Autor Tema: Ajmo malo pljuvati po meni  (Posjeta: 13786 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline baron0101

• Vizir
  • **
  • Spol: Muški
Ajmo malo pljuvati po meni
« : Prosinac 09, 2008, 18:44:14 pm »
Ajde, da ne ukenjamo drugima temu, preselimo se ovdje..

Sta sam ja svima vama napravio da me se ovako pljuje..
Da cujem vas onda cu ja reci svoje u obranu..
2t u srcu

Offline black&white

• MMP
  • marauder
Odg: Ajmo malo pljuvati po meni
« Odgovori #1 : Prosinac 09, 2008, 19:42:31 pm »
Stvar je u egzistencijalosti! Dal se pitaš kad koja je svrha tvog postojanja? Da budeš ono što jesi ili da budeš ono što nisi? Nama postavljaš pitanja na koja samo ti znaš odgovor, a odgovor je u samo tvoj glavi! Pogledaj u svjetlu budučnost, a zatim pogledaj duboki u ponor i odluči kojim češ putem! Obabereš li pravi put konfuzne misli će postati jednostavnije, a odgovor će doći sam po sebi i samo onda češ biti ono što jesi!
 :icon_mrgreen:
Dakle?
Pajdo, ma nema nitko ništ protiv tebe...sam se već jednom odluči kaj furaš, jer vjerujem nikome na forumu  nije jasno!
Budi ono kaj jesi i sve bude ok...voziš boatiana, nije sramota...vožiš beneli, augustu i r1..nije sramota...ja vozim motor od 800 cc, al nemam za regu i bengu...pa nije sramota  :icon_mrgreen:
...kontaš pajdo?
Ž...
 :icon_pidu:

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #2 : Prosinac 09, 2008, 19:48:53 pm »
.ja vozim motor od 800 cc, al nemam za regu i bengu...pa nije sramota  :icon_mrgreen:
a za Nohu imaš  :icon_fU:

daj ne kukaj  :icon_pidu: :icon_mrgreen:
BMW = bauer motor werke

Offline aposaric

• MMP
  • Waaazzzuuuuppp
« Odgovori #3 : Prosinac 09, 2008, 20:28:14 pm »
Stvar je u egzistencijalosti! Dal se pitaš kad koja je svrha tvog postojanja? Da budeš ono što jesi ili da budeš ono što nisi? Nama postavljaš pitanja na koja samo ti znaš odgovor, a odgovor je u samo tvoj glavi! Pogledaj u svjetlu budučnost, a zatim pogledaj duboki u ponor i odluči kojim češ putem! Obabereš li pravi put konfuzne misli će postati jednostavnije, a odgovor će doći sam po sebi i samo onda češ biti ono što jesi!
Dakle?

Mene tebe ponekad, da prostiš, strah  :llllol:
Wazzuuup

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #4 : Prosinac 09, 2008, 21:54:46 pm »
Dakle?
Pajdo, ma nema nitko ništ protiv tebe...sam se već jednom odluči kaj furaš, jer vjerujem nikome na forumu  nije jasno!
Budi ono kaj jesi i sve bude ok...voziš boatiana, nije sramota...vožiš beneli, augustu i r1..nije sramota...ja vozim motor od 800 cc, al nemam za regu i bengu...pa nije sramota  :icon_mrgreen:
...kontaš pajdo?
Ž...
 :icon_pidu:

Ovaj Taoizam nije kompatibilan s mojim sivim stanicama :icon_scratch:  al kad sam sjeo i smotao :icon_weed:  te   :motocikli006:  sve je sjelo, te skužih da se moja  nesvjest slaže s tvojom podsvijesti,pa svjesno podržavam tvoje nesvjesno :motocikli012:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #5 : Prosinac 09, 2008, 22:27:55 pm »

