Autor Tema: Pal sam i ja....  (Posjeta: 8105 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lonlywolf

• Komarac
  • *
Odg: Pal sam i ja....
« Odgovori #30 : Lipanj 16, 2009, 20:42:07 pm »
Znam ja tebe, ti bi meni podvalila onaj gun na vodu...na kraju budem strgan i još k tome mokar :icon_mrgreen:
Kupi ralicu :icon_mrgreen:
[/quot

da samo ralicu bumo ti nabavili i pomočne ketače da buš sigurnejši kad zmokneš znutri  :icon_fU:
sam se ti brzo oporavi motora bu se več popravilo da moreš pak nazaj na cestu  :icon_super:

Offline lonlywolf

• Komarac
  • *
« Odgovori #31 : Lipanj 16, 2009, 21:14:56 pm »
:Rcowb: :Rgun: :icon_mrgreen:

nemam love za ralicu,bum ti ju ja napravila
hvala lukyju na ideji  :icon_mrgreen:
gle

bum ti pomomogel napravit mu ralicu ali i pomočne ketače da bu sigurnejši kad zmokne iznutra  :icon_fU: a ak ito ne pomogne bumo još napred deli mitraljeza kaj bu mogel strelat živine  :icon_mrgreen:

Offline black&white

• MMP
  • Spol: Muški
  • marauder
« Odgovori #32 : Lipanj 25, 2009, 19:19:08 pm »
bum ti pomomogel napravit mu ralicu ali i pomočne ketače da bu sigurnejši kad zmokne iznutra  :icon_fU: a ak ito ne pomogne bumo još napred deli mitraljeza kaj bu mogel strelat živine  :icon_mrgreen:
haha legendo!
More, ketače i mitraljeza mi napravi, a ja bum tebe  benzina :icon_jook: dal kaj buš bolje delati mogel :icon_fU: :icon_mrgreen:
 :icon_thumright:

Offline oldbiker

• Umag
  • V.I.P. Member
  • Honda CBR1100XX
« Odgovori #33 : Srpanj 12, 2009, 11:00:15 am »
Black sad samo opali po nohi i se bu vredu. Jbg to su domači mački. I oni valjda v Zagorju imaju 0,5 promila kad je v zraku tolko. Zagorje do Tokija !!! :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Motor vozi glavom ali malo i srcem. Free biker - bolje biti sam, nego u lošem društvu !

Offline oldbiker

• Umag
  • V.I.P. Member
  • Honda CBR1100XX
« Odgovori #34 : Srpanj 12, 2009, 20:25:56 pm »
Motor vozi glavom ali malo i srcem. Free biker - bolje biti sam, nego u lošem društvu !

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #35 : Srpanj 12, 2009, 23:05:47 pm »
 :icon_thumright:
...da bi reč rekel!

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #36 : Kolovoz 14, 2010, 22:04:53 pm »
Sad se lijepo zaliži pa idemo radit skice za bobbera  :glasses9:
Ipak idem delat bobbera, zadnje tjedne skupljam dijelove, prednji blatobran od fendta, traktora iz 58' je skoro ko naručen za zadnji blatobran, treba ga sam malo doraditi, prednje malo svjetlo od staroga steyera se isto uklapa ko po mjeri, ape je u izradi, sic nabavljen...do nove sezone bi to ovak trebalo izgledati...
[youtube]y5XS6c-zTLg[/youtube]

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #37 : Kolovoz 14, 2010, 22:52:39 pm »
Ipak idem delat bobbera, zadnje tjedne skupljam dijelove, prednji blatobran od fendta, traktora iz 58' je skoro ko naručen za zadnji blatobran, treba ga sam malo doraditi, prednje malo svjetlo od staroga steyera se isto uklapa ko po mjeri, ape je u izradi, sic nabavljen...do nove sezone bi to ovak trebalo izgledati...
[youtube]y5XS6c-zTLg[/youtube]

odlično !!!   :icon_thumright:

poprati radove pisanjem i slikama i od ovog posta dalje ću odvojiti u novu temu  :icon_super:

vidim da bobberi postaju sve popularniji i uskoro bi mogli imati susrete ljubitelja tog stila. znam još par ljudi koji nešto čeprkaju doma ili se spremaju.

btw, ja krećem također u radove, trenutno sam u fazi nekih priprema radione i dijelova. čekam godišnji da ulovim vremena za odlazak u posjete Kucelju i onda raskapanje. samo, ja ću malo drugim načinom, malo sam zastranio nakon razgledavanja engleza i onih ludih japanaca  :icon_mrgreen:

trenutno mi je ovo n.1

vidim da bu zima na forumu zanimljiva  :icon_super:
google master