Povezani Događaji

• Muddy Zagreb: Kolovoz 01, 2009 - Kolovoz 02, 2009

Autor Tema: Muddy Zagreb, Blato - Novi Zagreb 01. - 02. 08. 2009.  (Posjeta: 2546 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zlatko

• Komarac
  • *
  • Spol: Muški
  • GSX 750 EF 1984.
    • http://www.muddymc.hr
Muddy Zagreb, Blato - Novi Zagreb 01. - 02. 08. 2009.
« : Svibanj 22, 2009, 14:48:30 pm »
Obavještavamo Vas da će se naš jubilarni moto - susret " 10th Muddy Days " održati u vremenu od 01. - 02. 08. 2009. u Blatu, Novi Zagreb.
Naknadne informacije na http://www.muddymc.hr pod rubrikom " SUSRETI "!!!

Evo i flyer za susret. Uglavnom, sve po starome! Isto mjesto, isto vrijeme, opet R´n´R. LOL Naravno, niti ove godine nema turiranja i pucanja na mjestu susreta, pošto se radi o ergeli konja. Ne želim ponovno objašnjavati previše oko toga, pošto smo to apsolvirali još prošle godine..

« Zadnja izmjena: Srpanj 25, 2009, 12:36:59 pm Beeblebrox »
Zlatko, Secretary, Muddy Zagreb

Offline trxa

• Komarac
  • *
  • Spol: Ženski
  • moja guza je na suzi gsx 750 ef
Odg: Muddy Zagreb, Blato - Novi Zagreb 01. - 02. 08. 2009.
« Odgovori #1 : Srpanj 27, 2009, 20:38:47 pm »
Na susretu sviraju: Problem Child, Bruno & Friends i Pilgrim  :icon_super:

.. samo R´n´R...

Offline lonlywolf

• Komarac
  • *
« Odgovori #2 : Srpanj 28, 2009, 20:39:36 pm »
Obavještavamo Vas da će se naš jubilarni moto - susret " 10th Muddy Days " održati u vremenu od 01. - 02. 08. 2009. u Blatu, Novi Zagreb.
Naknadne informacije na http://www.muddymc.hr pod rubrikom " SUSRETI "!!!

Evo i flyer za susret. Uglavnom, sve po starome! Isto mjesto, isto vrijeme, opet R´n´R. LOL Naravno, niti ove godine nema turiranja i pucanja na mjestu susreta, pošto se radi o ergeli konja. Ne želim ponovno objašnjavati previše oko toga, pošto smo to apsolvirali još prošle godine..

naravno vidimo se i ove godine u blatu kao i svake, jer to se ne propušta  :icon_super:  :icon_mrgreen:  :icon_pidu:  :Rdrug:

Offline Zlatko

• Komarac
  • *
  • GSX 750 EF 1984.
« Odgovori #3 : Srpanj 31, 2009, 23:45:03 pm »
...za vas koji dolazite iz pravca zgb-a...ne ti preko blata....radovi su....
...rotor, skidanje za lučko, semafor desne.... :icon_salut:

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #4 : Kolovoz 01, 2009, 16:08:01 pm »
Kad idemo na susrete diljem Lijepe Naše mi Royalovci uvjek se ponovno dobro nasmijemo kad "ekipa" turira i puca sa mašinama. Mi imamo mašine stare koncepcije pa naši strojevi gotovo non-stpo pucaju kod oduzetog gasa.  :Rhah: :cussing:
Harley Davidson XL Sportster Superlow.

Offline Zlatko

• Komarac
  • *
  • GSX 750 EF 1984.
« Odgovori #5 : Kolovoz 04, 2009, 20:57:01 pm »
Kad idemo na susrete diljem Lijepe Naše mi Royalovci uvjek se ponovno dobro nasmijemo kad "ekipa" turira i puca sa mašinama. Mi imamo mašine stare koncepcije pa naši strojevi gotovo non-stpo pucaju kod oduzetog gasa.  :Rhah: :cussing:
Ha, ha, ha.. i moj lagano puca kad ga abgasam..  :icon_thumright: :llllol:

Moto klub Muddy - Zagreb zahvaljuje svim klubovima i pojedincima koji su prisustvovali našem jubilarnom 10. moto susretu, kao i svima koji su pomogli u realizaciji istog!

Par digresija oko susreta iz perspektive organizatora:

Odlična posjećenost s obzirom na još 7 susreta u Hrvatskoj ( što bližih, što daljih.. )!
Uglavnom je sve prošlo u redu, a malih zamjerki će uvijek biti bez obzira na sve..
Pošto nam je kuhar koji je trebao kuhati grah otkazao suradnju u četvrtak navečer, ja sam se primio tog posla, i mogu reći da sam zadovoljan s obzirom da sam ga kuhao prvi put u životu!
Rakija na ulazu je bila čista šljiva iz jednog eko uzgoja ( 50 kn/litra ), pošto je prošle godine u šljivi bilo i malo kruške, a to se ni meni ni ostalima nije svidjelo..
Bendovi su odlično odradili svoje ( kao i svaki puta do sada ), i sviralo se skoro do 04:30  :icon_thumright: :icon_super: :icon_pray:
Ovaj puta se striptizeta pojavila s voljom i na vrijeme, za razliku od prošle godine kada uopće nije ni došla..
Pucanja i turiranja nije bilo, svaka čast!
Tko još nije podigao zahvalnicu, neka mi pošalje PP da se dogovorimo oko načina isporuke..
Slike će biti kada uhvatim vremena i kupim nove baterije, jer je netko u nedjelju ujutro maznuo frendov punjač i moje 4 baterije od fotića u njemu
( ruka mu se osušila  :Rbur2:)

Pozdrav!!!

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #6 : Kolovoz 05, 2009, 00:29:57 am »
 :icon_thumright: :icon_thumright:
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...