Autor Tema: 2 Sledgehammer  (Posjeta: 3628 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • mečku... opet
2 Sledgehammer
« : Kolovoz 27, 2005, 22:10:56 pm »
Ovaj tjedan bio u Italiji i malo obratio pažnju: od velikuh skutera sam vidio jako puno Scarabea. Nema više tih skutera po cesti kao prije 2 godine,ali ovaj je bio najčešći među njima. Možda zato što je to domaća firma,ali mislim da to Talijane baš ne puca kolko se misli,nego zato što drukčije izgleda. Inače,svi su bez kofera i nije mi loš izgled.
google master

Sledgehammer

• Gost
2 Sledgehammer
« Odgovori #1 : Kolovoz 28, 2005, 15:25:57 pm »
Thanx na info... fora i je u tome da je to ipak makina koju ne treba puno ljudi, već je vani kupuju oni kojima je to za put na posao i natrag, a do posla se voze brzim i dobrim obilaznicama tipa autocesta i poluautocesta izvan grada, kao i za normalan međugradski promet, dok oni koji se voze samo unutar grada i gradskih gužvi Scarabeo 500 niti ne koriste, jer im je prevelik. Ali zato unutar iste game imaju dobru ponudu manjih kubikaža za po gradu, gdje onaj od 125 ccm predstavlja ideal, a za zahtjevnije su tu i 250-ke.

Ja sam je, naravno, kupio jer nisam tako dobro "standardiziran" kao Talijani, već da imam makinu za sve i svašta, sa kojom dvije osobe bez napora mogu otići i do Pita i do mora, pa i dalje ako treba. I što se toga tiče moje želje su gotovo u potpunosti ispunjene, ne žalim se na ništa i ne priželjkujem ništa. Simply happy!

Offline FZ1

• Karlovac
  • Moderatori
  • Spol: Muški
  • Bayerische Flugzeug-Werke
2 Sledgehammer
« Odgovori #2 : Rujan 27, 2005, 01:35:52 am »

Sledgehammer

• Gost
2 Sledgehammer
« Odgovori #3 : Rujan 27, 2005, 13:01:53 pm »
Eeeee, stari moj, da je barem tako... nedaj Bože dugog čekanja... mada tu u ovoj banani ne mogu očekivati još cijelo stoljeće...

Offline Waynder

• Komarac
  • *
    • http://www.stuntbase.com
2 Sledgehammer
« Odgovori #4 : Listopad 21, 2005, 01:21:57 am »
Citat: "Sledgehammer"
Eeeee, stari moj, da je barem tako... nedaj Bože dugog čekanja... mada tu u ovoj banani ne mogu očekivati još cijelo stoljeće...

to ti je tak samo u americi ;)