,keep us updated and don't forget to upload some pics  :icon_mrgreen:.Nadam se da bude sve bilo u redu i da te bude vrijeme mazilo  :icon_mrgreen:.Keep on riding on a free road  :icon_thumright: :icon_thumright:

James1100:
Javi nam se!   :icon_super: :icon_super: :icon_super:

zinger:
 :hello:

Hvala na dobrodoslici...evo par slika od proslog tjedna...prva je Saddle Mountain, West Virginia,
nesto kao Velebit, puno planina, zavoja i medvjeda... :icon_super:  Srijeda...
Druga je Blue Ridge Parkway, Virginia, cetvrtak...zapravo tako je bilo cijeli vikend. + kisa..  :icon_scratch:

take care,
goran

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju