Autor Tema: wildstar 1602 zamjena 4 brzine  (Posjeta: 1385 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Promil

• Gorski Kotar
  • V.I.P. Member
  • Spol: Muški
  • 1602 wildića
wildstar 1602 zamjena 4 brzine
« : Prosinac 12, 2008, 11:09:42 am »
Prije otprilike godinu i pol,možda dvije,čuo sam da su na toj Yamahi pronašli kvar na 4-toj brzini i da je Yamaha osigurala djelove za zamjenu o njihovom trošku,bilo je rečeno da je vrlo lako moguče da blokira pogonski kotač i naravno dolazi do pada kaj nebi bilo dobro,ne :dontknow:pa me sada zanima dali je neko od vlasnika iste zamjenio to ili je možda netko od forumaša čuo ili pozna nekoga ko je to  mjenjao,zanima me Vaše mišljenje.

i još dali je to uopče istina ili je netko bacio patku,ali mislim da se niko nebi zezao s tim,
ja i cjenjeni admin Bee smo o tome več razgovarali ali je samo na tome i ostalo,a sada ako neko zna više,bio bi zahvalan.
DAJ NEEEE SEEEEEERIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!

My wife yes
My dog maybe
My motorcycles NEVER!!!!

Offline koma

• Zagreb, Kvatrić
  • Interceptor
  • obnavljam moto guzzi falcone 500 '70.
Odg: wildstar 1602 zamjena 4 brzine
« Odgovori #1 : Prosinac 12, 2008, 11:29:15 am »
Budući da nigdje nisam čitao o tome, mislim da je riječ o patki, da se zmaže ugled firme.

Kao i hrpa drugih navodnih recall akcija, ovo je, čini se jedna od njih  :icon_scratch:
grč. - κῶμα

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #2 : Prosinac 12, 2008, 13:26:06 pm »
ima ti toga cijela hrpa po netu. probao sam ti staviti citate i linkove, ali je ovaj comp na poslu 3 dana pred smrt pa se sve smrzlo  :icon_rolleyes:

upiši u Google: "Yamaha Wildstar recall" i čitaj, majstore. ima na dosta stranica, baš u vezi getribe
google master

Offline Free by choice

• Komarac
  • *
« Odgovori #3 : Prosinac 17, 2008, 15:45:56 pm »
Evo što je meni na isto pitanje odgovorio danas nažalost pokojni Wildstardude.

Wildstar je super motor tko voli takav tip motora. U Americi ima nadimak "Harleykiller". Član sam medjunarodnog "Wildstar foruma" i ima tipova koji su s njim prešli preko 170k milja. Problem 4. brzine javljao se samo kod modela 2001 i početak 2002. Yamaha je dala brojeve šasija svih primjeraka koji su proizvedeni u tom periodu. Na zalost, jedan je bio i moj primjerak. Moto-Grigić se ponio profesionalno i ja sam bio prvi a možda i jedini koji je imao takvih problema. Zamijenio je mjenjačku kutiju i sad nema nikakvih problema. Toplo ti ga preporučam.

r.i.p. Wildstardude!
In individuals, insanity is rare, but in groups, parties, nations, epochs, it's the rule!
-Friedrich Nietzsche-

Offline Promil

• Gorski Kotar
  • V.I.P. Member
  • 1602 wildića
« Odgovori #4 : Prosinac 18, 2008, 09:00:27 am »
moj je 2001 godište i broj šasije odgovara,zvao sam i dogovorio sve!

Hvala lijepo   :hello:
DAJ NEEEE SEEEEEERIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!

My wife yes
My dog maybe
My motorcycles NEVER!!!!

Offline Rocker

• Frankfurt
  • Komarac
  • *
  • Yamaha XV 1600 WildStar
    • MK Vukovar
« Odgovori #5 : Prosinac 20, 2008, 00:42:42 am »
Moj WS je 1999 godiste ,bio je opzvan i sve su besplatno uradili u Yamahi, dosli po motor natovarili ga i sve sredili . Po serijskom broju moze se u svakom Yamaha servisu ustanoviti dali je potrebno sta raditi.
BMW K 1300R
Yamaha XV 1600 WildStar

Offline Free by choice

• Komarac
  • *
« Odgovori #6 : Prosinac 20, 2008, 12:07:15 pm »
Drago mi je ako sam ti pomogao. Puno sigurnih kilometara ili milja, kako ti je draže. :icon_super: :icon_thumright:
In individuals, insanity is rare, but in groups, parties, nations, epochs, it's the rule!
-Friedrich Nietzsche-