Autor Tema: Mater u p....  (Posjeta: 5420 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aposaric

• MMP
  • Spol: Muški
  • Waaazzzuuuuppp
Odg: Mater u p....
« Odgovori #15 : Lipanj 24, 2009, 08:45:39 am »
Kiki, sretne krstitke  :icon_mrgreen:

Welcome to the club  :icon_super:

Brzi oporavak, curi, tebi i motoru želim  :hello:
Wazzuuup

Offline lopac

• zaprešić
  • Vizir
  • **
  • jinlun 250
« Odgovori #16 : Lipanj 24, 2009, 11:30:28 am »
eo da ti se pridružim u tugovanju u povratku od Beštija u nedjelju,šuljanje preko Maslenice(mater u p zakaj su me uopće pustili)
bura valja sve živo i nekako pod nagibom od 45 u obe dimenzije dođem 50 pred tunel i onda s drugre trake šamar i drito na ogradu,sreća pa sam ostao u vertikali i ode desna lampa i vjetrobran star 3 dana  :crybaby2:.ali glava je na ramenu i školica više,e da murjak me zaustavi po izlasku iz tunele i pita kako sam prošao živ da nije još nijedan motor vidio to jutro,a kaj da mu velim :icon_evil:no eto to je to ,suosjećam s tobom i idemo dalje :hello:
tko izgubi dobitak,dobije gubitak

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #17 : Lipanj 24, 2009, 19:54:18 pm »
U jbt  :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: ,dobro si prošel.....
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #18 : Lipanj 24, 2009, 20:21:06 pm »
bome je školica  :icon_confused:
google master

Offline lonlywolf

• Komarac
  • *
« Odgovori #19 : Lipanj 25, 2009, 17:55:41 pm »
Eto i mene u grupi epileptičara.....mater u p.... i kiši i masnim zagorskim cestama  :cussing: :cussing: Od Murtera do doma nijedno sranje i onda se sasipam doma  :cussing:.Uglavnom....Žuti skrene ispred mene (čuli se nakon 5 min,i njega je na istom mjestu malo zanjihalo),a ja sa jedno 20-30 na sat na istom mjestu skrenem i prednji kotač samo proklizi....Tea je samo sjela na pod dok sam ja grindal 2-3 metra s motorom jer mi je zacvikal nogu.Uspel sam ju izvući pa smo onda sinkronizirano,on ispred mene a ja gledam i duša me boli.....Uglavnom...nama nije niš.....malo me boli ruka i noga,al to je neusporedivo sa psihičkom boli.Rezultat je zastrugana ručica kuplunga,obrijani lijevi dekl,malo svinuti lijevi fuzić i centralni nogar (sva sreća da ga imam jer je on spriječil puno veću štetu) i ono kaj me najviše boli je zastrugani lijevi spuh  :cussing:.Slikice stavim sutra kad ga operem i pogledam kaj sam sve sjebo  :icon_evil: :icon_evil:

A možda i preksutra jer mislim da budem sljedećih par dana liječil ožiljke alkoholom....tak mi i treba kad nisam htel niš piti ujutro.

žal mi je kaj čitam kaj te zadesilo,ali sreča da vama ni niš i da motor ni preveč najebal, duševna bol se bu zlječila v alkoholu  :Rdrug: a ostalo s vremenom  :icon_mrgreen: brzi oporavak želim i još brži povratak na cestu  :icon_fU:

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #20 : Lipanj 26, 2009, 16:36:05 pm »
E ebiga.....

KAd divljas  :icon_fU: :icon_mrgreen:
BMW = bauer motor werke