Autor Tema: pomoć..hitno..!!  (Posjeta: 1682 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline alen5

• Voajer
pomoć..hitno..!!
« : Travanj 08, 2009, 00:21:23 am »
Imam suzuki rg 125 gama..zadnjih par dana i danas kada se motor zagrije i kada ga počnem peglat on počne trzat na gas i dizat kvačilo na gas..otvorili smo magnet gddje su namotaji, i tu su neki kablići bili pukniti..zalemito je i onda motor nije mogao upaliti..ponovno smo zalemili ta 2 kabla,jer je moguće da smo ih kontra slemili..ponovno nije mogao upaliti..svjećica baca iskru a namotaji imaju otpor..žuti namotaj tj njih 2 koje sam jednom mjenjao imaju otpor od 140 oma..a ostali tj oni za svjetla itd imajuu mislim 130..ima li tko ideju što mu je..?? hitno mi je..!! hvala unaprijed..

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
Odg: pomoć..hitno..!!
« Odgovori #1 : Travanj 08, 2009, 10:31:24 am »
Predstavljanje korisnika

Lijepo je  predstaviti se zato što je to odraz vaše kulture jer i kada nekome pokucate vrata, a  ne poznajete ga kažete barem dobar dan. Bilo bi lijepo u tom predstavljanju napisati nešto o sebi kao npr. svoj nadimak, mjesto iz kojega dolazite, čime se bavite ili koji vam je hobi, vozite li motor ili skuter mada ne morate voziti ništa jer samim time što se želite registrirati na ovom forumu pokazujete ljubav prema njima.
U profilu je potrebno popuniti  - ODREDITI POLJA
Nakon predstavljanja korisniku će biti vidljivi cijeli forum s tim da u podforumu ''Članski Oglasi Za Male & Velike'' mogu ostavljati svoje oglase kada nakupe (odrediti broj postova da se ne rega samo zbog ostavljanja oglasa)
Kada popunjavate svoj profil pazite da avatar i nick nisu neprimjerenog sadržaja i da su u skladu sa zakonima RH jer će se isti brisati, a korisnik će morati ponoviti postupak registracije. Znači nickovi tipa Hitler, Mengele, Alah, pi...ka će se smatrati neprimjerenima isto kao i nickovi sa imenima i prezimenima nekih javnih osoba kao npr. Ivo Sanader, Stipe Mesić i sl. jer će uredništvo foruma tražiti dokaze da se ne predstavljate lažno.
 Kod odabira nicka on se mora moći izgovoriti jer nickovi poput *-* će biti brisani, a korisnik će trebati ponoviti registraciju, a trebate razmišljati i o tome da će vas po tom nicku drugi forumaši početi zvati i u stvarnom svijetu pa ne bi bilo zgodno da vas netko zove dario 23. zato što se već netko zove dario ili imate 23 godine . Upotrijebite maštu pa umjesto daria možete biti Pero, Perica, Max, ...
Sve što napišete je vaših ruku dijelo i sami snosite krivicu za eventualne sankcije kako uredništva foruma (blaži oblik) ili prekršajno/kazneno ako nešto generalno zeznete jer po zakonu je admin dužan dati vašu IP adresu  za to ovlaštenim službama.
Ako primjetite da vam je nestala tema u knjizi predstavljanja znači da niste dobro pročitali ova pravila pa to ovaj put probajte učiniti malo pažljivije.

Napisao: Lolo

Knjiga Članova http://www.motocikli.com/forum/index.php/board,3.0.html
BMW = bauer motor werke