Autor Tema: Bonus sa skutera na motocikl  (Posjeta: 3134 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ra

• Vizir
  • **
  • Spol: Muški
  • Yamaha XJ 600N
    • Studio RK line
Bonus sa skutera na motocikl
« : Travanj 21, 2009, 19:55:20 pm »
Evo danas sam shvatio  :icon_fU: da mi Tomos ATX (50 ccm) još nije odjavljen, a posljednja registracija je bila do 2003. E sada me interesira dali se bonus sa ATX može prenijeti na moju Yamahu XJ600 nakon toliko vremena (da bar nešto ušićarim)- a da ću platiti neku kaznu zbog neodjavljivanja , u to ne sumnjam  :icon_mrgreen:
I sreća kad se nasmješi pokazuje zube

Offline cRuNk

• Slavonski Brod
  • Vizir
  • **
  • `08 CBR 600 RR
Odg: Bonus sa skutera na motocikl
« Odgovori #1 : Travanj 21, 2009, 20:49:25 pm »
Mislim da bonus gubis nakon 2 godine ne-reganja, inace bi mogao prenijeti bonus bez problema cak i sa skutera na hayabusu
4 wheels move the body, 2 wheels move the soul :icon_super:

Offline Ra

• Vizir
  • **
  • Yamaha XJ 600N
    • Studio RK line
« Odgovori #2 : Travanj 21, 2009, 21:00:39 pm »
Hvala,
šteta,kad bi mi bar dali  da ga registriram "u nazad" za zadnjih par godina  :icon_fU:

Offline koma

• Zagreb, Kvatrić
  • Interceptor
  • obnavljam moto guzzi falcone 500 '70.
« Odgovori #3 : Travanj 30, 2009, 13:40:54 pm »
štoviše, bonus možeš prenijeti samo tijekom godinu dana od kada ti je istekla polica  :llllol:
grč. - κῶμα

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #4 : Travanj 30, 2009, 14:19:25 pm »
Rok za bonus je 3 godine, iako te i nisam baš utješio.  :glasses9:

Inače je prenosiv po klasama vozila, znači može na Hayabusu, ili na slabiju klasu. Može s auta na motor, ali ne može s motora na auto.

A ovo za Tomosa... jedino da probaš reći da ti je ukraden još onda i uvjeravaš ih da si to tada i prijavio. Ako do sad nisu shvatili da je taj motor još pod tablicom, sigurno neće moći tvrditi da bi imali tvoju prijavu u arhivi. Drugo mi sada ne pada na pamet kako se izvući  :dontknow:

google master

Offline Ra

• Vizir
  • **
  • Yamaha XJ 600N
    • Studio RK line
« Odgovori #5 : Travanj 30, 2009, 23:11:19 pm »
Evo sredio sam barem odjavu bez kazne, a i bilo bi malo glupo (čak i kod nas) platiti kaznu veću od vrijednosti vozila  :icon_scratch:, sad samo preostaje prištediti  malo za registraciju početkom 9. mjeseca - nakon povratka sa godišnjeg  :llllol:

Offline Kiki2001

• MMP
  • '01 HONDA CB 600F
    • Sam protiv sebe
« Odgovori #6 : Svibanj 01, 2009, 07:56:23 am »
Rok za bonus je 3 godine, iako te i nisam baš utješio.  :glasses9:

Inače je prenosiv po klasama vozila, znači može na Hayabusu, ili na slabiju klasu. Može s auta na motor, ali ne može s motora na auto.

A ovo za Tomosa... jedino da probaš reći da ti je ukraden još onda i uvjeravaš ih da si to tada i prijavio. Ako do sad nisu shvatili da je taj motor još pod tablicom, sigurno neće moći tvrditi da bi imali tvoju prijavu u arhivi. Drugo mi sada ne pada na pamet kako se izvući  :dontknow:

Mislim da s auta na motor nebreš prenesti bonus. Jr sam probal prošle godina i nula bodova. Jedino ak imaš neku triper kombinaciju... - Ja bi je vrlo rado htel saznat, jer mi za tjedan dana taman izlazi rega za motor. A skuuupaaa! Za auto imam 50% bonusa, pa bi mi to za motor dušu dalo. Prosvjetli me!  :grin:

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #7 : Svibanj 01, 2009, 08:48:33 am »
Mislim da s auta na motor nebreš prenesti bonus. Jr sam probal prošle godina i nula bodova. Jedino ak imaš neku triper kombinaciju... - Ja bi je vrlo rado htel saznat, jer mi za tjedan dana taman izlazi rega za motor. A skuuupaaa! Za auto imam 50% bonusa, pa bi mi to za motor dušu dalo. Prosvjetli me!  :grin:

Kak ti rega za taj upaljač  :Rgy: može biti skupa  :icon_mrgreen: ? Ak je to skupo kaj je onda cca 4000 kn s 50% ? :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline Kiki2001

• MMP
  • '01 HONDA CB 600F
    • Sam protiv sebe
« Odgovori #8 : Svibanj 01, 2009, 09:32:42 am »
Kak ti rega za taj upaljač  :Rgy: može biti skupa  :icon_mrgreen: ? Ak je to skupo kaj je onda cca 4000 kn s 50% ? :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Znaš kaj vele o onima kaj vole motore s puno kubika?

Isto kaj i onima kaj vole velike pištolje. Ima nekaj veze s dužinom kite i te spike.  :@:

Mislim da je Freud nekaj o tome pisal davno.  :icon_mrgreen:

Hi hi...

Nego, za auto mi je rega oko 2000 KN sa svim troškovima (osiguranje, tehnički, porez), dok mi je za motor samo osiguranje prek 2000 KN, jer nemam bonusa. Doduše, sad bum ove godine dobil 5% al to ti je v rit mokro. Ak me kužiš...  :icon_wink:

Offline Ra

• Vizir
  • **
  • Yamaha XJ 600N
    • Studio RK line
« Odgovori #9 : Svibanj 01, 2009, 12:07:48 pm »
Slažem se sa Kikijem, i nije problem toliko cijena ali bilo bi mi draže da je manja  :icon_mrgreen: