Autor Tema: Harley-Davidson Iron 883  (Posjeta: 5889 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline knez

• Nomad
  • MMP
  • Spol: Muški
  • Yamamaha XV 535
Odg: Harley-Davidson Iron 883
« Odgovori #15 : Ožujak 09, 2009, 21:50:00 pm »
ta Yamaha i ovaj 883 nisu ista klasa motora. po tome bi odmah bile kritike da je HD premali.

a nekako sam sumnjičav da će ta Yamaha biti dobar motor  :icon_scratch: barem prvi iz serije. dok kog HD-a nema nepoznanica
Nema nepoznanica,narafski stari moj..treba se rezervirati kod servisera na vrijeme :icon_mrgreen:.

Malo kroz šalu na istinu,koliko god ja volio Harley svjestan sam činjenice ( a i ti srićo moja guzzijevska :Rbis:)da ne može parirati po mnogo čemu istočnjacima.

Sa tom cijenom bez razmišljanja bih uzeo Yamahu s kojom bih bio siguran koliko toliko,koliko god sanjao o jednom Harleyu.

U mom slučaju 1600 jedino,no to je jedna sasvim druga priča. :icon_rolleyes:

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #16 : Ožujak 09, 2009, 22:23:24 pm »
siguran bi bio jedino gledajući broj servisa u tvom okružju, ali ni tu situacija nije toliko na strani Yamahe, barem što se tiče Zagreba. Problem može biti garantni rok, ali majstora za HD ima sasvim dovoljno. Druga je stvar što se treba opremiti ako misliš sam raditi na svom motoru zbog Harleyevih colnih mjera. Ali je zato Sportster jednostavniji.

što se tiče kvalitete, i tu bi se dalo raspravljati u ovoj klasi. Poznato je da je Virago dobar, Dragstar nakon njega dosta lošiji, a ova nova se još nije dokazala. A ja bi volio konačno saznati koje su to greške kod Sportstera. A baš u klasi 1600 bi ja razmislio o kvaliteti iako tu Yamaha više nema model. Na stranu image, izgled i slično, ali sami Harleyaši priznaju da su ti motori danas udobniji i bolje idu, ali su pali kvalitetom, dok je Wildstar i danas poželjan model, iako ni on nije toliko savršen koliko pričaju vlasnici.

U ovoj klasi ja bih uvijek kupio Sportstera prije Yamahe.
google master

Offline knez

• Nomad
  • MMP
  • Yamamaha XV 535
« Odgovori #17 : Ožujak 10, 2009, 12:15:13 pm »
siguran bi bio jedino gledajući broj servisa u tvom okružju, ali ni tu situacija nije toliko na strani Yamahe, barem što se tiče Zagreba. Problem može biti garantni rok, ali majstora za HD ima sasvim dovoljno. Druga je stvar što se treba opremiti ako misliš sam raditi na svom motoru zbog Harleyevih colnih mjera. Ali je zato Sportster jednostavniji.

što se tiče kvalitete, i tu bi se dalo raspravljati u ovoj klasi. Poznato je da je Virago dobar, Dragstar nakon njega dosta lošiji, a ova nova se još nije dokazala. A ja bi volio konačno saznati koje su to greške kod Sportstera. A baš u klasi 1600 bi ja razmislio o kvaliteti iako tu Yamaha više nema model. Na stranu image, izgled i slično, ali sami Harleyaši priznaju da su ti motori danas udobniji i bolje idu, ali su pali kvalitetom, dok je Wildstar i danas poželjan model, iako ni on nije toliko savršen koliko pričaju vlasnici.

U ovoj klasi ja bih uvijek kupio Sportstera prije Yamahe.
Završna obrada- glavna mana.Hm,o udobnosti bi se dalo raspravljati - samo da navedem primjer Nightstera kao krajnje neudobnog Harleya.A čini mi se da je upravo ovaj 883 Iron umanjena kopija istog,posebice ako se uzme u obzir ciljana ušteda u krajnjoj cijeni.Glede 1600 - koliko sam imao prilike pročitati kod amera,Fat Bob,Street Bob daleko najpoželjniji primjerci u klasi od 1600,po mnogo čemu.
Što se tiče 950,postirao sam par linkova u temi o spomenutom modelu,nisam naišao na ikakve negativne komentare ni poslije,upravo suprotno.

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #18 : Ožujak 11, 2009, 20:27:04 pm »
Ne izgleda loše, al premalo je to!
Kaj se tiće viraga i star-a  i neke kvalitete...ne bi previše hvalil virago, a opcenito zanemarivši kvalitetu izbor je star jer se dobi "više motora" !

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #19 : Ožujak 11, 2009, 22:28:31 pm »
Ne izgleda loše, al premalo je to!
Kaj se tiće viraga i star-a  i neke kvalitete...ne bi previše hvalil virago, a opcenito zanemarivši kvalitetu izbor je star jer se dobi "više motora" !

Black meni je premalo tebi je taman

(ne kurim)
BMW = bauer motor werke

Offline boris1984

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • Piaggio Fly 150
« Odgovori #20 : Ožujak 17, 2009, 15:50:35 pm »
kupis regal raptora daytonu,naljepis gore harley nalju i glavna si faca u kvartu  :llllol:

Offline sitni

• Vizir
  • **
« Odgovori #21 : Ožujak 17, 2009, 16:30:31 pm »
kupis regal raptora daytonu,naljepis gore harley nalju i glavna si faca u kvartu  :llllol:

Hvala na ovom postu sad trčim na  :pottytrain5:

:icon_mrgreen:
Dežurni petokolonaš

www.mkfireriders.com

Offline knez

• Nomad
  • MMP
  • Yamamaha XV 535
« Odgovori #22 : Ožujak 17, 2009, 16:35:26 pm »
Hvala na ovom postu sad trčim na  :pottytrain5:

:icon_mrgreen:

bit će pakleno :icon_eek:

Offline boris1984

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • Piaggio Fly 150
« Odgovori #23 : Ožujak 17, 2009, 20:11:35 pm »
hahaha...malo zezancije decki...necemo odmah na kenjaru svi:)

Offline sitni

• Vizir
  • **
« Odgovori #24 : Ožujak 18, 2009, 09:41:57 am »
hehehe ajde lagano  :icon_pidu:
Dežurni petokolonaš

www.mkfireriders.com

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #25 : Srpanj 14, 2009, 20:08:33 pm »
Harley je Harley. Al' da je cijena malo visoka, je.
Harley Davidson XL Sportster Superlow.

Offline mg749ie

• Vizir
  • **
  • che bella macina
« Odgovori #26 : Kolovoz 15, 2009, 10:55:11 am »
HD Iron 883 sam imao prilike voziti kao i Sportster 883 i 1200, osim karme i ljepote, (onome kome je lijep), taj motor nema nekaj kaj bi se mogao hvaliti, 50 godina je isti. :icon_fU:
U odabiru između Yamahe i HD bih svakako odobrao HD, gušti koštaju. :Rdrug:
SERBUS - svima pa i šire po okolici