Sa Vjetrom U Kosi I Komarcima Na Viziru... > Glavni Forum

rezervni kljuc

(1/2) > >>

martinx:
Nisam o tome bas razmisljao, ali nicim izazvan isao sam upotrijebiti rezervni kljuc i ustanovio sam da sam dobio kljuc od nekog drugog motora kao rezervni.  :icon_scratch:

Tad se postavilo pitanje pravilnog handlanja rezervnim kljucem. Di ga drzat? U garazi? Nosit sa sobom?  :dontknow:

Brzi:
  Moj stoji kod kuće a ako idem negdje na dulju turu onda rezervni dam ženi. Nedaj bože da se moj izgubi ili slomi da je rezerva pri ruci.

Zoltan:
zanimljivo pitanje o kojem uvijek razmišljam na putu, uvijek mislim da bio mogao oba izgubiti  :icon_eek:

Brzi:
  Zato ja drugi pohranim kod gazdarice, jedino ak i nju ne izgubim negdje u putu  :icon_mrgreen:

Inače meni je vača fobija da bi mi se ne slomi jer ZR ima prilično tanak i dugačak ključ i već nekoliko puta mi se dogodilo da mi se savije, bilo u džepu ili nedavno prilikom točenja goriva i malo neopreznijeg zaključavanja tanka a u bravicu tanka ide samo do pola duljine i mala neopreznost je dovoljna da ga savije.

martinx:

--- Citat: Brzi - Srpanj 15, 2015, 00:02:56 am ---  Zato ja drugi pohranim kod gazdarice, jedino ak i nju ne izgubim negdje u putu  :icon_mrgreen:

Inače meni je vača fobija da bi mi se ne slomi jer ZR ima prilično tanak i dugačak ključ i već nekoliko puta mi se dogodilo da mi se savije, bilo u džepu ili nedavno prilikom točenja goriva i malo neopreznijeg zaključavanja tanka a u bravicu tanka ide samo do pola duljine i mala neopreznost je dovoljna da ga savije.

--- Kraj citata ---

To je izgleda svim Kawama bolna tocka. Moj ima pukotinu i vidim da je ravnan, pa kad sam jos vidio da rezervni nije ok, isao sam napraviti odma dva rezervna, tj. novi glavni i rezervni a orginal stoji doma za sjeme.

Inace cuo sam ideju o drzanju rezerve u faru. Izvadis far, zalijepis ga power tapeom i zatvoris far. Nema sanse da ga izgubis, jedino moras posudit serafciger da bi dosao do njega.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju