Anketa

Ocijenite Piaggio center Zagreb

5. - izvrsno, svakako prvi izbor među konkurencijom
0 (0%)
4. - usluga bolja od očekivane
0 (0%)
3. - očekivana / zadovoljavajuća usluga
0 (0%)
2. - ispod očekivanja
2 (66.7%)
1. - loše, svakako izbjegavati
1 (33.3%)

Ukupno Glasova: 3

Autor Tema: Piaggio center Zagreb  (Posjeta: 10980 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Username

• Komarac
  • *
Piaggio center Zagreb
« : Lipanj 06, 2009, 12:09:26 pm »
Kopiram svoj post s 2. foruma da i ovdje podijelim moje negativno iskustvo s dotičnima:
Dakle, radi se o kupovini novog skutera u predmetnoj prodavaonici. U petak sam došao kupiti skuter i dao gotovinu, al pošto je počelo gadno kišiti + vjetar + prilična hladnoća + ja samo u kratkim rukavima rekoh da mi pripreme isti za sutra. Dođoh sutradan 10 minuta prije zatvaranja, skuter pripremljen, papiri preuzeti, trgovac ga kreće upaliti i ručno ne uspijeva, već nogom. Kaže dugo je stajao, akumulator se ispraznio itd. Radi 1 krug oko zgrade da se akumulator malo napuni i daje mi ključeve, jer je sad "o.k.". Ja ga ponovo pokušam upaliti, ali neće, ni ručno ni nožno. Trgovac ga ponovo pokušava upaliti, ali neće, ni ručno, ni nožno. Kaže bilo je jako malo goriva u spremniku, dugo stajalo, itd., treba uliti litru goriva i upalit će... nema šta... Uzima plastičnu bocu od 1,5 l, zatvara trgovinu, daje drugom dečku iz trgovine da me autom odbaci do cca 100 m udaljene pumpe, napunimo bocu, ja moram platiti gorivo bez kojeg je skuter ostao u trgovini... nakon toga dečko koji me odbacio do pumpe ide kući, onaj prvi trgovac je već otišao kući, ja idem pješice do skutera, nalijevam gorivo, pokušavam upaliti skuter, ali... pogađate.... ništa. Ručno, nožno.... ništa.... Dakle, trgovina zatvorena, nikog nigdje... ne znam što da radim.... Guram skuter do prije spomenute benzinske pumpe, počinje padati kiša, pitam radnika na pumpi da mi da kablove da ga upalim preko akumulatora auta. On se ne usudi dati, jer nije siguran da li je akumulator skutera 6 ili 12 V kao kod auta. Nakon pola sata dolazi radnik iz slijedeće smjene i on je automehaničar po struci... probava ga upalit na sve načine... i neće... Kaže da se godinama ne proizvode akumulatori od 6 V, pa ćemo ga upaliti preko akumulatora auta. Nakon što je spojio kablove, upalio ga je, i tada sam se odvezao kući. Nakon što je prošao vikend, vozim skuter na tehnički... Ne moram govoriti da ga pri tome nisam mogao upaliti ručno, već jedva nožno... Službenik mi kaže da ne mogu pristupiti tehničkom, jer mi je osobna istekla   ... Ide se u MUP po produženje osobne i dobijam potvrdu koja vrijedi umjesto osobne, dok se ne napravi nova. Idem 2. put na tehnički pregled... službenik mi kaže da ne mogu pristupiti tehničkom pregledu, jer na računu ne piše ime vlasnika, već samo ime firme na koju sam ga uzeo.... Vozim se ponovo do piaggio centra da mi isprave račun, nakon 10-ak minuta stave potrebne podatke i ja 3. put idem na tehnički pregled... Sada račun valja, idem na valjke, brzina o.k., provjerava se broj šasije ispod skutera i pogađate... broj šasije ne odgovara onom u papirima.... Idem ponovo do prodavaonice da mi isprave broj šasije u papirima, međutim kažu da oni ne mogu to promijeniti bez nekakve procedure u matičnom im centru u Splitu, tek sutradan mogu papiri biti sređeni... jebiga, vozim skuter kući i da bi zabava bila potpuna, zaustavlja me policajac na motoru. Skuter neregistriran, ja nemam niti jedan papir, jer su svi u prodavaonici na ispravku... Policajac provjerava broj šasije da nije ukraden, provjerava mene da nisam prije krao... ja mu pričam cijelu priču i pusti me bez kazne. Hvala MUP-u po 1. put   Vjerovatno da je bio neki nadobudni cipelić, a ne policajac motorist, ne bih se dobro proveo.... Sutradan odem po papire, 4. put na tehnički i ovaj put sve štima :icon_scratch:  Pošto mi je prebivalište udaljeno 300 km od ZG nisam još riješio MUP... pa čekam da se tamo počnu događat pizdarije...
Eto to je moja saga s Piaggio center-om Zagreb: potpuno prazan akumulator, retardirani trgovci, postavljen samo 1 retrovizor, drugi stavljen ispod sica, pa moram još ići do njihovog servisa da izbuše rupu i montiraju retrovizor (ostali skuteri u trgovini imaju oba montirana) i tak... fino...
Imaju sreće da sam flegmatik i brijem na mir i nenasilje, jer bi ih neko drugi pobio....
... prisjeo mi skuter i sve.... 

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderatori
  • Spol: Muški
  • Beverly 250ie
Odg: Piaggio center Zagreb
« Odgovori #1 : Lipanj 06, 2009, 13:16:07 pm »
Jako žalosna priča, ali realna. Po mojem mišljenju, nisi ga trebao niti preuzeti ako je akumulator prazan, trebali su ga oni napuniti. To je to, tiplatiš novac i još dobiješ nikakav proizvod za to, ma žalosno. Stvarno si flegmatik jer ja bi ih najebo u ujebo zasigurno. Ja provjeravam sve podatke kada kupujem motor ili auto bez obzira na bilo kaj.
Ćelim ti sreću i predlažem da zajebeš te servise pogotovo PIAGGIO CENTAR kod strojarske i MOTO MONDO. Ja tamo nisam mogao vjerovati koja je to loša usluga. KAo da ih boli kurac, ali ono baš za sve.
I am not a jet engine scientist, I am jet engined scientist!!

Offline Username

• Komarac
  • *
« Odgovori #2 : Lipanj 06, 2009, 14:06:52 pm »
...jbg....to mi je lekcija... sad sam to sve naučio na teži način.... Hvala na informaciji za servise... uopće me ne čudi razina kvalitete usluge dotičnih... Al', nažalost u većini servisa je tako... Znam iz iskustava s autom... Živjela Hrvatska.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #3 : Lipanj 06, 2009, 17:05:25 pm »
Zašto me to ne čudi?  :icon_scratch:

Možda zato jer me ti trgovci uvjeravaju da ne postoji ono što imam ugrađeno na motoru  :icon_mrgreen:
google master

Offline lacmi

• Komarac
  • *
« Odgovori #4 : Lipanj 16, 2009, 20:26:41 pm »
Meni kod zapadnog kolodvora (neznam koji je to centar) dolazi za mille zadnji blatobran skoro 3mjeseca, da bih na kraju čuo od sasvim treče osobe koja može to provjeriti da uopće nije ni naručen, a mene zavlače, za to vrijeme sam već bio 2puta u italiji i mogao sam ga kupit.Svaka čast.

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderatori
  • Beverly 250ie
« Odgovori #5 : Lipanj 16, 2009, 20:59:24 pm »
taj je Moto Mondo
I am not a jet engine scientist, I am jet engined scientist!!

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #6 : Siječanj 17, 2010, 00:45:34 am »
Moj grijeh, moj veliki grijeh!!!
Iako sam i sam sudjelovao u ovoj temi, zaboravio sam dodati anketu. kako sam i kupovao u ovoj firmi, izbjeći ću stavljanje neke općenite ocjene koje bih mogao dati ili koliko sam čuo u osobnim kontaktima, da se to nebi krivo protumačilo.

Zato, neka Piaggio center Zagreb krene od početka za ovu godinu, bez ocjene.

Naravno, u ovoj temi se uvijek može sudjelovati pa možemo i rano steći dojam o njihovom poslovanju.
google master

Offline mg749ie

• Vizir
  • **
  • che bella macina
« Odgovori #7 : Travanj 13, 2010, 19:34:56 pm »
ispod očekivanja :glasses9:
SERBUS - svima pa i šire po okolici

Offline pavao87

• Komarac