Autor Tema: Ajmo malo pljuvati po meni  (Posjeta: 13798 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lopac

• zaprešić
  • Vizir
  • **
  • Spol: Muški
  • jinlun 250
Odg: Ajmo malo pljuvati po meni
« Odgovori #75 : Prosinac 13, 2008, 05:22:55 am »
EZ JU VIŠ  :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol:

bretelice nose telice bre ,jel sad jasnije  :icon_fU:
tko izgubi dobitak,dobije gubitak

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #76 : Prosinac 13, 2008, 06:08:40 am »
aha sorkać sad vidim koji si!  :icon_mrgreen: ti si onaj nas virtualni pinokio  :llllol:

C/P174   Stuff Only / Otpad / Odg: da se i ja pohvalim  : Listopad 19, 2007, 09:55:54 
evo situacija je ovakva...

Yamaha r1 je kupljena, god. 07.  tj, kupljena je razbijena, tako da je sada u 1800000 djelova, rama pukla na dva vara tako da se sada s time treba igrati...
Po dukca se ide u utorak u Italiju...
a sa skuterom cu pricekati proljece kada izađe  novi t-max...

too slow & eva ono stoji...
2 dex: ohladi...

Ovo je forum, svi se znamo i ja nemam nikome namjeru lagati jer kako moja cura kaže "saznat ce se kad tad"

...i saznalo se..

:laughing4: :laughing4: :laughing4: :laughing4: :laughing4: :laughing4: :laughing4: :laughing4: :laughing4: ......... :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: vidim da si je još neko dal truda  :icon_mrgreen:

I da ne spamam.......ma kaj ne....SPAM,SPAM,SPAM,pljuc...ja bi još pljuval al neam sline  :motocikli006: :motocikli006: :motocikli006: :motocikli006: :motocikli006: :motocikli006: :motocikli006: :motocikli006: :motocikli006:

Možda bude malo kasnije  :puke: :puke: ......(ali čisto sumnjam  :icon_mrgreen: )

As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline BARBA PU

• Komarac
  • *
  • ZZR 1100, ZZR 600, SUZUKI RG gamma
« Odgovori #77 : Prosinac 15, 2008, 22:39:07 pm »
ojla
nemam namjeru pljuckati po nikome koga ne poznam :Rhah:,,,, ali i ja nestrpljivo očekujem iznošenje obrane :Rkap:
 :hello:

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderatori
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
« Odgovori #78 : Prosinac 16, 2008, 00:05:27 am »
Teško buš to doživjel ali nikad se ne zna  :icon_mrgreen:
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline M.C. Kompa

• MMP
  • BMW R 1100 RT
    • MK Kompa
« Odgovori #79 : Prosinac 20, 2008, 09:59:57 am »
pa da vi manje kenjate po temi, mozda bi covjek i iznio obranu. ima nas vise kaj nestrpljivo cekamo
YOU NEVER RIDE ALONE
www.mk-kompa.com
mk-kompa@mk-kompa.com
BMW je korak prije starackog stapa

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #80 : Prosinac 20, 2008, 12:16:45 pm »
pa da vi manje kenjate po temi, mozda bi covjek i iznio obranu. ima nas vise kaj nestrpljivo cekamo

samo čekaj
google master

Offline baron0101

• Vizir
  • **
« Odgovori #81 : Prosinac 20, 2008, 17:40:41 pm »
Ajmo sad ovako...

Da sam dobio ulogu pinocia, jesam. Da mi je zao je...

Držeci se politike da je ovo internet i da nas ima svakakvih, rekao sam neke stvari zbog kojih sam pokopam na ovom forumu.
U pravilu za svoju obranu oćito nemam nista za reci jer ocito je da koj god da rekao biti ce samo jos jedan povod za pljjuvanje glavnog administratora pa tako onda i ostalih.
Neki su rekli budi svoj, ne zamaraj se tuđim mišljenjima...
niti se zamaram, jer onda ne bih sada ovdje pisao, nego se više od srama ne bi logirao na ovaj forum.

Smeta me ta činjenica da vas je vecina povodljiva prema Bee.

On me je u više navrata prozvao, i svi ga samo pratite. Ako on kaže da je knauff ploća napravljena od plastike velika većina će reci da je, i to samo zato što je on tako rekao.

