Autor Tema: Prijedlog i linkovi  (Posjeta: 9747 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • mečku... opet
Prijedlog i linkovi
« : Listopad 16, 2005, 23:47:37 pm »
Kako smatram da je ovaj forum jako dobro zamišljen, pa sam bio aktivan od kad sam i saznao za njega, mislim da bi bilo u redu da malo napredujemo s tom našom custom-tourerskom temom. Na početku sam pobacao par postova o nekim poznati customizerima, ali ne bih želio da ispadne da se pravim pametan. Pratim tu temu već godinama i za novce koje sam dao za razne novine sam Guzzia mogao kupiti i mnogo ranije. Bilo bi ljepše (moje skromno mišljenje) da se više okrenemo sebi i ljudima oko nas, koje znamo ili koje srećemo. Mislim da bi bilo lijepo raspravljati iz vlastitog iskustva ili o vlastitim idejama. Ili opet stavljati ovdje svoja mišljenja, odobravanja ili kritike.

Dakle, što želim reći: bilo bi mi drago vidjeti puno više ovakvih tema kao što je Sledgeova "Samogradnja iz Slovenije". Molim pišite o motorima koje slažete ili ste slagali ili o tuđima. Uglavnom, o motorima koje ste vidjeli svojim očima. Customi nisu samo vrsta motora nego i stil života. Također se to tiče i tourera gdje bi bilo lijepo čitat o tuđim iskustvima s takvim motorima. Makar i prenesenim iz razgovora s motoristima, jer su takvi motori skupi i nisu univerzano upotrebljivi pa npr. ja, ne mogu prenosit ljudima kak me služila Honda Gold Wing. Al nadam se i takvim članovima.

Evo, malo sam se zanio, ali vrijeme je da konačno nešto i napravim kao moderator jer su na ovom forumu do sad off-ovi prihvatljivi i nisam baš primijetio da bu posla. Kao što rekoh, forum je dobro zamišljen. Bee, majstore! :prayer:  Moderator bi trebao dat i malo inicijative, a ne samo bit mehaničar tuđih rečenica, pa evo mog malog pokušaja.

Btw, bit će svi linkovi postavljeni pa surfajte do mile volje. Onda bi bilo OK vidjet i rasprave, a ne samo da se divimo slikicama.
google master

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
Prijedlog i linkovi
« Odgovori #1 : Listopad 16, 2005, 23:50:45 pm »
My kind of Man
 :rr:
BMW = bauer motor werke

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
Prijedlog i linkovi
« Odgovori #2 : Listopad 17, 2005, 00:23:57 am »
EVO linka
tj 1200 linkova :shock:

http://www.motocikli.com/forum/customlink.htm
BMW = bauer motor werke

Offline wildstardude

• R.I.P.
  • **
    • Blueknights.hr
Prijedlog i linkovi
« Odgovori #3 : Siječanj 09, 2006, 16:03:22 pm »
Bez brige...ja bi stel stvarno napisati post o tome kakav je za vozit fjr1300 al' bute malo pricekali.... :jox:
It doesn't matter WHAT you ride, it matters THAT you ride...

Offline Promil

• Gorski Kotar
  • V.I.P. Member
  • 1602 wildića
Prijedlog i linkovi
« Odgovori #4 : Siječanj 23, 2006, 11:55:09 am »
slazem se ovo je jako dobro zamisljeno i nadam se da cemo se svi ukljucit.Ja bas nemam previse iskustva sa motorima ali bit cu tu mozda naucim nesto :cowboy:
DAJ NEEEE SEEEEEERIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!

My wife yes
My dog maybe
My motorcycles NEVER!!!!

Offline Linza

• LIFETIME Banned
Prijedlog i linkovi
« Odgovori #5 : Siječanj 23, 2006, 15:27:26 pm »
Zao mi je sto vas moram popljuvati ali starno moram. Vidim da ste si ( ili samo James) dao truda sa linkovima ali sta da radim sa njima???
Evo primjera. Zelim aftermarket sjedalo. Pod kojim slovom da trazim. Krenut cu od B jer znam za baxtera a dalje ko da nemam linkove.
vakim danom sve sam blizi vretenastoj ribi

Offline choke

• Vizir
  • **
Prijedlog i linkovi
« Odgovori #6 : Siječanj 23, 2006, 18:04:28 pm »
Aje redom-jedan po jedan  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
amahahahhahahahaaaaaaaa

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
Prijedlog i linkovi
« Odgovori #7 : Siječanj 23, 2006, 18:29:37 pm »
to su linkovi proizvodjaca ,a ne dijelova
BMW = bauer motor werke

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
Prijedlog i linkovi
« Odgovori #8 : Siječanj 23, 2006, 22:16:33 pm »
Citat: "linza"
Zao mi je sto vas moram popljuvati ali starno moram. Vidim da ste si ( ili samo James) dao truda sa linkovima ali sta da radim sa njima???
Evo primjera. Zelim aftermarket sjedalo. Pod kojim slovom da trazim. Krenut cu od B jer znam za baxtera a dalje ko da nemam linkove.

Odgovor je jednostavan. Čitao si prvi post. Svatko može malo pokrenuti  Google,pobrati par slika i neke podatke i praviti se pametan. Istu sam filozofiju gurao i na "motorima". Ovo je forum,mjesto za raspravu i razgovor ljudi istih interesa. Koji imaju ili žele imati takve motore. Zato želim postove ljudi o vlastitim iskustvima,savjete i sl. Da se ne ponavljam,molim čitaj post kojim sam otvorio temu. Ovo je spisak  linkova vezanih uz taj svijet choppera i tog načina života. Način da ljudima olakšam surfanje (ili pojeftinim). Jednom će bit i dopuna,ali s naglaskom na Japance i ostale. I da slikovito opišem,više ću cijenit nečije "drejanje fusića" doma nego ludi airbrush iz Orange county-a koji košta 800$ samo za tank. Ljepši je doživljaj vidjet Emzu nekog klinca bez love,ali s voljom nego nekog šminkera koji ima love za customizaciju svog Fat boy-a.

Brzi odgovor na tvoj primjer sa sjedalima. Za takva pitanja imaš forum i ljude da pomognu. Svatko zna nešto,a zajedno znamo mnogo. Najveći interes su mi customi i    tu sam najaktivniji. "Le pera" i "Lyckscycles" su mi pali na pamet taj čas kao marke sjedala za choppere. Za nakede i ostale nisam toliko upućen. Da si ovo pitanje postavio kao pravo,a ne primjer,dobio bi 5 marki u prvom postu sa linkovima,a dodatno nakon malo upotrebe mozga. To bi bio kratki opis čemu može dobro poslužiti forum.
google master

Offline custom fanatic

• Komarac
  • *
Prijedlog i linkovi
« Odgovori #9 : Siječanj 23, 2006, 23:10:25 pm »
Citat:
Ljepši je doživljaj vidjet Emzu nekog klinca bez love

sam to ja?  :mrgreen:    :mrgreen:    :mrgreen:    :mrgreen:
LCOHOL - The Cause Of - And Solutin To  - All Of Life's Problems

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
Prijedlog i linkovi
« Odgovori #10 : Siječanj 24, 2006, 00:42:31 am »
Citat: "custom fanatic"
Citat:
Ljepši je doživljaj vidjet Emzu nekog klinca bez love

sam to ja?  :mrgreen:    :mrgreen:    :mrgreen:    :mrgreen:

Nije da te se nisam sjetio,al samo kao svijetli primjer :mrgreen:
Sorry za ono "klinac",al tako je bolje zvučalo. :wink:   Samo radi  efekta. Inače ne radim razliku.
google master

Offline Linza

• LIFETIME Banned
Prijedlog i linkovi
« Odgovori #11 : Siječanj 24, 2006, 08:44:36 am »
Znam da je veliki problem u klasifikaciji tako velike kolicine linkova ali i dalje smatram ako su linkovi podjeljeni abecednim redom onda tvoj citat "Svatko može malo pokrenuti Google" ima najvise smisla.

Cito sam naziv posta i on se zove priijedlozi i linkovi. Linkove ste dali a ja dajem prijedlog tj. kritiku.
vakim danom sve sam blizi vretenastoj ribi

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
Prijedlog i linkovi
« Odgovori #12 : Siječanj 24, 2006, 22:47:49 pm »
Dobro. Možda sam bio malo nejasan onda kad sam to pisao. Prijedlog je bio da pišemo o sebi i ljudima oko nas. o svojim iskustvima, itd. Spisak linkova sam stavio da ljudima olakšam surfanje, i da ne ispadne kako ja glumim mudraca, a u stvari sam copy paste s interneta. kao da poberem nečiju pametnu u razgovoru i onda je u idućem bircu ekipi prodam pod svoju misao. Vidio sam zadnje vrijeme da ljudi vladaju nazivima modela Orange Countya, a neznaju koju vrstu motora su gledali. Zato što je ta firma na TV u zadnje vrijeme. Nemam satelit i kabelsku pa neznam točno,ali čuo sam da je bio Chikas neki dan. Sad budu rasprave o njihovim modelima i opet puno pametnih. A nijedna od tih firmi nije najpoznatija u tom poslu i daleko su od toga. Zato se i reklamiraju u TV emisijama. Žele biti legende, ali to još nisu. Nisam na forumu (jednom ili drugom) vidio da netko spominje Paul Yaffea ili Cyril Huzea. A to jesu igrači iz prve lige. Umjetnici. Za Arlen Nessa misle da radi kožne jakne. A radi ih kao i Ducati (btw. Dainese radi za Ducatia).
Zato želim da ljudi pišu o sebi i o starim Jawama ili japancima koje su radili ili pomagali drugima. Nikad neće ispast glupi jer za Jawu sigurno neće reći kak su se mučili oko ugradnje kompresora. Glupi ispast neće,i još će im se ekipa ipak diviti i čestitat ima na volji,radu i mašti. Makar bile Jawe i makar prerade bile loše,nitko neće srati po njima. I takvi nakon par godina i par motora postaju poznati i ljudi ih mole za pomoć. I na forumu nam mogu pomoći oko prerade ili oko kvara kad pitamo za savjet.

PS Moja osobna prednost na forumu chopperi je samo ta da imam mnogo godina iza sebe u praćenju te teme tako da vladam osnovnim informacijama iz glave i mnogim detaljima. Tako sam i postao moderator jer sam u početku mislio da ću radit samo na toj temi. Jednostavno sam želio biti, da to tako nazovem, katalizator. Želio sam da se ta custom tema razvije i da traje. Ako samo pucamo imena i linkove,jednog dana ćemo ih potrošiti i forum će onda stati. A šteta bi bila jer zainteresiranih je mnogo više nego se čini.
google master

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
Prijedlog i linkovi
« Odgovori #13 : Siječanj 24, 2006, 22:51:27 pm »
Inače, najpoznatija marka sjedala je Korbin :mrgreen:
google master

Offline Mackie

• Komarac
  • *
Prijedlog i linkovi
« Odgovori #14 : Svibanj 01, 2006, 20:21:44 pm »
chopper bi trebao bit svaki jedinstven i zamišljen od samog vozača. ne kao serijsi bike.
zato malo mašte, osmisli sic, stopi ga s motorom, daj ga obuć u kožu i vozi!!  :rock: