Autor Tema: Ajmo malo pljuvati po meni  (Posjeta: 13745 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline anri

• Vizir
  • **
  • Spol: Muški
  • Piaggio Beverly 250 ie, x10 500 Executive
Odg: Ajmo malo pljuvati po meni
« Odgovori #105 : Prosinac 07, 2015, 21:47:38 pm »
Ovdje samo bevrely ekipa zalazi  :icon_mrgreen: , jer ruku na srce nigdje na jednom mjestu nema više konkretnih informacija o tom skuteru.
Ja dok ga nisma imao sam prelistao sve postove od Lukasa i reko idemo po 250IE  :glasses9:
Ne bi bilo loše imat kopiju svega toga negdje na hdd, u slučaju da se neš desi s serverom, ne plati domena itd...

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderator
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #106 : Prosinac 09, 2015, 21:40:50 pm »
  A još poneki ponekad navrate  :icon_thumright: ali nažalost nemam više šta nit kome pisat!
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderatori
  • Beverly 250ie
« Odgovori #107 : Prosinac 10, 2015, 14:53:45 pm »
Samo najhrabriji opstaju......
@Brzi...pozdravi malog i nadam se da je dobio posao tamo gdje je trebao raditi.
@Anri...hvala na dobrom mišljenju o postovima za Bev....znao sam da će nekome pomoći.
I am not a jet engine scientist, I am jet engined scientist!!

Offline anri

• Vizir
  • **
  • Piaggio Beverly 250 ie, x10 500 Executive
« Odgovori #108 : Prosinac 13, 2015, 15:42:45 pm »
Definitivno pomažu, a vjerujem da još uvijek ima stvari koje trebamo naučiti  :icon_mrgreen:
Na mojem je gotovo sve bilo dolje, jedino mašina nije nikad otvarana, neću ju hvalit al za sad radi dobro.
Talijan ko talijan fušerski, cvrčaka ima, ali ima ih i na drugim markama nauči se živjeti s njima.

Nadavno sam uzeo x10 500, i sad imam ponovo puno upitnika iznad glave, listam strane forume al konkretnih informacija je malo, jer vani to većinom ekipa vozi u servise plati i to je to.
Ja sam rekao da moji skuteri motori neće nikad vidjet ovlaštenog servisa, jer kad vidim da na gp 800 variomat stežu pneumatskim pištoljem mi se bljuje, a propisano je pritezanje na 250Nm.
To su neke stvari s kojima se ne bi igro jer taj skuter je brutala da ne može veća bit, tu jednostavno se nesmije ništa odvrnut niti poći po zlu jer vozač je mrtav.
Ako ništa otvorit ću ja temu o x10-tki i popratit radove na njemu, možda budu nekad nekom od koristi  :icon_thumright: