Autor Tema: udarni ključ ili engl. impact wrench  (Posjeta: 16313 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline IvanGrozni

• Interceptor
  • Spol: Muški
  • Beverly 250ie
Odg: udarni ključ ili engl. impact wrench
« Odgovori #30 : Ožujak 23, 2011, 12:15:28 pm »
eh da tražim gdje bih mogao nabaviti ključ za njega br 46, tj. 46mm i to je 1/2 širina. :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
Bikes don't leak oil, they mark their territory

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderator
  • Beverly 250ie
« Odgovori #31 : Ožujak 23, 2011, 18:46:47 pm »
teško! Vjerujem da ti treba za kuplung :llllol:
Takvi ključeni su ogromni i teški. trebaš nabaviti nastavak za gedoru ali sve su sa prihvatom 3/4.
Bolje ga daj napraviti.
I am not a jet engine scientist, I am jet engined scientist!!

Offline IvanGrozni

• Interceptor
  • Beverly 250ie
« Odgovori #32 : Ožujak 23, 2011, 22:21:54 pm »
da za kumplung :icon_super:

ma imam mi frend automehaničar ali mi je tlaka više ga non stop gnjaviti kad mi recimo zatreba..sada je sve normalno ali bih volio imati ga, jer večinom preko vikenda odlučim nešto raditi pa ga moram gnjaviti. ovako bih iskoristio svog einhela budući da se dobar pokazao, ali on je 1/2, a većinom su ti ključevi 3/4..našao sam na ebayu za 18funti s poštarinom..možda budem vidio kod frenda gdje on naručuje pa da mi nabavi jednog..e da imam malo stručnosti da ga izradim sam, ali nemam, al teško da ću naći nekoga da mi to napravi. vidjet ćemo ovih dana..nešto ću smislit.

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160559914064&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderator
  • Beverly 250ie
« Odgovori #33 : Ožujak 23, 2011, 22:34:06 pm »
Ma i ovaj je dobar što si ga našao na ebayu. Uglavnom, nije niti velika cijena s obzirom da je to stvarno ključan socket za dobro složiti kuplung. Preporučam kupovinu :icon_super:
Mislim da bi ti i ja mogli napraviti firmu za održavanje samo BEV125,200,250,300,400,500 i to na dvije lokacije...ti dalmacaija i  obalna hrvatska, ja untrašnja hrvatska.. :glasses9: :glasses9: :glasses9:
I am not a jet engine scientist, I am jet engined scientist!!

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #34 : Ožujak 24, 2011, 21:01:04 pm »
da za kumplung :icon_super:

ma imam mi frend automehaničar ali mi je tlaka više ga non stop gnjaviti kad mi recimo zatreba..sada je sve normalno ali bih volio imati ga, jer večinom preko vikenda odlučim nešto raditi pa ga moram gnjaviti. ovako bih iskoristio svog einhela budući da se dobar pokazao, ali on je 1/2, a većinom su ti ključevi 3/4..našao sam na ebayu za 18funti s poštarinom..možda budem vidio kod frenda gdje on naručuje pa da mi nabavi jednog..e da imam malo stručnosti da ga izradim sam, ali nemam, al teško da ću naći nekoga da mi to napravi. vidjet ćemo ovih dana..nešto ću smislit.

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160559914064&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

ako se samo radi o ovim dimenzijama, to nebi trebao biti problem
Bauhaus ima u ponudi sve redukcije. ja imam srednju dimenziju gedora kao osnovnu, ali mogu na njima koristiti i veće i manje preko tih redukcija koje su naknadno nabavljene. bauhaus ima dobru ponudu, veći mi je problem njihova glupa logika slaganja asortimana. nedavno sam za radne rukavice prehodao pola dućana. dok nisam izabrao one koje sam htio, našao sam ih na 6 pozicija  :dontknow:
google master

Offline IvanGrozni

• Interceptor
  • Beverly 250ie
« Odgovori #35 : Ožujak 25, 2011, 07:35:19 am »
to lukas: ja mislim da bi mogli, ako se ovako nastavi s poslom i ovom ajmo reći krizom čitaj državnom nelikvidnošću neće biti drugog izbora..i siguran sam da bi vrlo brzo imali monopol na srvisima. hahha :Rleb: :Rleb:

to james: pa mislim da bih mogao to naći u bauhausa, samo još nisam našao vremena pogledati, a znam da ću se ja dobro izmučiti dok to nađem. uglavnom sad otprilike znam koliko bi se mogla kretati cijena, pa ću vidjeti sljedeći tjedan da li ga imaju. ako ne onda wia ebay.. eh da i ima nabaviti adaptere s kojima onda možeš recimo koristiti ključeve 3/4 širine na alat od 1/2..to sam isto negdje vidio..uglavnom vidjet ću šta se nudi i po kojoj cijeni pa ću odlučiti

Offline sobi

• Komarac
  • *
  • pegaso 650
« Odgovori #36 : Studeni 27, 2011, 12:59:29 pm »
znam da je već dosta vremena prošlo od zadnjeg odgovora, al kako i meni treba nekaj slićnog, naletio sam na temu, pa me zanima di si na kraju kupio taj pištoljić, jer ja nemrem niš sličnoga pronać, osim ovih skupljih

Offline IvanGrozni

• Interceptor
  • Beverly 250ie
« Odgovori #37 : Studeni 27, 2011, 22:28:22 pm »
taj pištoljčić sam kupio u jednoj firmi mapa 3 se zove, ali ona je samo kod nas i u šibeniku. ja sam sasvim slučajno naišao na njega. možda bi trebao poigledati tipa pevec, bauhaus, bricostore ili tome sl..

Offline sobi

• Komarac
  • *
  • pegaso 650
« Odgovori #38 : Studeni 28, 2011, 05:16:46 am »
Bio sam vec prije tam gledo, no naso samo
Makitu (cijena daleko veca nego ovako nesto), budem moro jos potrazit. Hvala!

Offline sobi

• Komarac
  • *
  • pegaso 650
« Odgovori #39 : Studeni 28, 2011, 18:54:54 pm »
Poslo sam upit einhell.hr i dobio odgovor da vec neko vrijeme tak nesto ne uvoze, nit namjeravaju vise to uvozit, tak da od toga vise nis nema za kupit

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #40 : Studeni 29, 2011, 22:36:18 pm »
  Ajde makar su bili toliko pristojni da ti odgovore  :icon_mrgreen:
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline IvanGrozni

• Interceptor
  • Beverly 250ie
« Odgovori #41 : Studeni 29, 2011, 23:01:24 pm »
a jedino onda taj makita ali mislim da je on bar oko 700kn. možda ti se bolje isplati uzeti onaj kompresor u bauhausa ili tome sl. ja sam gledao prije par dana nekih 600kn, 24litre kapacitei do ja mislim 10bara ili 8. to ti se još i najviše isplati ako imaš gdje s njim. i na netu ili ebayu kupiš jedan pištolj na zrak i ne treba ti više za kućnu upotrebu..to sam ja sebi gledao ali još ću pričekati. nemam baš toliko mjesta u garaži više. a i ovaj za sada odrađuje svoje. ali mi recimo treba onaj pištoljčić za zrak, da mogu očistiti neke djelove kad radim servis i tome sl. a ne da svaki put idem u frenda.
evo jednog takvog.. ovaj je oko 600kn.

Uploaded with ImageShack.us

Offline sobi

• Komarac
  • *
  • pegaso 650
« Odgovori #42 : Studeni 30, 2011, 05:51:33 am »
Tak nesto sad planiram uzet, u bauhausu trenutno 520 kunica plus pistolj jos nekih 250 i to bi trebalo moc odradit neke manje povremene poslice kad mi treba, tak da vise ne moram ic okolo davit ljude da mi nekaj odsarafe. Kaj se tice odgovora, u nedjelju poslo upit, a u ponedjeljak oko 9 vec dobio odgovor.