Autor Tema: 17 Lipanj Forum feešta i Bikers New Year! :punk:  (Posjeta: 18247 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mladen

• Komarac
  • *
17 Lipanj Forum feešta i Bikers New Year! :punk:
« Odgovori #210 : Lipanj 21, 2006, 22:54:28 pm »
Ako smijem zamoliti... ostao bi postrance glede natjeravanja muških guza.
Barem dok ne zapadnem u ozbiljnu krizu.

Hvala na razumjevanju. I još da dodam.
Rotkvice! Nije stvar u tebi...ti si jedan divan muškarac...ali upravo sam izašao iz jedne dugotrajne veze i nemogu ti pružiti ono što zavređuješ.

Ha! Kak sam dobar.

Offline DonRot

• Interceptor
  • Spol: Muški
  • z1000
« Odgovori #211 : Lipanj 22, 2006, 00:01:28 am »
Citat: "Weekend Monster"
Ako smijem zamoliti... ostao bi postrance glede natjeravanja muških guza.
Barem dok ne zapadnem u ozbiljnu krizu.

Hvala na razumjevanju. I još da dodam.
Rotkvice! Nije stvar u tebi...ti si jedan divan muškarac...ali upravo sam izašao iz jedne dugotrajne veze i nemogu ti pružiti ono što zavređuješ.

Ha! Kak sam dobar.

Hahahahhahahahhahaaahahahahahahahahahahah,,,
DOBAR!
KOJI JE TO FRAJER NA SLICI?!?!?
ZENE NAVALITE!

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderator
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
« Odgovori #212 : Lipanj 22, 2006, 10:39:22 am »
Citat: "zeko"

BTW ... Lolo, jesi li možda vidio neke naočale pored tvog kofera na stolu?

:mrgreen:   :supz:   :LOL:

Cvikeri su kod mene ali sam mislil da su od 2a. Obično sam nedjeljom u Pitu na jutarnjoj kavi, a slijedeči tjedan sam na servisu kod Daca (dan još nije definiran) pa napiši koj ti paše da ti ih ostavim.
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline zeko

• Komarac
  • *
  • KLE 500
    • Frappr
« Odgovori #213 : Lipanj 23, 2006, 10:39:52 am »
Citat: "Deathmaster"
moja sućut na guljenju motora, imao sam jedan sličan slučaj sa starim skuterom ali davno

Citat: "Julius"
...
Mislim da bi stvarno trebao posjetiti tog druškana sa recimo ZRIX-om Don Rotom da popričate, a ti izvućeš barem dio love.
Kada vidi ZRIX-a umrijet će od straha, a ako i preživi kada vidi Don Rota umrijet će od smijeha i stvar riješena!  :mrgreen:

Citat: "Deathmaster"
prvi bi trebao ici kloky da se lik krene smijat(zato kaj je kolky jako velik), pa iza njega ovi malo veći(u vrsti) pa na kraju ja i Beeble.

Citat: "kloky"
Ako pustite mene prvog, nećete vi ostali niti trebati...

Hehe...hvala ljudi, ali ..ma ni panike! Locirao sam mu stanište (adresa počinje sa: Iza sedam gora...), a i pojilište. Lik za sada pokazuje znakove dobre volje i voljan je nadoknaditi svoju, a i moju glupost. Dogovor je pao i realizacija bi trebala biti kroz nekih dvadesetak dana. Tak da se nadam da mi iznad navedeni odred smrti ne bu trebao. :bud:

Zapravo...pomogao bi klokyu pohrvati se protiv tete iz Duge Rese kaj se njemu penjala po motoru.  :sex: :3some:  :fuck:

Citat: "Lolo"
Citat: "zeko"

BTW ... Lolo, jesi li možda vidio neke naočale pored tvog kofera na stolu?

Cvikeri su kod mene ali sam mislil da su od 2a. Obično sam nedjeljom u Pitu na jutarnjoj kavi, a slijedeči tjedan sam na servisu kod Daca (dan još nije definiran) pa napiši koj ti paše da ti ih ostavim.

Hvala, to je dokaz kako se uz ovakvu ekipu na susrete zaista može ići bez brige i pameti.  :cheers:
Lolo, nisam baš jutarnji tip pa radije platim nekaj drugo kad se pojaviš na servisu.  Mislim, ipak su mi cvike draga uspomena na 50 Kuna  :wink: