Autor Tema: 02.04.2006 odlazak u novsku ll dio  (Posjeta: 4595 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline brum

• Road King
02.04.2006 odlazak u novsku ll dio
« Odgovori #30 : Travanj 03, 2006, 23:33:40 pm »
Bok, društvo!

Imam doma gužvu nekakvu, ali radim na ovome. Skinuo sam Loline i svoje slike, odabrao 25 komada i vjerujem da ću sutra navečer sve to napisati i staviti.

Sorry kaj duže čekate, ali počela mi je sezona radova pa sam na poslu od 5.30 do 19.30.

2 4rijeke
Dužan sam i tvoje slike i tekst, a pošto vidim da ste se raspisali na tu temu, vjerujem da ću onda i ja nešto u prilog tome prikladno napisati  :wink:

2 Lolo
Slike od Siska ću staviti kad još jednom obiđem i poslikam tamo neke stvari, da priča bude kompletna
ruuuuum, bruuuum, bruuuum...!!!

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderator
  • Spol: Muški
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
« Odgovori #31 : Travanj 03, 2006, 23:40:54 pm »
Imaš volje stari moj i sve ćutim da bu pala nekakva nagrada krajem godine  :mrgreen:
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline brum

• Road King
« Odgovori #32 : Travanj 04, 2006, 23:20:30 pm »
Nakon odgađanja, lošeg vremena i ostalih problema konačno smo se spremili Petru u Sigetac, kako bi ga još jednom posjetili u večem broju, kako je sam zaželio, te mu uručili poklone za njegovu kćerkicu Valentinu.

Vrijeme nas je stvarno poslužilo i nedjelja 02.travnja je osvanula okupana suncem, mada su u pozadini Sljemena vrebali oblaci. Švaba i Lolo su zajedno krenuli iz Pita i oko 10 sati, te preko Velike Gorice  stigli k nama u Buševec. Taman smo pili kavu u društvu cijele obitelji Moto-kumeka, također člana našeg foruma. Supruga i ja smo se spremili, poklone smo učvrstili na Švabin motor,  i ekipa je bila spremna za put, a naši konjići su samo čekali da ih uzjašemo.

Krenuli smo preko Siska, prešli Savu kod Galdova i uputili se prema Popovači. U Budaševu smo stali u jednom kafiću. Obzirom da nisam bio u Pitu ujutro na kavi, iskoristili smo priliku, dok nas je Tanja slikala, te uz kavu dogovarali neke detalje u organizaciju putovanja Udruge motorista hrvatskih branitelja u Kaštele u svibnju ove godine.

Nastavili smo vožnju prema Popovači dobrom cestom brzinom od cca 80 km/h. Usput smo susretali dosta motorista, neke nažalost bez kacige. U Popovači skrećemo desno za Kutinu, cesta je malo lošija, vodi kroz dosta naselja, ali je promet slab i vožnja protiče bez problema. Dolaskom u Kutinu, uključujemo se u glavnu prometnicu koja ima dva traka. U jednom trenutku iz suprotnog smjera, lokalni vozač automobila polukružno se okreće, sijeće oba maša prometna traka, prisilivši nas da oštro zakočimo, da bi nakon samo desetak metara skrenuo desno u sporednu ulicu!
Malo nakon toga, djedica za volanom na istoj toj prometnici staje na pješačkom prijelazu, unatoč zelenom svjetlu za naš smjer kretanja kako bi propustio pješake, premda je njima crveno svjetlo! Ponovno oštro kočimo!
Dakle, kutinski vozači, svaka Vam čast!

Izvlačimo se iz grada i krećemo prema Novskoj, te nakon Lipovljana u Novoj Subockoj skrećemo prema Staroj Subockoj, prelazimo prugu i auto-put, te stižemo u Sigetac na kbr.13, kod našeg Petra.

Dočekuju nas njegov otac, majka, sestra, ali Petra... nema!

Izrazi lica govore o našem raspoloženju kada smo to saznali.

No ubrzo sestra odlazi u selo po Petra koji je na nekom sastanku i kućedomaćin dolazi s svojim "konjićem".
Pozdravljamo se srdačno s njim, drago mu je što smo došli, ali ipak...žao mu je što nas nije došlo više, makar odgodili posjetu za neki drugi put . Ne zna Petar kako smo se i s ovim datumom i dolaskom namučili !

