Autor Tema: kupnja Harleya  (Posjeta: 53716 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mg749ie

• Vizir
  • **
  • Spol: Muški
  • che bella macina
Odg: kupnja Harleya
« Odgovori #165 : Lipanj 03, 2011, 18:56:31 pm »
James, zbilja sam se nagledao prošli vikend HD-ovaca, ima ih svakak preveč :icon_rolleyes:
SERBUS - svima pa i šire po okolici

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #166 : Lipanj 04, 2011, 06:46:16 am »
Pozz svima, ja baš i ne pišem često po forumu ali ću se potruditi to ispraviti! E pa da se pohvalim, san se nenadano ostvario, ubo i ja svog prvog HD-a, sportster custom 1200. Motor je predobar, naravno, bili smo i u Biogradu...
  HOG rally je jedinstven doživljaj za sva čula, još sam pod dojmom, bilo je predobro...

Uploaded with ImageShack.us

Welcome to the family! :w Mozes prihvatiti jednu iskrenu cestitku za tvoju najbolju odluku u zivotu o kupnji jednog Harley Davidson motora? :) Cestitam to je lijep motor. Imam prijatelja koji je u Ri i ima takav model koji je znatno preradjen.
Harley Davidson XL Sportster Superlow.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #167 : Lipanj 04, 2011, 12:33:25 pm »
James, zbilja sam se nagledao prošli vikend HD-ovaca, ima ih svakak preveč :icon_rolleyes:

nema ih preveć!
nagledao si se motora sa stranim tablicama. doduše, i kod nas ima raste broj, samo u našem kvartu ih je trenutno skoro 20. ali mi se čini da je to još uvijek malo. uvjeren sam da barem trećina vozača customa sanja o tome da vozi tu marku, ali je problem u financijama.

ali...
ne  pišem ovo zbog toga što navijam za HD. dapače, što dalje idu moje godine, a i kad gledam nove modele, sve sam dalje od HD-a. bit je u tome da navijam da ljudi mogu voziti ono što žele, a da to ne bude takvo odricanje. mene je moj Guzzi dosta toga koštao, a i marljivo ga otplaćujem već sedmu godinu. a da ne spominjem koliko su trajala razgledavanja i čekanje prave prilike da bih uopće i dovezao doma taj stroj.

bez obzira koliko je motor luksuz i nečija igračka, to nije u redu. jebote, pa ne bavim se jahtama i avionima  :icon_evil:
google master

Offline Rocker-C

• Komarac
  • *
« Odgovori #168 : Lipanj 04, 2011, 21:46:10 pm »
U tome i je problem jer se gleda da je motor luksuz, a naročito ako voziš HD.  :dontknow: :cussing:

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #169 : Lipanj 06, 2011, 08:42:53 am »
 :Rbis:

http://www.youtube.com/watch?v=5SmPdTkIXNA

Obratit paznju na vrijeme izmedju 10:35 do 10:43 do mene je vozio nizozemac iz HOG-a na crnom V-Rodu a ispred nas legendarna grupa "Royal Enfield Croatia".

Offline mg749ie

• Vizir
  • **
  • che bella macina
« Odgovori #170 : Lipanj 09, 2011, 20:18:45 pm »
ta ekipa s Enfildima se je furala po lici u petak 27.V, oblazili smo se jedno tri puta, simpa su, ali to moraš biti cjepljen da si to priuštiš :glasses9:,
jasno da HD-ova nema preveč, premalo je Guzzija tj Europe Triumpha itd... :cussing: :icon_scratch: :Ratt:

Offline tomore

• Zagreb
  • Komarac
  • *
« Odgovori #171 : Lipanj 10, 2011, 08:21:15 am »
ta ekipa s Enfildima se je furala po lici u petak 27.V, oblazili smo se jedno tri puta, simpa su, ali to moraš biti cjepljen da si to priuštiš :glasses9:,
jasno da HD-ova nema preveč, premalo je Guzzija tj Europe Triumpha itd... :cussing: :icon_scratch: :Ratt:

Pozdrav od jednog od cjepljenih.
Išli smo u Biograd i guštali smo u vožnji, dan savršen, cesta super......

