Autor Tema: Pješakinju pregazio motocikl  (Posjeta: 2679 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Spol: Muški
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
Pješakinju pregazio motocikl
« : Veljača 06, 2009, 22:41:37 pm »
  http://www.net.hr/crnakronika/page/2009/02/06/0284006.html

U teškoj prometnoj nesreći koja se dogodila u Zagrebu poginula je pješakinja. Na nesretnicu je naletio motocikl, te je na mjestu ostala mrtva. Policija utvrđuje okolnosti tragedije.

U naletu motocikla u petak oko 11,30 sati poginula je pješakinja na raskrižju Zagrebačke i Golikove ulice, izvijestila je zagrebačka policija.

Identitet poginule nije poznat, kao ni pojedinosti nesreće.

Očevid je u tijeku.

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Nisam nigdje našao da su novinari objavili da se u stvari terenac prestrojavao bez provjere i gurnuo motoristu koji je zbog toga odgurnut preko "rinzola" na zemljani dio na sredini Zagrebačke avenije i tada naletio na jadnu ženu a motorist teško ozljeđen.  :cussing:

Bitno da naslovom opet pozivaju na linč motorista .... koga još zanima istina  :cussing:
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
Odg: Pješakinju pregazio motocikl
« Odgovori #1 : Veljača 06, 2009, 23:35:28 pm »
TIPICNA SITUACIJA
RETROVIZORI NA AUTU SU ZA BUDALE :cussing:
BMW = bauer motor werke

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #2 : Veljača 07, 2009, 00:14:30 am »
  Ma ne želim nikoga osuđivat bez dokaza i činjenica, a s obzirom da je R motor u igri ( CBR-ka ak se ne varam ) vjerojatno je i on imao pristojnu brzinu pa barem djelomično pridonio nesreći ali ono na šta poludim je kaj su naši novinari uvijek najpametniji i sve znaju i donose osude čak i prije završetka očevida  :cussing:

Ajmo lijepo uštedit proračinu novce i zatvorit sudove, pa nek novinari sve odrade. Kome je uopće bitna SITNICA da je još jedno vozilo odigralo ulogu u cijeloj nesreći. 
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline aposaric

• MMP
  • Waaazzzuuuuppp
« Odgovori #3 : Veljača 07, 2009, 04:01:58 am »
Danas nije Naš dan...

došao sam na mjesto nesreće nekih pola sata poslje. Stojim na semaforu na crvenom, vidim mrtvačka kola, skidaju deku sa tijela, i prebacuju na nosila i pakiraju u furgon...

Kada smo krenuli, vozim lagano, vidim žutu cbr 900 ako se ne varam, potpuno smrkan prednji kraj, i tijelo i motor cca 200 metara od zebre, tako da ili je pješakinja prelazila preko trave, ili je motor išao jako brzo...

Ja sam mislio da je poginuo motociklist... od tada samo imam tu sliku u glavi i cijeli dan vozim ko po jajima...

baš sam došao iz vana prije pet minuta, bio sam na "turneji" sa kolegom. Ja vozim prvi on 20 metara iza mene i na Tuškancu, u malo zajebanom zavoju, ja najnormalnije prošao, i u retrovizoru vidim svjetla od frenda, idu desno (lijevi zavoj). I nema ga. Mislim, skrenuo je u sporednu ukicu. Okrećem se, sav prestravljen, ne znam kaj da mislim i dolazim do zavoja, a frend stoji kraj motora, motor u ogradi... Razdrapan, Vstrom totalka, spigan sav.... srce mi je kroz grlo izašlo...

Parkiram, dotrčavam do frenda, radim pregled, zjenice, motorika, refleksi, izgleda ok, potresen je, malo zbunjen, ali je ok. Uglavnom, zabio se u ogradu sa cca 40 km/h, naletio je na šoder i samo je otklizao. Udario je glavom ravno u čošak betonske ograde. Vrat je u redu, krelješci na mjestu, nema oteklina, nikaj ga ne boli niti žulja, nije udario sa niti jednim dijelom tijela osim sa glavom. Sreća je kaj na tom zavoju rinzol u ravnini sa cestom, da je normalane visine, ostao bi bez ključne kosti i tko zna čega sve ne...

Uglavnom, sutra šlepamo motor (fala bogu ima kasko ), pa vam javim kako će se stvari dalje razvijati...

Danas sam vidio gomilu motorista na cesti, i svi smo divljali. Ja priznajem da nisam mogao dočekati topli dan, i suhi toli asfalt da se malo izguštam, ali ovo kaj se danas dešavalo je katastrofa, da se čovjek zamisli. Frebd moj je isto sezonac, motor je bio 3 mjeseca u garaži, nije se vozil dugo i malo je ispal iz štosa...

Ispričavam se kaj sam tak puno napisal, malo smo se sada napili, slavili smo frendov novi rođendan

Pamet u glavu  :hello:
Wazzuuup

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #4 : Veljača 07, 2009, 14:54:44 pm »
2 Brzi
Zato ja poludim na novinare kad čitam te njihove poluproizvode od članaka koji su u večini slučajeva bazirani na nepotpunim informacijama i temelje se na njihovim pogrešnim zaključcima....i to ti je vijest.