Uručili smo mu poklone ispred članova foruma motocikli.com, njihaljku za malenu i mikser za pripremu dječje hrane. I Petar i njegova majka su se od sveg srca zahvalili na poklonima, te nas pozvali u svoj skromni mali dom.

Malena Valentina je još spavala, ali se uskoro probudila zbog žamora koji smo prouzročili, sakupljeni oko računala, pokušavajući logirati Petra na našu stranicu.

Onakvu svu zbunjenu i još bunovnu, umirila je moja supruga, te ju zajedno s bakom obukla, kako bi i ona spremno dočekala svoje goste.

Odmah je počela hodati po kući i igrati svoju  novu igru, otvoriti sva vrata u kući. Kako je u kući bila gužva, baka ju je odnijela u dvorište.

Za to vrijeme Švaba i Lolo su pokušavali riješiti informatičke Petrove probleme. Napravili su koliko su mogli, te dogovorili s Petrovim bratom preko telefona kako da se ponovno priključi na internet, pa nakon toga logira na našu stranicu.

Nažalost, vrijeme se počelo kvariti i tamni kišni oblaci počeli su nam se brzo približavati. Svoju posjetu smo polagano priveli kraju, pozdravili se s Petrom i obitelji i krenuli prema Zagrebu.

Sitna kišica nas je pratila dio puta, ali smo joj uspijeli umaknuti te smo u Voloderu još jednom stali na kavu, da rezimiramo svoju posjetu, i vidimo hoćemo li trebati oblačiti kišne kombinezone za nastavak puta.

No, imali smo sreće, kiša se nije pojačavala, pa smo odlučili krenuti. Do Siska je potpuno prestala, te je ponovno sinulo sunce kao da kiša tamo nije niti padala. Bilo je prava šteta propustiti prekrasno nedjeljno popodne, pa smo Lolo i mi odlučili otići do starog grada Siska, a Švaba nas je zbog ranije dogovorenih obveza morao napustiti i nastaviti put za Zagreb.

Sve u svemu, zadatak izvršen uspješnu i u zadanom roku.
Hvala svima koji su sudjelovali na bilo koji način i nadam se da ćemo još koji put ove godine uspijeti organizirati sličnu akciju.
ruuuuum, bruuuum, bruuuum...!!!

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderator
« Odgovori #33 : Travanj 04, 2006, 23:46:23 pm »
Svaka čast cijeloj ekipi, i posebno brumu na zalaganju sa stavljanjem slika i posta! Makar mi je malo pobjegao smijeh kada sam vidio sliku gdje hacker Švabo riješava Petrove informatičke probleme!  :)
Gandhi: "Be the change you want to see!"

Offline Švaba

• Interceptor
« Odgovori #34 : Travanj 05, 2006, 10:22:36 am »
2Brum
Ti si definitivno lud ćovjek  :mrgreen: svaka ćast na ovome  :prayer:
2Julius
upalit i spojit na net se znam,a i kaj moraju svi znati da ništ drugo neznam napravit  :mrgreen:

Offline cherokee

• Komarac
  • *
« Odgovori #35 : Travanj 05, 2006, 14:08:20 pm »
SCHWABO-HACKER!!!!ZAKON!!!! :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #36 : Travanj 05, 2006, 14:45:32 pm »
BMW = bauer motor werke

Offline Promil

• Gorski Kotar
  • V.I.P. Member
  • 1602 wildića
« Odgovori #37 : Travanj 05, 2006, 15:02:33 pm »
strava!!!! :shock:

pohvale na trudu i realizaciji!!!!!
DAJ NEEEE SEEEEEERIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!

My wife yes
My dog maybe
My motorcycles NEVER!!!!

Offline moto-kumek

• Komarac
  • *
  • HONDA CB500S
« Odgovori #38 : Travanj 05, 2006, 19:21:56 pm »
Brum, nakon pol vure mi je bilo žal kaj i ja nisam sa ženom pošel za vama. Drugi put bum išel kak god teško, jedino ak ma posel nebude spriječil.Sve u svemu oduševljen sam ovom akcijom. :lol:
Bolje se i voziti nego ići pješice

Offline malena

• Komarac
  • *
  • Spol: Ženski
a
« Odgovori #39 : Travanj 06, 2006, 20:39:46 pm »
Svaka čast dečki, a posebno Brumu koji nam je vrlo slikovito pokazao ono što smo propustili!!!