Autor Tema: Popis Presretača u HR  (Posjeta: 9766 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderatori
  • Spol: Muški
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
Odg: Popis Presretača u HR
« Odgovori #15 : Travanj 09, 2009, 15:31:09 pm »
dečki ako imat r-a više od 600ccm samo gas a policajac nek guta prašinu s bmw-ejčićem. :icon_super:

A što ako tamo negdje postoji još jedan bemvejčić i možda koji golfić  :icon_scratch: i hoće li možda u doglednoj budućnosti zbog tih dečeca donjeti još rigoroznije kazne koje će se prije ili poslije početi i primjenjivati taman dok ti stasaš da si kupiš jednu 600 stotku  :llllol:
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline cRuNk

• Slavonski Brod
  • Vizir
  • **
  • `08 CBR 600 RR
« Odgovori #16 : Travanj 09, 2009, 16:53:39 pm »
E kad ga ovaj dipsi provali...  :llllol:  :llllol: ajde bar sam se nasmijao dobro ak nist drugo  :icon_thumright:
4 wheels move the body, 2 wheels move the soul :icon_super:

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderator
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #17 : Travanj 10, 2009, 00:19:07 am »
dečki ako imat r-a više od 600ccm samo gas a policajac nek guta prašinu s bmw-ejčićem. :icon_super:

..... pa kao onaj u Vukovarskoj prošlu subotu  :BangHead: :pottytrain5:
« Zadnja izmjena: Travanj 30, 2009, 21:02:24 pm Brzi »
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline gasdodaske

• Komarac
  • *
« Odgovori #18 : Travanj 21, 2009, 15:14:42 pm »

Pohvala za popis...uz male ispravke, pošto sam prometnjak (prof. deformacija,  :motocikli007:), mislim da ti je izvor
onaj kako je trebalo biti zaduženje po upravama, međutim, mi smo u vukovarsko-srijemskoj galantno odbili škodu
super-đes-ba, nego imamo mecu c320, a i za brođane mislim da sam nedavno vidio kako izlaze audijem sa zg pločicama, tako
da na autocesti a3 pazite. nusput, ako ne znate, dečki imaju upute da ne skidaju ništa ispod 160 km/h (na autocestama, ne po
gradu  :icon_fU:) našem je baza u županji, uglavnom operira po a3, odnedavno i žu-vk i žu-gunja, ali ne pamtim da su dečki ikako
zapisali ijednog motoristu... 
djuka