Autor Tema: Tehnički donji veš  (Posjeta: 1911 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ra

• Vizir
  • **
  • Spol: Muški
  • Yamaha XJ 600N
    • Studio RK line
Tehnički donji veš
« : Rujan 21, 2009, 17:33:30 pm »
Danas sam svrati do Turbo-sporta u Splitu da pogledam ponudu za novi ruksak, pa sam naletio na sniženje cijena Helly Hansen (modela stay: dry, coll , warm) donjeg veša. Uglavnom cijene su u rasponu 45-200 kn , ali je ostalo relativno mali izbor veličina i modela. U pravilu vrijedi za Split ako nekome trebaju mali brojevi, onda u Primu 3 , a za ostale veličine provjeriti u Turbo-sportu kod sv Frane, za druga mjesta provjerite.Izbotr ženskih modela je nešto veći, a cijene su prema redovnima izuzetno povoljne pa ako kome bude koristilo  :icon_super:
I sreća kad se nasmješi pokazuje zube

Offline Ra

• Vizir
  • **
  • Spol: Muški
  • Yamaha XJ 600N
    • Studio RK line
Odg: Tehnički donji veš
« Odgovori #1 : Prosinac 18, 2009, 22:48:03 pm »
Evo da obnovim ovu temu, nako testiranja opreme i moje prvo zimsko iskustvo sa ovim motorom i opremom koju napokon imam kompletiranu. Jutros je kod nas u Dalmaciji svanuo lijep , prohladan , prvi sunčani zimski  dan, temperatura tek iznad nule, a ja sam imao par sati slobodnog kroz jutro   :hello2:
Na sebe sam obukao duge gaće Hely Hansen stay Warm , a preko njih Lidl hlače, gore sam imao dugi rukav donju majicu marke  Benger (kupljene povoljno u Hervisu), tanku flis majicu i Lidl jaketu. I što reči  jednostavno sam oduševljen, ni jedan trenutak nisam osjetio proboj hladnog zraka, a   osjećaj temperature je bio izuzetno ugodan. Rukavice  sam koristio u kombinaciji sa običnim, tankim , pamučnim podrukavicama i tu nije bilo nekih posebnih problema.Sada mi preostaje da  nestrpljivo očekujem  slijedeći suhi dan, jer ova zima je tek počela, a  nadam se da će biti dovoljno dana sličnih današnjem :icon_super:
I sreća kad se nasmješi pokazuje zube