Autor Tema: I Starci padaju-zar ne?  (Posjeta: 5459 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • Spol: Muški
  • kawasassi zr7
I Starci padaju-zar ne?
« : Kolovoz 22, 2009, 20:46:10 pm »
Da se pohvalim :icon_mrgreen:  Prije sat i po,opadoh i ja :icon_fU:
Klasična scena,žemsko mi oduzima prednost,ja izbjegavam i kočim,onak muški,blokada prednjeg kotača,pras na pod,meni niš (sitne ogrebotine),motor lijepo izgreban,a još miriši na frišku farbu :crybaby2:
Žena priznala krivicu,u ponedjeljak idemo do njenog osiguranja (Generali),pa da vidimo koliko će oni bit spremni platit štetu :dontknow:
Ali to nije sve :icon_mrgreen:  nakon nezgode i dogovora krečem dalje,te nakon par sto metara,izliječe mi iz sporedne ceste,pogodite tko? O ne,opet žensko,pa još i plavuša :llllol: Srečom je uspijela zakočit na pola trake,tako da sam je uspio izbječi laganim manevrom :Rkap:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline Ra

• Vizir
  • **
  • Yamaha XJ 600N
    • Studio RK line
Odg: I Starci padaju-zar ne?
« Odgovori #1 : Kolovoz 22, 2009, 22:46:10 pm »
Šteta, možda si mogao u istom danu odraditi 2x odštetu +  2x duševne boli  ...   :icon_fU:
I sreća kad se nasmješi pokazuje zube

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #2 : Kolovoz 22, 2009, 23:21:59 pm »
Žao mi je...

U ponedjeljak lijepo utoku na vidljivo mjesto i na sastanak. Za slučaj da dotična ima doma nekog mudraca koji će je u dva dana uvjerit da se to ipak može smuljat nekako...

Eto, na tu foru ja sad čekam neko buduće vrijeme da si vratim 500 €  :glasses9:
google master

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderatori
  • Beverly 250ie
« Odgovori #3 : Kolovoz 23, 2009, 00:16:11 am »
Dobro je , glavno je da si ti izvukao glavu, železo košta  ali se da popraviti ili zamjeniti. Za nas ne postoji parts catalogue.
Sretno s popravkom :hello:
I am not a jet engine scientist, I am jet engined scientist!!

Offline dex123

• zagreb
  • Tourer
  • vozi- u šumi
« Odgovori #4 : Kolovoz 23, 2009, 03:03:08 am »
Dobro je,brz oporavak i popravak  :icon_super: :icon_super:

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #5 : Kolovoz 23, 2009, 16:22:38 pm »
O da....znam kako vam je.....

Bitno da je glava na mjestu  :icon_thumright: ....za sve ostalo tu je mastercard  :icon_mrgreen:

Bu bolje  :icon_thumright:
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #6 : Kolovoz 23, 2009, 23:00:45 pm »
 A u k....

Bogu fala da si ti OK, ali kako i sam kažeš još se boja nije pošteno osušila i sad opet iznova  :BangHead:

Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #7 : Kolovoz 24, 2009, 23:21:51 pm »
Glavno da si ti ok :icon_thumright:
Brz popravak motora...

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #8 : Kolovoz 25, 2009, 06:54:27 am »
Fala ekipo,ja i motor smo ok,moje ogrebotine već su zarasle,a one na motoru će zarast uz par stotina eura :icon_mrgreen: Jučer sam bio u "Generali" osiguranju,žemska koja mi je oduzela prednost,ostala je pri istoj priči i kod njih isto navela u zapisnik,s te strane sve ok :icon_super: osim šta smo morali procijenitelja čekat tri sata :cussing:
Procijenitelj mi je onako "prijateljski" rekao da oni s motoristima u principu ne idu na nagodbu,već se sve mora riješavat u ovlaštenom servisu,a i da postoji mogučnost da mi ne priznaju štetu,s obzirom da nije bilo kontakta između mene i drugog vozila :icon_scratch:  Praktički mi je rekao da sam ju trebao prasnuti,a ne izbjegavat sudar :dontknow:  Drugim riječima,trebao sam totalno razbit motor i auto,te provesti par mjeseci na kirurgiji da bi bilo sve ok i po njihovom uobičajenom postupanju? Njihov odgovor ću dobit za par dana,pa ću vas izvjestit o daljnjem tijeku događaja?
U 27 godina vozačke dozvole (ono prije se ne računa),ovo mi je prvi put da nešto potražujem od osiguranja,tako da s te strane sam apsolutno neiskusni početnik i svaki vaš savjet mi je dobro došao :icon_smile:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline V_max

• Slavonski Brod
  • R.I.P.
  • Suzuki Bandit 600N
« Odgovori #9 : Kolovoz 26, 2009, 11:14:23 am »
dobro si prosao!

Ako ista izvuces bit ce super!!!

Nedaj se Warg!!!

Offline banot1

• Pegas
  • Vizir
  • **
  • R1200GS i Skuter
« Odgovori #10 : Kolovoz 30, 2009, 01:53:24 am »
...žemska koja mi je oduzela prednost,ostala je pri istoj priči i kod njih isto navela u zapisnik,s te strane sve ok :icon_super: osim šta smo morali procijenitelja čekat tri sata :cussing:
Procijenitelj mi je onako "prijateljski" rekao da oni s motoristima u principu ne idu na nagodbu,već se sve mora riješavat u ovlaštenom servisu,a i da postoji mogučnost da mi ne priznaju štetu,s obzirom da nije bilo kontakta između mene i drugog vozila :icon_scratch:  Praktički mi je rekao da sam ju trebao prasnuti,a ne izbjegavat sudar :dontknow:  Drugim riječima,trebao sam totalno razbit motor i auto,te provesti par mjeseci na kirurgiji da bi bilo sve ok i po njihovom uobičajenom postupanju? Njihov odgovor ću dobit za par dana,pa ću vas izvjestit o daljnjem tijeku događaja?
Njihov odgovor ćeš dobiti, a što si ti uopće tražio.
Pretpostavljam ništa konkretno, zato i oni vide da nemaš iskustva i već ti najavljuju : budi sretan da dobiješ bilo kakvu siću.
Trebao si odmah od početka zahtjevati sve, to što nije bilo kontakta to nema veze
Otiđi u ovlašteni servis i traži ponudu za popravak motora- ful bez kompromisa, traži novce koliko piše u ponudi, + naknadu za umanjenu vrijednost vozila + naknadu za pretrpljene bolove ( drapni - recimo par tisuće kuna zavisno koliko si zgreban)+ nova kaciga ako si starom dotaknuo asvalt ( ak nisi trebao si je odmah zveknut o pod) plus sunčane naočale ako su ti pukle, + mobitel koji ti je bio u džepu i razbio se...
U razgovoru s njima ne smiješ imati stav dajte mi štogod samo požurite, ti iz sveg ovog ne smiješ biti na gubitku, kad zbrojiš sve naknade i glavnicu motor moraš popraviti kupit opremu koja ti je oštećena i još ti mora ostati nešto love barem za dobru klopu i cugu.
"Nije bilo izravnog kontakta" koje su to fore, kad mu smjestiš metak u čelo isto neće biti izravnog kontakta : odmakni se metar dva.
Pozdrav Tihomir

PS. Sorry, malo mi je to sve diglo tlak, nešto sam tanak s živcima u sitne sate
Grant me the serenity to accept the things I cannot change,
the courage to change the things i cannot accept,
and the wisdom to hide the bodies of the people I had
to kill today because they pissed me

Offline Mayco

• Komarac
  • *
  • Kawasaki ZR7 / HD sportster 1200 custom
    • Mayco Color Art - airbrush studio
« Odgovori #11 : Rujan 22, 2009, 23:53:09 pm »
Šta ima novoga, jesu ti se javili, si izvukao šta?
Mislim da bi ova tvoja nezgoda mogla biti još i poučna svima nama, samo da je što manje posla sa ovima iz osiguranja...

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #12 : Rujan 30, 2009, 08:30:02 am »
Da vas izvjestim o nastavku događanja,eto nakon 5 tjedana sam dobio pisani odgovor od "Generali" osiguranja,a on skračeno glasi: Utvrđena je obveza Generali osiguranja d.d.za isplatom štete,stoga vas molimo da nam dostavite predračun popravka vozila,sukladno izvidu štete,kako bi se utvrdila visina štete.
Iskreno,nisam očekivao pozitivan odgovor s njihove strane,ali eto za sad su me ugodno iznenadili :icon_super:
Friedrich Nietzsche

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #13 : Rujan 30, 2009, 19:44:31 pm »
 Baš mi je drago zbog tebe !   :icon_super:

Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline cRuNk

• Slavonski Brod
  • Vizir
  • **
  • `08 CBR 600 RR
« Odgovori #14 : Listopad 18, 2009, 00:24:04 am »
Nije me bilo neko vrijeme pa sad tek vidim ovo...

Glavno da je sve dobro proslo, jos ako osiguranje rijesi u tvoju korist lijep iznos nadam se brzom popravku i povratku na 2 kotaca
4 wheels move the body, 2 wheels move the soul :icon_super:

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #15 : Svibanj 16, 2010, 15:28:28 pm »
Imao si stvarno srece. Meni je lik oduzeo prednost i jos je bio tako pijan da nije mogao izaci iz auta. Motoru nista 100 kuna stete, ja na kirurgiju. Nisam vozio 6 mjeseci. Policija dosla lik pobjego. Trazili su ga 9 dana. A zivi iza ugla. Normalno, kako sam ja izbjegavao sudar nije bilo kontakta izmedju vozila i policija ga u zapisnik uzela kao svjedoka. Ma izvinte, jebem ja takvu policiju. Nista nisam mogao dokazati, bilo svjedoka ko' u prici nitko nije htijeo svjedociti. Kad sam se oporavio odem liku na vrata da mu se najebem matere, lik pusti psa na mene i zovne policiju. Nalupao sam mu psa i otisao. Pas mater!?  :BangHead:
Harley Davidson XL Sportster Superlow.

Offline M.C. Kompa

• MMP
  • BMW R 1100 RT
    • MK Kompa
« Odgovori #16 : Svibanj 19, 2010, 20:12:09 pm »
kak si me splasil sa ponovnim pokretanjem teme
YOU NEVER RIDE ALONE
www.mk-kompa.com
mk-kompa@mk-kompa.com