Offline mg749ie

• Vizir
  • **
  • che bella macina
« Odgovori #172 : Lipanj 10, 2011, 08:28:14 am »

Pozdrav od jednog od cjepljenih.
Išli smo u Biograd i guštali smo u vožnji, dan savršen, cesta super......
pozdrav cjepljenjim Enfildovcima, baš ste bili simpa onak u koloni Vas desetak :glasses9:

Offline tomore

• Zagreb
  • Komarac
  • *
« Odgovori #173 : Lipanj 10, 2011, 11:22:13 am »
Bilo nas je sedam, od toga na HD-u cjenjeni kolega RE Croatia i jedna mlada dama na BMW-u. Inače oboje posjeduju i RE.
Inače je RE Croatia prava poveznica ove i teme o Royal Enfieldu...i hvala mu na tome. :icon_thumright:

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #174 : Lipanj 18, 2011, 08:16:35 am »

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #175 : Srpanj 26, 2011, 10:29:46 am »
Ziv sam i zdrav... jos uvjek... HD takodjer. Danas sam ga dovukao do 170 i imam osjecaj da je na toj brzini blokada  :dontknow: jer je fino dizao a onda samo stao na 170 a gasa jos ima. Tako da...  :cussing: :icon_scratch: nisam pametan.  :dontknow:

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #176 : Srpanj 26, 2011, 15:31:46 pm »
nema blokade. došao si na maksimum, ili vrlo blizu. da si imao još mjesta i vremena, uz saginjanje, nakon dosta vremena bi navukao još koji kilometar, ali to je zanemarivo.

ne treba te zamarati što je još imao gasa. čuo si takve rečenice mnogo puta. jednostavno, ni na jednom motoru u civilnoj prodaji, gas nije u omjeru 1:1. već i prije kraja, motor je uzeo maksimum goriva i zraka koliko je mogao
google master

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #177 : Srpanj 27, 2011, 19:42:43 pm »
 :glasses9:
Pa dobro, to je to. Bar je miran ko', brdo na toj brzini. A isto mi nije jasno zasto ima zr gume sa indexom brzine za 280 na sat? :llllol:

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #178 : Srpanj 27, 2011, 23:11:57 pm »
jer ih je valjda bilo na lageru. kaj misliš, da su u tvornicama specijalno pažljivi, ili da im je nabava uvijek po željama i bez problema?

ja sam Guzzia dobio sa Michelin gumama (vrlo loš model), sa Dunlop zračnicama
google master

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #179 : Srpanj 29, 2011, 08:11:05 am »
Ma ne,ne,ne... Nisu to bilokakve gume Mishelin na njemu. To su gume koje Mischelin radi za Harley Davidson samo za taj model Superlow. Znaci na njima je uz oznaku Mischelin takodjer i naziv Harley Davidson te je po cjelom obodu na svakih pedalj sa obe strane utisnut onaj logo od HD-a. Znaci te gume su posebno razvijane za Superlow i exkluzivno su samo na tom modelu. Naravno da je Harley Davidson pazljiv prema svojim kupcima i da ce na novi model za 2011. ponuditi najbolje od najboljeg. Ali sam mislio da mozda motor ide vise od 170 na sat. Eto, ne ide. A onda je rezerva u smislu sigurnosti ogromna na toj brzini od 170 na sat ako gume mogu podnjeti 280 na sat. Razmisljanja sam da je to mozda ipak zato jer mnogi vlasnici modela 883 posegnu ta tvornickim kitom od 1202 kubika pa vjerojatno i brzina poraste. Ali mene to ne zanima pogotovo nakon loseg iskustva sa Enfieldom.