Povezani Događaji

• BIKERS BROTHERS SISAK: Lipanj 13, 2009

Autor Tema: BIKERS BROTHERS SISAK 13.06 2009  (Posjeta: 2628 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
BIKERS BROTHERS SISAK 13.06 2009
« : Svibanj 13, 2009, 23:43:50 pm »
Tradicija moto susreta u Sisku se nastavlja , bez prekida ide dalje.. Protivnici smo toga da se prekine tradicija koja traje već više od desetljeća pa smo odlučili da ćemo to i ove godine mi napravit,i kako nebi došlo do prekidanja kontinuiteta.
Sam susret će se održati 13.06 2009. u blizini šume Brezovica (Novo selo Palanjačko).Lokacija Biker Safe Town.
Ne znam koliko pratite naš rad, ali BBS rade isključivo i jedino na svojim prostorima i potpuno nam je svejedno kakvi se sadržaji paralelno održavaju u gradu. Dakle 1.st Bikers Safe House, Bikers Safe Town su privatno vlasništvo čalanova BBS kao i još jedan novi prostor o kojem čemo neki drugi put.
Sam susret i pristup toj ideji će se i ove godine razlikovati od razmišljanja nekih drugih organizatora. Kao prvo naplate ulaza neće biti, za nikoga.
Pristup ovom moto susretu će biti jedino moguć kao vozač ili suvozač na motoru .Mišljenja smo da je naša odluka potpuno ispravna i u njoj ćemo ustrajati.
Radimo tvrdo bikerski, više se veselim vidjeti dvadeset šatora u kojima spavaju moji prijatelji-bikeri, nego tisuću ljudi na nekom komercijalnom "moto susretu".

BIKERS BROTHERS SISAK
1.st BIKERS SAFE HOUSE
www.biker-safe-house.com
« Zadnja izmjena: Svibanj 14, 2009, 21:44:11 pm sitni »
BMW = bauer motor werke

Offline B.B.S

• Komarac
  • *
Odg: BIKERS BROTHERS SISAK 13.06 2009
« Odgovori #1 : Lipanj 15, 2009, 14:27:53 pm »
Zahvaljujemo se MC, MK klubovima te svima Vama koji ste svojim dolaskom podržali naš moto susret "Born in Sisak".
Trudili smo se biti dobri domačini te se nadamo se da ste svi sretno stigli svojim kućama. Imali smo jedan kvar na motoru no bikera i njegov motor smo prevezli do njegove kuće u Prijedor.
Jedina mrlja na ovome susretu se dogodila u jutarnjim satima kada nam je neko ukrao  klubski hardisk i foto aparat iz naše brvnare. Tim činom je nanesena materijalna šteta klubu i povređen naš bikerski ponos.
Ovim putem porućujemo tom liku kojem nije mjesto u bikerskom svijetu, da je promjena koju je napravio u svom materijalno statusu zanemariva u odnosu na uvredu koju nam je nanio......
Kako smo ostali bez slika sa našeg susreta molimo da nam pošaljete slike na: bbs@hi.t-com.hr

BIKERS BROTHERS SISAK
1.st Bikers Safe House
www.biker-safe-house.com

Offline V_max

• Slavonski Brod
  • R.I.P.
  • Suzuki Bandit 600N
« Odgovori #2 : Lipanj 16, 2009, 09:59:27 am »
Nisam bio na susretu ali ideja mi se svidja ... a nadam se da ce đubretu lopovskom obe ruke odpast!
pa nek slika...

Offline Izi

• Vizir
  • **
  • KLE500
« Odgovori #3 : Lipanj 16, 2009, 12:49:45 pm »
Nisam bio na susretu ali ideja mi se svidja ... a nadam se da ce đubretu lopovskom obe ruke odpast!
i ne samo to

Offline Piva

• Tourer
  • Spol: Ženski
« Odgovori #4 : Lipanj 16, 2009, 17:18:46 pm »
ja sam se provezla tamo u popdnevnoj vožnji,nije bilo nikog poznatog  :dontknow: ,pa sam odmah otišla 
nemam kaj zato ni za komentirat posebno osim da u zadnje vrijeme je izgleda popularno navesti šljunak na ulaz,to sam vidla na par susreta i mislim da je jako nezgodno,pogotovo ak je nizbrdica,bar meni  :icon_mrgreen: :Rgirl:

Offline lonlywolf

• Komarac
  • *
« Odgovori #5 : Lipanj 16, 2009, 20:54:47 pm »
pa nek slika...

nisam ni ja bil tam al ak sam dobro svatil bili su sami bikeri tak da sam mišljenja za to govno lopovsko ne sam da mu ruke otpadnu več nema pravo zvati se biker čak ni motorista kad ide bikerima krast stvari :cussing:  :motocikli007:  :icon_super:

Offline lonlywolf

• Komarac
  • *
« Odgovori #6 : Lipanj 16, 2009, 21:01:45 pm »
ja sam se provezla tamo u popdnevnoj vožnji,nije bilo nikog poznatog  :dontknow: ,pa sam odmah otišla 
nemam kaj zato ni za komentirat posebno osim da u zadnje vrijeme je izgleda popularno navesti šljunak na ulaz,to sam vidla na par susreta i mislim da je jako nezgodno,pogotovo ak je nizbrdica,bar meni  :icon_mrgreen: :Rgirl:

je šoder ti je rock 'n' roll pa ak se nešči zasipa se zlobnici mogu slatko nasmijati  :icon_fU: