Autor Tema: osiguranje i popust  (Posjeta: 2128 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline faramir

• Komarac
  • *
osiguranje i popust
« : Kolovoz 04, 2009, 09:05:01 am »
Pitanje je slijedeće:
Ako ja registriram motor 2009. godine samo na 6 mjeseci (npr od ožujka do rujna), da li u 2010. godini imam popust od 5%? Ili motor mora biti registriran godinu dana da bih ostvario popust od 5%. Hvala.

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderator
  • Spol: Muški
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
Odg: osiguranje i popust
« Odgovori #1 : Kolovoz 04, 2009, 22:04:04 pm »
  Pa jel uopće moguče kod nas registrirat motor na 6 mjeseci  :dontknow: Znam da možeš npr. odjavit vozilo nakon nekog vremena i tražit povrat neiskorištenog dijela love od osiguranja, ali oni u tom slučaju uzmu neku proviziju pa dobiješ neki sitniš, a uz to kod ponovne rege moraš plačat nove knjižice i kupovat nove tablice jer se stare uništavaju 3 mjeseca nakon odjave, tak da bi te to na kraju ispalo skoro isto kao da ti je regan cijelu godinu  :icon_rolleyes:
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline Tito

• Komarac
  • *
  • Spol: Muški
  • MK "Osijek"
Odg: osiguranje i popust
« Odgovori #2 : Kolovoz 16, 2009, 13:03:09 pm »
Nazalost nista od popusta odnosno bonusa (5% godisnje) , ako ne registriras motor ili automobil cijelu godinu. A uz to cijena je toliko manja od godisnje da se ne isplati , jer tehnicki,cestarinu,okolis i dr.sranja moras platiti za cijelu godinu.recimo ja provjeravao 4. mjeseca privremene registrazije (zelena) , oko 1600 kn , a cijelu godinu 1900 kn,govorimo samo o osiguranj. Tako da je usteda 300-ak kn, a motor je registriran 4. mjeseca. Mozes probne , ali je to dosta zahebana , jer ti kao fizicka osoba mozes dobiti probnu samo za premjestanje vozila iz grada i grad i to samo jednom , misle kod kupovine. A ako si dobra sa nekim tko ima ato salon li nekakvu preprodavaonicu automobila , oni ti to mogu srediti vise puta , ali je to stvarno zajebano , i to ti nece svatko napraviti.