Kako neki clanovi mogu pljuvati po meni a da nikada nisu izravno razgovarali s menom, preko posteva, PM....
Otkuda ti neki znaju, tko sam i što sam..
Na temelju moji nekih posteva..? Gluposti.

Za onu usporedbu između 600 i 1000 ccm nikada nisam rekao da imaju veći okretni moment nego sam samo govorio da imaju bolji šus..
ja to nisam govorio bezveze, oćito sam imao neki razlog ako ja jednu te istu stvar pricam kroz par strana jedne teme. Ali nema veze. Nije bitno.

Nisam materijalist, niti mi trebaju novci.
Sve što mi treba je motor jer bez toga ne mogu.

Imao sam tu famoznu Yamahu R1, i dok je bila kod mene ja sam bio najsretniji covijek na svijetu.
Tada mi je najveeca briga bila, kamo cu danas ići..?

Volim motore, volim ljude koji voze motore i volim sve vas koliko god me pljuvali jer u svojim glavama i srcima nosite samo jedno, i to ono najbitnije, ljubav pprema motorima..
Svaki dan idem s skuterom na posao, i makarr riskiram svoj život na ludoj Bolonji svaki dan i smrzavam se, sretniji sam nego da se vozim u toplom vlaku.
Jbg. ja sad vozim skutera, ajde nije Baotian nego je Luna Vision.

Toliko od mene

2t u srcu

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #82 : Prosinac 20, 2008, 17:43:52 pm »

Narvno da sam ja kriv kaj ti lazes .... Nisam ni sumnjao

A ova vecina su sljepe povodljive budale bez imalo mozga u glavi koje nisu u stanju same prosuditi.

Nisi ti kriv nego vecina svijeta.
BMW = bauer motor werke

Offline baron0101

• Vizir
  • **
« Odgovori #83 : Prosinac 20, 2008, 17:47:14 pm »
Nisi ti kriv, ali je istina da vas ima povodljivih.

I ja nikoga ne krivim, NIKOGA
2t u srcu

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #84 : Prosinac 20, 2008, 18:04:23 pm »
A čuj....da nas ne hraniš s nebulozama bilo bi sve OK....ovak sve to spada u kategoriju preseravanja bez pokrića.

Evo...dal sam si malo truda pa sam potražil neke nebuloze...

http://www.motocikli.com/forum/index.php/topic,6916.0.html
(tu tvrdiš da 600ccm ubrzava bolje od 1000ccm.....mislim WTF????)

http://www.motocikli.com/forum/index.php/topic,5192.0.html
(tu si krenuo raditi motor iz 0...jer lova nije problem i nije ga bed napraviti...W T F !?!?!? )

http://www.motocikli.com/forum/index.php/topic,5241.0.html
(od toliko bijesnih pila koje imaš/si imao ti pokušavaš posuditi/iznajmiti motor od članova foruma :icon_eek: )

To su samo neki od tvojih bisera....više mi se nije dalo tražiti,a iskreno...bilo me je i strah kaj bi sve našel.
google master

Offline banot1

• Pegas
  • Vizir
  • **
  • R1200GS i Skuter
« Odgovori #85 : Prosinac 20, 2008, 20:10:37 pm »
Hej Barone pa i ti si skuterist, ko i ja....
Obriši pljuvačku s lica i naprijed u nove pobjede... :icon_super:

Samo nemoj se više lažno predstavljat...

Priznaj...     priznaj... ne stidi se toga   priznaj:

JA SAM SKUTRERIST

THE TRUTH WILL SET YOU FREEEEEE
Grant me the serenity to accept the things I cannot change,
the courage to change the things i cannot accept,
and the wisdom to hide the bodies of the people I had
to kill today because they pissed me

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #86 : Prosinac 20, 2008, 21:53:07 pm »
Ovaj put nismo se poveli za Beeom,već za tobom Baron,pljujemo po tebi jer si SAM TO TRAŽIO :icon_scratch:
Pošto se bliže blagdani,udri brigu na veselje i evo jedne pjesmice,samo za tebe Baron :icon_mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=hsz1VBqkUqI
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline oldbiker

• Umag
  • V.I.P. Member
  • Honda CBR1100XX
« Odgovori #87 : Prosinac 21, 2008, 13:52:20 pm »
A tak znači: Baron je mazohist iliti pljuvoljubac. Ok: pljuc, pljuc, pljuc i zbog želje, a bome i zbog veleumnuh postova. Najviše mi se sviđa onaj - citiram '... motor od 600 ccm ima bolji šus od 1000....' - kraj citata. Nema šta, veleumno, novi podatak za moto enciklopedije.  :motocikli007: :motocikli007: :motocikli007: :motocikli007: :motocikli007: :motocikli007: :motocikli007:
Motor vozi glavom ali malo i srcem. Free biker - bolje biti sam, nego u lošem društvu !

Offline crni

• Komarac
  • *
« Odgovori #88 : Prosinac 22, 2008, 09:58:35 am »
Ajmo sad ovako...

Da sam dobio ulogu pinocia, jesam. Da mi je zao je...

Držeci se politike da je ovo internet i da nas ima svakakvih, rekao sam neke stvari zbog kojih sam pokopam na ovom forumu.
U pravilu za svoju obranu oćito nemam nista za reci jer ocito je da koj god da rekao biti ce samo jos jedan povod za pljjuvanje glavnog administratora pa tako onda i ostalih.
Neki su rekli budi svoj, ne zamaraj se tuđim mišljenjima...
niti se zamaram, jer onda ne bih sada ovdje pisao, nego se više od srama ne bi logirao na ovaj forum.

On me je u više navrata prozvao, i svi ga samo pratite. Ako on kaže da je knauff ploća napravljena od plastike velika većina će reci da je, i to samo zato što je on tako rekao.

Kako neki clanovi mogu pljuvati po meni a da nikada nisu izravno razgovarali s menom, preko posteva, PM....
Otkuda ti neki znaju, tko sam i što sam..
Na temelju moji nekih posteva..? Gluposti.

Za onu usporedbu između 600 i 1000 ccm nikada nisam rekao da imaju veći okretni moment nego sam samo govorio da imaju bolji šus..
ja to nisam govorio bezveze, oćito sam imao neki razlog ako ja jednu te istu stvar pricam kroz par strana jedne teme. Ali nema veze. Nije bitno.

Nisam materijalist, niti mi trebaju novci.
Sve što mi treba je motor jer bez toga ne mogu.

Imao sam tu famoznu Yamahu R1, i dok je bila kod mene ja sam bio najsretniji covijek na svijetu.
Tada mi je najveeca briga bila, kamo cu danas ići..?

Volim motore, volim ljude koji voze motore i volim sve vas koliko god me pljuvali jer u svojim glavama i srcima nosite samo jedno, i to ono najbitnije, ljubav pprema motorima..
Svaki dan idem s skuterom na posao, i makarr riskiram svoj život na ludoj Bolonji svaki dan i smrzavam se, sretniji sam nego da se vozim u toplom vlaku.
Jbg. ja sad vozim skutera, ajde nije Baotian nego je Luna Vision.

Toliko od mene
Dramatiziraš, bespotrebno. Osobno me baš briga što Bee ili netko drugi napiše, ako je dobra fora, prihvatim, a ako ne onda pljujem, kao i tebe, jer si poželio. Internet i ovakve stranice služe razmjeni korisnih podataka, a ako ti je do jadikovanja, nađi neke druge stranice prikladnije takvom obliku komuniciranja. Neki članovi se i osobno dobro poznaju pa se prepucavaju na ovakav način, pravo im bilo kad se osobno poznaju i druže. Usput ja isto tako volim motore i gotovo nikoga zato što voli motore. Motori su motori, a ljudi su ljudi, veeeeelika i neusporediva razlika.Baš me briga što voziš i smrzavaš li dupe po ovoj zimi ili ne, tvoj problem. Što god da si vozio i što ćeš voziti je tvoja volja, zbog toga nisi ni bolji ni lošiji. U ovakvom obliku komunikacije ukoliko te ljudi ne znaju u fizičkom ili stvarnom obliku si samo tekst, umotvorina, slova i brojke. Ako tražiš prijatelje, onda preporučam da to ne radiš po forumima nego u stvarnom svijetu. Sklisko ti i hladno bilo i pamet u glavu!

« Zadnja izmjena: Prosinac 22, 2008, 10:02:07 am Beeblebrox »

Offline koma

• Zagreb, Kvatrić
  • Interceptor
  • obnavljam moto guzzi falcone 500 '70.
« Odgovori #89 : Prosinac 22, 2008, 10:55:35 am »
lijepo je vidit da se ljudi ipak oće malo potrudit i mlađima objasnit par stvari o forumu i životu...

crni  :icon_thumright:
grč. - κῶμα