2 Apo
To kaj je bil topli dan ne znači i da asfalt na cesti topli.Sreća u nesreći za frenda da je prošo tak kak je prošo.......dobro si rekel...sad ima novi rođendan.Isto tak me jučer frend zove i čudi kak to da sam doma....pa svi izvadili motore i voze se.....reko hebeš ti takvu vožnju...svi vani na motorima ludi ko šibe i peglaju se brže nego usred ljeta,telad u autima još neobzirnija jer još nije sezona pa ne očekuju motor na cesti,ceste pune soli i šodera......ma milina za nahebat samo tak.
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline rokerica

• Komarac
  • *
« Odgovori #5 : Veljača 07, 2009, 19:51:12 pm »
Bajkeri....oprezno i samo oprezno na cesti..

Offline lonlywolf

• Komarac
  • *
« Odgovori #6 : Veljača 08, 2009, 18:33:57 pm »
  http://www.net.hr/crnakronika/page/2009/02/06/0284006.html

U teškoj prometnoj nesreći koja se dogodila u Zagrebu poginula je pješakinja. Na nesretnicu je naletio motocikl, te je na mjestu ostala mrtva. Policija utvrđuje okolnosti tragedije.

U naletu motocikla u petak oko 11,30 sati poginula je pješakinja na raskrižju Zagrebačke i Golikove ulice, izvijestila je zagrebačka policija.

Identitet poginule nije poznat, kao ni pojedinosti nesreće.

Očevid je u tijeku.

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Nisam nigdje našao da su novinari objavili da se u stvari terenac prestrojavao bez provjere i gurnuo motoristu koji je zbog toga odgurnut preko "rinzola" na zemljani dio na sredini Zagrebačke avenije i tada naletio na jadnu ženu a motorist teško ozljeđen.  :cussing:

Bitno da naslovom opet pozivaju na linč motorista .... koga još zanima istina  :cussing:

sorry pajdo al te moram malo ispravit jer u večernjaku u crnoj kronici je lijepo napisano da je nesreču skrivil 21 godišnji vozač jeepa cheerokija neopreznim prestrojavanje i pogodil motoristu u zadnji kraj ovaj opal islomil ruku te završil u traumi a motor pogodil pješakinju koja je čekala da pređe cestu.

još bi dodal za sve motoriste i bajkere kao stari bajkerski fosil da u ovo vrijeme ak se voze budu trostruko oprezni jer cesta još nije dovoljno topla i gume se sporije zagrijavaju da bi držale cestu kao ljeti a kreteni u limenkama još ne očekuju motore kao sudionike u prometu.  :icon_mrgreen:

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #7 : Veljača 08, 2009, 22:25:31 pm »
sorry pajdo al te moram malo ispravit jer u večernjaku u crnoj kronici je lijepo napisano da je nesreču skrivil 21 godišnji vozač jeepa cheerokija neopreznim prestrojavanje i pogodil motoristu u zadnji kraj ovaj opal islomil ruku te završil u traumi a motor pogodil pješakinju koja je čekala da pređe cestu.

Je u večernjaku, ali kada i pod kojim naslovom! Meni su konkretni digli živac ovi sa gore postavljenog linka, a pogotovo zbog naslova Pješakinju pregazio motocikl, koji je takav sam da ispadne što veča senzacija, a Jeep nigdje ne spominju, uostalom znamo da ima dosta ljudi koji uzmu novine i samo prelete naslove i onda taj naslov i članak krene od usta do usta i zna se kak to završi!

Nažalost ovo nije prvi slučaj da sam osobno vidio da novinari izorkreču događaje i činjenice interpretirajuči ih na način na koji bi si podigli tiražu bez da razmišljaju o posljedicama i koliko nekome mogu naškodit na taj način ... pa dečka su maltene proglasili ubojicom prije nego li je završio očevid, ali nemojmo više offat ovdje ipak nije mjesto za to.

Dečku želim što brži oporavak.

Offline koma

• Zagreb, Kvatrić
  • Interceptor
  • obnavljam moto guzzi falcone 500 '70.
« Odgovori #8 : Veljača 09, 2009, 15:48:20 pm »
eto malo pravde. svejedno, I despise, prezirem sedmu silu kad je tako senzacionalistička.

po naški, majke jim se .. do sita...
 :motocikli007:
grč. - κῶμα

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderatori
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
« Odgovori #9 : Veljača 09, 2009, 22:57:47 pm »
Zato bi bilo zgodno kada bi se pojedinci suzdržali od kojekakvih komentara barem dok policija ne objavi nekakvo priopćenje  :icon_mrgreen: Uvijek me muči zašto ljudi nisu u stanju pogledati obje strane medalje nego samo jednu, obično onu prvu, najbližu koja je najčešće mutna da se niš na njoj ne vidi.  :icon_scratch:
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline meggy

• Komarac
  • *
« Odgovori #10 : Veljača 10, 2009, 11:41:50 am »
Prestrašno............