Autor Tema: kupnja Harleya  (Posjeta: 53919 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • Spol: Muški
  • R-E Bullet DeLuxe ES
Harley Davidson XL Sportster Superlow.

Offline Rocker-C

• Komarac
  • *
Odg: kupnja Harleya
« Odgovori #106 : Studeni 20, 2010, 20:56:19 pm »
AAAAAAAA...,,, očeš,očeš ti da ga kitiš ka mladu prid ženidbu...
dobro, dobro samo naprid , navali po katalozima! :icon_super: :icon_super: :icon_super:
I kako si zadovolan sa strojem? Ja san ga baš neki dan gledao malo detaljnije u dučanu u Grazu.
E to je trgovina a i restoran!!! :icon_thumright: Isplati se pogledati... cijene su Hm! :dontknow:
Ko voli more da izvoli... :Rhook1:

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #107 : Studeni 22, 2010, 06:15:52 am »
Napravio sam prosli tjedan đir do Pule. Pa 2 dana poslije do Trsta (na kavu), uvatila me kisa ...
...a ja sebe uvatija di po zavojima pilim 140. I sad me pitaj kako sam zadovoljan sa strojem. :) Napokon sam skuzio kako ga bacat po zavojima. Treba se prebacivat u sedlu i moze ga se jako brzo vozit po zavojima. Iako je prilicno nizak.
Palo je u subotu pranje i poliranje do besvjesti...
Narudjba se zere prosirila.
Na ovo:
http://www.harley-davidson.com/gma/gma_product.jsp?PRODUCT%3C%3Eprd_id=845524441839539&FOLDER%3C%3Efolder_id=2534374302289847&ASSORTMENT%3C%3East_id=2534374302289847&bmUID=1290402795649&bmLocale=en_US
I ovo:
http://www.harley-davidson.com/gma/gma_product.jsp?PRODUCT%3C%3Eprd_id=845524441841031&FOLDER%3C%3Efolder_id=2534374309149684&ASSORTMENT%3C%3East_id=2534374309149684&bmUID=1290402873507&bmLocale=en_US

A nemoj me nista pitat, vec razmisljam o novoj naruđbi... Velika je ljubav u pitanju. :)
Sa strojem sam jako zadovoljan. :)

Offline Rocker-C

• Komarac
  • *
« Odgovori #108 : Studeni 22, 2010, 14:30:56 pm »
E baš mi je drago da si zadovoljan... i da si navalija na ukrašavanje stroja. lipa je to mašina i sigurno da se da dobro zabaciti u zavojima (mali međuosovinski)... isto bi ja malo pažljivije po mokroj cesti ulazija u zavoje. :cussing:

Ja moga svako malo prođiran makar na po ure... i ne spreman ga na zimski san kao većina.

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #109 : Studeni 23, 2010, 07:01:23 am »
E baš mi je drago da si zadovoljan... i da si navalija na ukrašavanje stroja. lipa je to mašina i sigurno da se da dobro zabaciti u zavojima (mali međuosovinski)... isto bi ja malo pažljivije po mokroj cesti ulazija u zavoje. :cussing:

Ja moga svako malo prođiran makar na po ure... i ne spreman ga na zimski san kao većina.

Opet san postrugao nogare. Kod mene isto nema "zimskog sna" vozin cilu sezonu. Sam mi je malo zao sto ce sad zimi bit vise mokar i blatan  al' sto je tu je. Gusti kostaju. Moran rec da san postigao "onaj" zvuk. I sinoc mi je prvi put pri startu (sa ne puno gasa) zaplesala guzica. A str guma na 2.9
Znaci da je ipak zahladilo.
Ma nema beda za "bacanje" po zavojima jedino ogranicenje je relativno brzo struganje nogara. Tako da je prebacivanje po sicu gotovo neizbjezno za malo vise cruizing drive.

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #110 : Studeni 23, 2010, 07:04:42 am »
Bio bi skroz zadovoljan s ovakvim zvukom, samo nigdje ne objasnjava kako je to postigao.

http://www.youtube.com/watch?v=BKCrR1LUjBI#noexternalembed&feature=related

Ovaj zvuk. :)

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #111 : Studeni 25, 2010, 19:44:34 pm »
Bija danas do Ljubljane na servisu na 1600km. Poklopila mi se kilometraza na 1625km. Ugradjeni su svi vec navedeni ukrasni djelovi i cep sa kljucem za gorivo. Jos sam neke sitnice narucio. Odjelo mi je na moje iznenadjenje izdrzalo zimu i nisam bio uopste pothladjen ali zato su mi cizmice podbacile i smrzli su mi se papci, a i prsti na rukama su dobijali malo previse hvadnoce. Eto moram kupiti nove cizmice a mozda i rukavice. :)
Inace stroj je sve dobro podnio, iznenadjenje je za mene razina stabilnosti u ovako hladnim uvjetima za gume koje su se pokazale perfektne, a nisam ga stedio , zujao ja do 120-130 na sat.
I naravno, iznenadjenje je potrosnja koja nije prelazila 4,5 lit na sto km iako sam ga cepio.

