Autor Tema: Kupnja polovnog Beverlija 200,250 karb ili ie  (Posjeta: 14337 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline anri

• Vizir
  • **
  • Spol: Muški
  • Piaggio Beverly 250 ie, x10 500 Executive
Odg: Kupnja polovnog Beverlija 200,250 karb ili ie
« Odgovori #15 : Rujan 16, 2011, 21:40:17 pm »
Fala decki  :icon_thumright:

Vec je pocelo raskapanje  k vragu  :icon_evil: :icon_evil: ,vozim se po malo losijoj cesti i rikne mi kratko svijetlo i to 20km od doma....
Na kraju sam se vozil kolko god se dalo sa dugim svijetlom i naletim na debila ispred sebe koji mi  namjerno stane na brenzu i skoro se spizdim u njega , pa mi pokazuje srednjaka  kroz prozor ,a cesta nepregledna i nemas ga di prestic,i onda je bilo duga i za njim ,b ti m j reko ajde zakoci mi jos jednom da te nasamararam smece jedno
Mogo je lijepo prikocit i pustit me napred,nego ne sad mu on meni pokazal,kad je takav frajer kaj nije stal  :motocikli007: :motocikli007:
Digo mi tlak opasno  :icon_confused: ,jbg znam da dugo svetli nenormalno,al cesta u k bez rasvjete fakat nis nisam vidio ,morao sam ga povremeno upalit,jer pozicije nis ne svetle

Offline anri

• Vizir
  • **
« Odgovori #16 : Listopad 16, 2011, 15:16:26 pm »
Ćitaba u džepu ...u ponedjeljak polozio za A kategoriju :icon_thumright:

Vozio u aš http://www.motodesign.org/wp-content/uploads/2010/03/Yamaha-FZ8-first-official-image_11-587x391.jpg sa yoshimurom grrr bolestina ,to mora bit jednog dana u garazi   :icon_mrgreen:

Beverly napravio 1700km od kupnje  :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:
« Zadnja izmjena: Listopad 16, 2011, 15:23:17 pm anri »

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderator
  • Beverly 250ie
« Odgovori #17 : Listopad 16, 2011, 21:23:46 pm »
Dobra razina ulja, nemaš tu kaj dirati. Ono se može mijenjati svakih 18t km. Nemoj prelaziti tu razinu..kako su i rekli 2,5 dcl ide unutra  i to je ok. Ta štangica je namjenjena za sve modele Bev tako da je "univerzalna" one oznake na njoj nisu nikakvo mjerilo. SAmo vrh štangice mora biti umočen u ulje na tvom modelu.
Čudi me da si već mijenjao disk pločice...one stvarno drže jako dugo..meni 30 000km. sada ima druge i ne kanim ih mijenjati tako brzo iako ih imam već u rezervi.,,,kao i sve ostale dijelove...ipak su iz ITA jeftiniji :llllol: :llllol: :llllol:
I am not a jet engine scientist, I am jet engined scientist!!

Offline anri

• Vizir
  • **
« Odgovori #18 : Listopad 17, 2011, 09:34:14 am »
Ja sam isto iz gorice pa kad se sretnemo mozes bacit oko, cini mi se da su prednje nove,zeleno pofarbane iz vana i stanje full mesa,za ovo ostalo imam racune kaj je delano.
Tak te moram jednom uhvatit da vidim kak si sebi izveo ovaj prekidac za svijetlo, da i meni nekaj skombiniramo  :icon_mrgreen: ,naravno uz naknadu  :icon_thumright:
*nije da nisam 100 puta presel uz tvoju zgradu,al nikad da bacim oko  :evil6: :evil6:

Sad sam blizu 12k km rolice mi malo zuje(plasticni zvuk ne znam kak bi ga opisao) na leru kad je hladan,al ide on i dalje dobro..Nisam pametan da to sad kupujem i mijenjam zajedno sa remenom ili na proljece, ipak mi sad pocinje sezona voznje po sumi, mislim da bude beverly mirovao malo vise.

Sad je dosta prohladno vani kolko dugo grijete ove motore?Ja ga upalim odela pol minute minutu i lagano krenem,i prvih 2.5km se vozim 50-60,i popne mi se temp tam blizu pola skale(crticu ispod otprilike),i onda kasnije postepeno ubrzavam do nekih vecih brzina.

Nisam neki silovatelj motora stisnem ga tu i tam 120,a ostatak vremena uzivam na 80-100,tak mi se najljepse vozit  :icon_mrgreen:
Najmanja potrosnja izmjerena 3,0 :) s tim da cesto imam suvozaca ,predobro.

Najveci dir za sad 250km,do vz i zujanje po zagorju uokolo naokolo.

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderator
  • Beverly 250ie
« Odgovori #19 : Listopad 17, 2011, 21:06:01 pm »
Moj je sada u garaži..čeka rastavljanje do gola. :icon_mrgreen:
I am not a jet engine scientist, I am jet engined scientist!!