Povezani Događaji

• MK KOMPA - 21.03.2009.: Ožujak 21, 2009

Autor Tema: MK KOMPA - 21.03.2009.  (Posjeta: 13303 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sitni

• Vizir
  • **
  • Spol: Muški
Odg: MK KOMPA - 21.03.2009.
« Odgovori #60 : Ožujak 23, 2009, 09:08:26 am »
hehehe po slikama sa drugih foruma nakon što smo otišli vidim da je bilo dobro a i vidim da se bee lagano opustio!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bilo super kratko trajalo,al smo u nedjelju napravili 200km lagano putevima zagorja.........
Dežurni petokolonaš

www.mkfireriders.com

Offline kroko

• Komarac
  • *
  • paKLEnog
« Odgovori #61 : Ožujak 23, 2009, 10:01:58 am »
 :icon_mrgreen:  pa zar nitko jos sebi nije dosao.....evo onda malo........

:angel4: .....nikad nije kasno i kad se oko skoro 23 pojavis jer bas onda pocinju slobodnije stvari.......poput rijetkog graha......

............. :icon_biggrin: ...ali kad ga papaš uz dobro društvo onda nije važan grah......

:icon_biggrin: Ljudi je bilo pa cak i guzva u tri sobe......

:icon_biggrin: Kao što je rekao Izi je i bio prisutan uz dragu i vjernog Armya.....

:glasses9: ......bilo je tu i čudnih glava......

:icon_biggrin: Što znači tupči tupči ne znam...........valjda ljubi ljubi......(to smo zakljucili darkica i ja)....

:glasses9:   .....pogled odozdo iz žablje perspektive pa još malo niže iz mravlje perspektive......

:icon_biggrin:

:icon_biggrin: ......a onda se netko dosjetio fenomenalne ideje da velikog Beeblea omota tapeom skroz na skroz, a meni doslo milo i pomislio sam si kako bi ga dobro bilo išamarati..........pomišljeno učinjeno................

:glasses9:................ali pošto se Beeble brzo oslobodio dao sam petama vjetra i on je pametno učinio što je potjeru prekinuo..........ali taman kad sam pomislio da je zaboravio.........uhvatio me sa svojim chevapima za moje chevape i skoro sam osjetio bijes prstosjeka..........jedan je krcnuo .........drugi se izravnao.......... treći je ostao visjeti.......  :icon_biggrin:

:glasses9: ........zanimljivih faca na sve strane.......

:glasses9:

:glasses9: Ples na stolu.....

:glasses9: Bikersky party ali kad su krenuli sentiši Izi nije odolio.......

:glasses9:

:icon_biggrin: Ovo je samo za Antea......pitala je za tebe gdje si....i kad je vidla da nema tvojeg velikog.....(aparata) .......otkopčala je još jedan gumb niže.....

:glasses9: Kome je bilo zima unutra mogao se i vani podgrijati......

:glasses9:   Za kraj i malo motora, ipak ih je bilo.........

:glasses9: :glasses9: :glasses9:  Još samo da pitam Armya kaj nemre paKLEni brže od 140 po Ilici, he he he he luđaaakkkkkkk......he he he he  :icon_thumright: :icon_thumright:
  be free man, be dreamer

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #62 : Ožujak 23, 2009, 20:00:17 pm »
  Dobre fotke, sad mi je još više žao šta nisam bio.

2 Kroko - daj si fotić na servis, nešto ti ne štima .... pogledaj kak su Beeblu oči ispale "čudne" na tvojim fotkama   :icon_mrgreen:
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline lonlywolf

• Komarac
  • *
« Odgovori #63 : Ožujak 23, 2009, 20:59:25 pm »
  Dobre fotke, sad mi je još više žao šta nisam bio.

2 Kroko - daj si fotić na servis, nešto ti ne štima .... pogledaj kak su Beeblu oči ispale "čudne" na tvojim fotkama   :icon_mrgreen:

sa fotićem mu je sve ok to su mu oči tak "čudne" od preveč ili premalo pive nisam ziher,a zafrkancija je stvarno bila odlična i treba ti bit žal kaj nisi bil.   :icon_fU:  :icon_mrgreen:

Offline kroko

• Komarac
  • *
  • paKLEnog
« Odgovori #64 : Ožujak 24, 2009, 11:28:22 am »
sa fotićem mu je sve ok to su mu oči tak "čudne" od preveč ili premalo pive nisam ziher,a zafrkancija je stvarno bila odlična i treba ti bit žal kaj nisi bil.   :icon_fU:  :icon_mrgreen:

:icon_mrgreen:  vidi se tko zna.......to ti je fotić napravljen za policiju, cim te slikaju u cosku dolje lijevo ti izbaci koliko pive imaš u očima hehe......a ako u cošku dolje lijevo ništa ne vidiš onda i ti imaš nekoliko piva viška  :llllol: :llllol:
  be free man, be dreamer