Autor Tema: kupnja Harleya  (Posjeta: 53691 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • Spol: Muški
  • R-E Bullet DeLuxe ES
Odg: kupnja Harleya
« Odgovori #75 : Rujan 28, 2010, 17:13:04 pm »
Ne da skot funte tako lako. Kolko on moze popit piva za jedan super trapp od 375 funti? :lol:
Harley Davidson XL Sportster Superlow.

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #76 : Rujan 28, 2010, 20:44:38 pm »
 RE ajde napokon stavi koju fotku da nemoram ja ovakve "prigodne" stavljat  :icon_mrgreen:

Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #77 : Rujan 28, 2010, 21:58:25 pm »
Ima par dana da mi ih je frend napravio, ali ih ne salje. Valjda je ljubomoran. Iduci vikend ce mi drugi frend napraviti par fotki. Ali ako mozes sa moba skinuti daj broj i posaljem ti mms.

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #78 : Listopad 04, 2010, 06:25:27 am »
Opet kisa. Znaci nista od voznje do daljnjega. Polako razradjujem do prvih 100 km jako polako sad nesto zivlje ali jos uvijek do 1000 km njezno. A imam tek 250 km.

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #79 : Listopad 04, 2010, 06:51:53 am »

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #80 : Listopad 04, 2010, 19:25:56 pm »
Bio bi skroz zadovoljan s ovakvim zvukom, samo nigdje ne objasnjava kako je to postigao.

http://www.youtube.com/watch?v=BKCrR1LUjBI#noexternalembed&feature=related

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #81 : Listopad 04, 2010, 20:03:20 pm »

Offline hrg

• Komarac
  • *
  • H-D Sportster Custom, Piaggio Beverly 250ie
« Odgovori #82 : Listopad 05, 2010, 12:23:19 pm »
Bio bi skroz zadovoljan s ovakvim zvukom, samo nigdje ne objasnjava kako je to postigao.

http://www.youtube.com/watch?v=BKCrR1LUjBI#noexternalembed&feature=related

kao prvo, cestitam na motoru, nadam se da ces uzivati u njemu....

sto se tice auspuha, moj savjet ti je da nadjes na e-bayu polovne auspuhe (mozes naci super ocuvane za malo novca) i njih preradis - nije komplicirano, samo nekome odnesi da ti na tokarskom stroju ispila prigusivac - na vanjskom kraju auspuha i izbijes ga s druge strane vani. ja sam to ucinio s mojim auspusima, zvuk je odlican, dubok, a opet nije preglasan.

ili mozes odnijeti do Tomica ili Jamba ili nekoga tko se bavi Harleyima i reci im da ti izbace prigusivace (baffles) iz auspuha ako ti je to jednostavnije.

originalne auspuhe uvijek ces imati ako policija pocne rigoroznije provoditi kontrolu buke...

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #83 : Listopad 06, 2010, 19:16:47 pm »
kao prvo, cestitam na motoru, nadam se da ces uzivati u njemu....

sto se tice auspuha, moj savjet ti je da nadjes na e-bayu polovne auspuhe (mozes naci super ocuvane za malo novca) i njih preradis - nije komplicirano, samo nekome odnesi da ti na tokarskom stroju ispila prigusivac - na vanjskom kraju auspuha i izbijes ga s druge strane vani. ja sam to ucinio s mojim auspusima, zvuk je odlican, dubok, a opet nije preglasan.

ili mozes odnijeti do Tomica ili Jamba ili nekoga tko se bavi Harleyima i reci im da ti izbace prigusivace (baffles) iz auspuha ako ti je to jednostavnije.

originalne auspuhe uvijek ces imati ako policija pocne rigoroznije provoditi kontrolu buke...

Bok,
bas ti hvala na savjetu. I kazes ne buci previse? Jesu li ti se vibracije pojacale i kako podnosis zvuk na duzoj turi, ne smeta?

Offline hrg

• Komarac
  • *
« Odgovori #84 : Listopad 06, 2010, 22:29:07 pm »
bučan jest, ali nije onaj kreštavi zvuk, nego duboki bas. na dugoj turi su najbolji standardni auspusi, ali ja s ovima putujem vec 7 godina, tako da se moze bez ikakvih problema. vibracije su uvijek tu, ali nista vece nego prije. uostalom, to je Harley, mora vibrirati

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #85 : Listopad 08, 2010, 08:59:59 am »
Bas mi je drago da si ovo napisao. Bojao sam se vecih vibri. Jer me je opekao Enfield. Taj bome jako vibrira. Harley je prema njegovim vibrama super motor po pitanju vibracija. Takodjer me je iznenadio koliko se te vibre smanje na vecim okretajima a opet ljepo trese na malim ili leru.
Enfield za razliku od Harley-ja ima jake vibracije na svim okretajima a i buci malo jace.  Nekad me je buka nervirala na duzim turama, tako da je Harley za mene ugodno, jako ugodno iznenadjenje.
Razmisljam da napravim sasvim malu rupicu za pocetak na oba prigusivaca.

Offline hrg

• Komarac
  • *
« Odgovori #86 : Listopad 09, 2010, 12:27:43 pm »
mašina na tvom motoru je u gumenim nosačima, tako da su vibracije dosta smanjene u odnosu na moj motor kojem je direktno vezana na kostur i koji nekad vibrira toliko da ti ispadaju plombe iz zubiju :icon_mrgreen:- šalim se, nije tako strašno...

moj savjet ti je da na e-bayu usa potražiš auspuhe i njih bušiš ili preradjuješ, a ove standardne ostavi kakvi jesu, na njima imas i homologacijsku oznaku i sve što će jedan dan policija ili na tehničkom tražiti (oni s ebaya imaju drugačiju homologacijsku oznaku jer su za američko tržište, iako su u biti vjerovatno isti kao i ovi).

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #87 : Listopad 10, 2010, 07:44:48 am »
Ok. Poslusat cu te. Za sada nis't ne diram. Nek se prvo lijepo razradi. Poslije cu vidjeti sto cu. Enfield ima masinu uvidanu na okvir pa mogu zamisliti kako je tebi. Da , stvarno ima gumene nosace, stabilizatore (nekakve granicnike koji dozvoljavaju tocno odredjeni pomak masine u okviru) i zaista samo na nekim djirima vibrira i to vrlo ugodno i meko. Mislim da ce ga bit pravi gust vozit na nekim dugim relacijama.

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #88 : Listopad 15, 2010, 19:37:21 pm »
Danas sam vozio punih 7 kilometara ovaj HD XR 1200 u Ljubljani. Bio na Harley tjednu otvorenih vrata. Slike cu malo kasnije staviti. Stroj bas fino ide, dobro poteze alui vibre nisu po mom ukusu. Moj Superlow je za njega mekan ko putar.

http://www.youtube.com/watch?v=6reaix7j8Lc#noexternalembed

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES