Pit Stop & Pole Position > Naked & RR & ST

popravak na Z750

(1/1)

ferovac:
mojom velikom nepažnjom isklizni mi motor iz ruke i oštetio se.
nosač "papučice" zadnje kočnice je uslijed pada pukao, sto znaci da nemam zadnju kocnicu i neam di staviti desnu nogu, za sad sam misljenja: "srecom to je jedina steta" , nadam se da necete mi promjeniti misljenje odgovorom na pitanje:
"koliko košta popravak, i gdje u zagrebu i bližoj okolici je najbolje napraviti popravak, iliti zamjena slomljenog dijela ?"

Brzi:
  A trebao bi malo više detalja dati za konkretan odgovor, pretpostavljam da se radi o aluminijskim dijelovima. Možda da staviš i kakvu fotku da se vidi jel moguče variti ili trebaš potražiti novi dio.

ferovac:
evo slikice

nadam se da iz slike mozes predociti o kojem se dijelu radi skroz je pukao , tako da bi ako je moguce probao ga zamjeniti

Brzi:
  Neznam kako bi bilo s varenjem tog dijela s obzirom da je zglob ručice od kočnice odmah ispod pa se bojim da bi se to moglo iskrivit i trebalo bi obradit ponovo, pa neznam koliko bi to na kraju bilo isplativo.

Probaj na ebayu, mislim da je to nešta ovako:  http://www.ebay.com/itm/99-04-Kawasaki-ZR7-S-Z750S-Rear-Brake-Caliper-Mount-Bracket-/160692354780?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item256a02bedc&vxp=mtr

iako mislim da je ovaj dio s linka za ZR-a i neznam je bi tebi odgovarao. Probaj malo po oglasnicima nać nekog za dijelove, a probaj nazvat "Moto Jakopec" - on je imao neku vezu za rabljene dijelove iz Italije.

ferovac:
Ma neda se meni zajebavati sa tim sad, samo mi je da nadem neki servis u zagrebu i blizoj okolici da mi to sredi, a sad 200 kn vise ili manje nije mi toliko bitno, samo da se mogu normalno voziti, mislim vozim se i ovako al neda mi se vjecno drzati desnu nogu u zraku

EDIT: inace nisam iz Zg pa zato pitam ovdje gdje je najbolje to otici napraviti

Navigacija

[0] Lista Poruka

Idi na punu verziju