Sa Vjetrom U Kosi I Komarcima Na Viziru... > Glavni Forum

Kustom Blog

(1/2) > >>

Beeblebrox:

Ne znam dali ste primjetili , ali pokrenuli smo novu rubriku (blog) by james Kustom blog ( http://www.motocikli.com/content/blogcategory/73/199/ )

Ovaj blog ce se redovito azurirati.

Ukoliko ste vidjeli tj. procitali zanimaju me prvi utisci.

Hvala.

merla:
imam samo jednu zamjerku.... prečesto kad otvorim nema ništa novo...  :icon_evil:

inače  :icon_thumright:

James1100:
sad sam vidio temu

--- Citat: merla - Rujan 30, 2011, 08:53:28 am ---imam samo jednu zamjerku.... prečesto kad otvorim nema ništa novo...  :icon_evil:

inače  :icon_thumright:

--- Kraj citata ---

da odmah objasnim ovo:
ritam objavljivanja mora biti ovakav, jednostavno da se stvori navika kod onih koji misle čitati, zbog toga što nisam siguran kako će ići stvar s mojim poslom. ako bude intenzivniji tempo u firmi, neću stići toliko pisati pa će se stvarati rupe.
inače nije problem, trenutno je u pripremi dvadesetak tema, samo mi je stvar inspiracije za pisanje teksta kako koji dan za koju temu

btw, i tebi se javim uskoro  :hello:

merla:

--- Citat: James1100 - Rujan 30, 2011, 11:03:05 am ---sad sam vidio temu

da odmah objasnim ovo:
ritam objavljivanja mora biti ovakav, jednostavno da se stvori navika kod onih koji misle čitati, zbog toga što nisam siguran kako će ići stvar s mojim poslom. ako bude intenzivniji tempo u firmi, neću stići toliko pisati pa će se stvarati rupe.
inače nije problem, trenutno je u pripremi dvadesetak tema, samo mi je stvar inspiracije za pisanje teksta kako koji dan za koju temu

btw, i tebi se javim uskoro  :hello:

--- Kraj citata ---

:icon_thumright:
što se tiče mog "prigovora" on se nije toliko odnosio na tempo pisanja, nego da su mi textovi jako interesantni pa bi najrađe pročitao par stranica u komadu... ovako me podsjeća na tv teasere...  :motocikli007:

a što se tiče poziva  :icon_thumright: (sad bi trebao biti smajli za vađenjem zuba  :icon_mrgreen: )  :occasion14:

James1100:
ovo je već drugi komentar na količinu teksta koji sam dobio i moram priznati da sam se malo iznenadio. nisam očekivao da ljudi imaju vremena i volje pa sam reducirao pisanje i stavljao više slika  :icon_scratch:

primio na znanje  :icon_thumright:

a smajli ti je dobar i ovaj:  :Rhlp:

:icon_mrgreen:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju