Povezani Događaji

• MK Zagorski orlovi: Lipanj 12, 2010

Autor Tema: 1 moto susret MK Zagorski orlovi  (Posjeta: 4428 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ADAM

• Komarac
  • *
  • Spol: Muški
1 moto susret MK Zagorski orlovi
« : Kolovoz 16, 2009, 18:00:40 pm »
Znači i službeno,
naš prvi moto susret ili introduction party bit će održan 12.06.2010 subota (jedan dan za početak) i to najvjerojatnije u prostoru lovačkog doma Kuna Oroslavje.
Počelo je sa dogovaranjem detalja i finesa,o ostalom ćete biti na vrijeme obaviješteni.
Znam da smo upali u termin Zeljarskim dizelašima,ali nadam se da se neće ljutiti,jer je jednostavno godina prekratka a da se ne poklopi nekoliko susreta isti dan ...

Kontakti:
Ivek : 098/9301699  El Presidente
Žacc: 098 9036386  dopredsjednik
Mario/ADAM : 098/466 668 tajnik
itd...itd...
« Zadnja izmjena: Kolovoz 16, 2009, 18:46:27 pm Beeblebrox »
bolje voziti motor 100 godina nego bicikl deset dana

Offline ADAM

• Komarac
  • *
Odg: 1 moto susret MK Zagorski orlovi
« Odgovori #1 : Ožujak 05, 2010, 18:03:40 pm »
Ispravak.
Susret će biti 04.09.2010
Sve ostalo isto  :hello:

Offline mg749ie

• Vizir
  • **
  • che bella macina
« Odgovori #2 : Ožujak 19, 2010, 11:32:34 am »
za dogovor ima dosta vremena (oko datuma), možete još promjeniti koji put, :icon_mrgreen: ak sam slobodan se dokoturam :glasses9:
SERBUS - svima pa i šire po okolici

Offline ADAM

• Komarac
  • *
« Odgovori #3 : Kolovoz 26, 2010, 23:28:29 pm »
Ovako,
vijeće staraca/mudraca je donjelo ,nadam se,konačnu vizuru našeg moto susreta,znači,plan,redosljed,igre,trla baba lan itd.itd... 
U petak 03.09 imamo free grah za jedno dva-tri posjetitelja-ostalo ćemo sami pojesti,osim ako se u četvrtak ne strgamo previše,jer nam jedna članica ima ročkas,pa ne bumo mogli jesti u petak   
 U petak,se nadamo da ne bude prevelika gužva,pa ćemo moći popričati sa svakim ponaosob,nakon medice na ulazu-medica je dobra,ja je sad degustirao i koliko vidim,nemam pravopisnih grešaka,ali imam dar govora   
Naravno,vrhunska svirka Picksiebnera i Hellbounda - u večernjim satima

Subota 04.09.- do 10 čišćenje krmljivih očiju,češanje po jajima,ispijanje kafe-prave Zagorske   i polako pripreme za defile i moto igre.
Plan je da bi defile krenuo oko 15 h i ruta će biti iznenađenje,samo ću vam reći da ćemo dvaput stati i piti pivu   
 Prijava za moto igre će biti do 18 h,a nakon toga ćemo krenuti sa istima.
 Moja malenkost bi trebala voditi te iste (Para) motorističke igre koje će biti u standardnom moto aranžmanu-znači povlaćenje štrika/užeta/konopa - još razmišljamo da li da se prijavimo ili ne-ipak treba gostima dati šansu     
 Zatim igra spretnosti,snage i preciznosti u jednom-gađanje sa moto gumama na kolac
 Jedna igra koja nam totalno paše-brzo,ekipno ispijanje gemišta-i tu ako se prijavimo,nema nitko šanse 
Zato ćemo samo demonstrirati kak' se to dela.
Te jedna igra za sada još neviđena na moto susretima/partijima/vašarima   i nju ćemo za sad sačuvati u tajnosti 

Eto nadam se da sam vam malo rasplamsao maštu,vrijeme će biti dobro-rekla baba vračara-te se nadam da se vidimo u što većem broju 

I da,u subotu opet navečer vrhunska svirka uz SMALL HOUSE BROWN i ANGELS-ice..