Offline tomore

• Zagreb
  • Komarac
  • *
« Odgovori #112 : Studeni 26, 2010, 08:49:16 am »
Sve u svemu, vidim da si jako zadovoljan...drago mi je. :icon_thumright:

Offline breva750

• Komarac
  • *
  • MOTO GUZZI BREVA1100
« Odgovori #113 : Studeni 26, 2010, 17:37:18 pm »
Bija danas do Ljubljane na servisu na 1600km. Poklopila mi se kilometraza na 1625km. Ugradjeni su svi vec navedeni ukrasni djelovi i cep sa kljucem za gorivo. Jos sam neke sitnice narucio. Odjelo mi je na moje iznenadjenje izdrzalo zimu i nisam bio uopste pothladjen ali zato su mi cizmice podbacile i smrzli su mi se papci, a i prsti na rukama su dobijali malo previse hvadnoce. Eto moram kupiti nove cizmice a mozda i rukavice. :)
Inace stroj je sve dobro podnio, iznenadjenje je za mene razina stabilnosti u ovako hladnim uvjetima za gume koje su se pokazale perfektne, a nisam ga stedio , zujao ja do 120-130 na sat.
I naravno, iznenadjenje je potrosnja koja nije prelazila 4,5 lit na sto km iako sam ga cepio.

:llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol:

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #114 : Studeni 27, 2010, 15:12:46 pm »
:llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol:

Breva 750, cemu cudjenje? Pa to je samo podatak da je sa masinom sve u najboljem redu. Jer tvornicki podatak o optimalnoj potrosnji je da je na 120 na sat 3,9 lit potrosnja. Ako nije prelazila 4,5 , malo mi je otvoren auspuh...
Pa to je savrseno!  :icon_super:

@ Tomore, bok! ,frajeru, di si? Vozas se sta? Da. Zadovoljan sam.  :glasses9:

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #115 : Prosinac 19, 2010, 20:08:03 pm »
Nozice za suvozaca su narucene a sada blaga dilema. Vec neko vrijeme traje u meni. Svidja mi se badlander sjedalo jer je za dvoje i iz jednog komada. Nesto je pozicija vozaca za sjedenje pomaknuta unazad, samo koji centimetar. Ali to je najnize sjedalo koje HD ima u ponudi tako da mu se zadrzava jebeno niska silueta sto mi se jako svidja. Dilema je u sljedecem. Kako je ovjes jako kratkog hoda a gume se pumpaju kao na nekoj uber sportivi sve u svemu cijeli motor je jako tvrd i na duzoj relaciji smeta ta tvrdoca, barem meni. Zato dilema. Gledao sam po 100 puta katalog i mislim da je i sun down dobar jer je vrlo udoban. Ali mi se onda gubi niska silueta. I oblik straznjeg djela dobiva sasvim jedan drugi smisao. Silueta je punija i mocnija straga i iznenadjen sam kako mi se pocinje dopadati i ta opcija. Naravno ovo sjedalo je znatno skuplje ali ne pricam o cijeni. Vazna mi je udobnost jer sa HD om zelim na duuga i brza putovanja.

Offline hrg

• Komarac
  • *
  • H-D Sportster Custom, Piaggio Beverly 250ie
« Odgovori #116 : Prosinac 21, 2010, 14:29:41 pm »
ako trazis sic za putovanja, pogotovo u dvoje, sundowner je puno bolji izbor. badlander je ljepsi, ali je tanji i dosta uzi od njega.

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #117 : Prosinac 21, 2010, 19:18:43 pm »
Mislim da je gotovo sigurno da cu naruciti sundowner. Ali ne jos jer nemam trenutno novaca. Racunam negdje u 4. mjesecu iduce godine sve to kompletirati. Nadalje svidja mi se ovaj dio.

http://www.harley-davidson.com/browse/browse_zoom_product.jsp?PRODUCT%3C%3Eprd_id=845524448774227&FOLDER%3C%3Efolder_id=2534374309383179&ASSORTMENT%3C%3East_id=2534374309383179&bmUID=1292955297168&bmLocale=en_US

Offline hrg

• Komarac
  • *
  • H-D Sportster Custom, Piaggio Beverly 250ie
« Odgovori #118 : Prosinac 22, 2010, 09:30:30 am »
ja isto imam naslon i vjetrobran koji se mogu skidati, to je puno bolje uzeti nego one fiksne. kad skines, motor izgleda totalno drukciji i ne ostaju nikakve kopce.

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #119 : Prosinac 25, 2010, 20:09:06 pm »
Danas sam nakon gotovo mjesec dana sto kise sto snijega napravija jedan đirić po Rijeci i napilija ga 160 na jednom pravcu. Posli je palo poliranje dugo 2 sata.
Filmić koji je nastao neposredno nakon kupnje dok je jos bio sasvim nov i "nevin" je gotov i ubrzo bi trebao osvanuti na youtube-u
a onda cu ga staviti i ovdije da i dragi Vi malo uzivate u svima nam tako dragim stvarima ako sto su dobra muzika, dobar zvuk masine i dobre vibracije koje nas sviju pokrecu.
Imas pravo hrg neobicno su prakticni ti djelovi koji se mogu skidati, kao da imas dva motora.