Autor Tema: Beverly je predobar skuter  (Posjeta: 1604 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • mečku... opet
Beverly je predobar skuter
« : Lipanj 10, 2009, 14:12:51 pm »
što nažalost ima i svoju lošu stranu. Sve češće čujem o krađama tog modela pa ovim putem samo želim upozoriti ponosne vlasnike da malo povećaju pažnju.
Jučer mi se čovjek na ulici (kojeg sam, btw, prvi put u životu vidio) požalio kako su mu prošlu većer ukrali Beva 500. Nažalost, u gužvi obaveza, jednostavnonisam stigao uzeti podatke od njega da mu bar probamo pomoć  :crybaby2:
google master

Offline aposaric

• MMP
  • Spol: Muški
  • Waaazzzuuuuppp
Odg: Beverly je predobar skuter
« Odgovori #1 : Lipanj 15, 2009, 08:51:16 am »
Čuj, ne znam dal je strogo vezano uz temu, ali;

jučer se vračamo iz Bosne i prelazimo granicu kod Gradiške. U suprotnom smjeru dolazi lik na neregistriranom fazeru, i želi ući u BiH. ?!? Ja ne vjerujem kak je uopće prošao kroz HR kontrolu. Frajer ga pita za papire, ovaj nema, i stavlja ga Bosanac sa strane i nešto počinju pričati. Moja kolona je već krenula, pa nisam čuo što su pričali, ali ga carinik nije htio pustiti u BIH. Nakon par min, prolazi lik na fazeru (crni skroz, izgleda poprilično nov) kraj nas i vraća se prema HR granici. Ne znam kaj da mislim, pretpostavljam da je motor ili ukraden pa se frajer pravi blesav, ili je lik jednostavno samo blesav? Zapravo ne znam kak se treba ponašati u toj situacji. Ne razumijem kak ga je HR carinik pustil, a BiH neće? Nekaj je smrdljivo bilo, ali očito je da mu je dotični carinik/policajac progledal kroz prste.

James, Bev od ovog lika je gotovo sigurno završil negdje u BIH ili istočnije, i više se ne bi niti čudil da ga je netko prevezel prek grane usred bijela dana...
Wazzuuup