Ovaj Taoizam nije kompatibilan s mojim sivim stanicama :icon_scratch:  al kad sam sjeo i smotao :icon_weed:  te   :motocikli006:  sve je sjelo, te skužih da se moja  nesvjest slaže s tvojom podsvijesti,pa svjesno podržavam tvoje nesvjesno :motocikli012:
Sve što god napraviš i što radiš zapisano je u tvojoj podsvijesti, a zapisao si sam! Zbog toga si nesvjesno postao svjestan jer si to želio...u tom je jedina stvar! Uči i bit češ poučen, um caruje...uči i bit češ naučen,um daruje!
Mislim Warg...u kakvom si ti offuuuuuuuu, ma katastrofalno,e :icon_mrgreen:
Mene tebe ponekad, da prostiš, strah  :llllol:
Kaj i tebe, mene isto :llllol:
a za Nohu imaš  :icon_fU:

daj ne kukaj  :icon_pidu: :icon_mrgreen:
Odlučio sam da ne cugam više, svijesno i odgovorno :Rkap: Pa, molim da se to poštuje!  :glasses9:

Offline Veky

• Komarac
  • *
  • Kawasaki
« Odgovori #6 : Prosinac 09, 2008, 22:35:37 pm »

preseli se s tipkovnce u garažu i šerafi po motoru ?!?! Puno udravije i korisnije samo tu i tam dođi pogledat, (svaka 3 mjeseca) i skužit ćeš koliko zapravo i gluposti i sranja citao a sad jednostavno preskaces.. :icon_super: :icon_super:

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #7 : Prosinac 09, 2008, 23:25:35 pm »
Dobra ti je tema  :icon_mrgreen:

Ajd ukratko:

vidjeli smo te na Baotianu, a slike sa jahanja nije bio problem staviti na forum, i nismo ih dugo čekali (iako nismo ni tražili).
A nigdje te nismo vidjeli na velikom motoru, niti smo vidjeli slike Dukca ni nekog opakog auta o kojem si pisao, a niti te vidjeli da voziš nekaj od toga (a tražili smo slike). Bilo bi fora da si se koji put javio za neku cugu i došao s kakvom opakom pilom da konačno popušimo te tvoje priče-
Ah, da... Bile suneke slike Yamahe na forumu, ali to i nije neki materijal. Ja trenutno imam u podrumu 3 i pol motora - tri preko soma ccm i jedan pocket. Pa ne lupetam kak imam čudo od voznog parka (jer nisu svi moji), a mogao bih srati i još staviti slike, i još imam i svjedoke da su ti motori tamo.
Dalje ide ona priča s tvojom (bivšom?) curom koja je nevjerojatna, a oju također nitko nije vidio. Inače znam cure/žene od većine forumaša koje sam upoznao, a i moju ženu zna cijeli forum. A takvu rospiju još nisam sreo  :icon_eek:
A sve je ovo manje bitno. Više je bitno da su svi tvoji postovi, direktno ili ne - o tebi.

Eto toliko. Više neću ići u off. Dalje ću samo pljuvati po tebi  :icon_mrgreen:
google master

Offline koma

• Zagreb, Kvatrić
  • Interceptor
  • obnavljam moto guzzi falcone 500 '70.
« Odgovori #8 : Prosinac 10, 2008, 09:20:48 am »
?

baron daj se skuliraj..  :icon_evil:

sve to shvaćaš previše osobno
grč. - κῶμα

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #9 : Prosinac 10, 2008, 09:36:17 am »
@ Zagorci

kaj to Black pije ili ne pije za razliku od vas da samo on ima takvu inspiraciju? 

google master

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #10 : Prosinac 10, 2008, 10:41:58 am »
@ Zagorci

kaj to Black pije ili ne pije za razliku od vas da samo on ima takvu inspiraciju? 

Da ti budem iskren....nemamo pojma....mislim da bumo morali otići pogledati i isprobati materijal.Čudno,čudno....

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #11 : Prosinac 10, 2008, 11:15:44 am »

A čuj....da nas ne hraniš s nebulozama bilo bi sve OK....ovak sve to spada u kategoriju preseravanja bez pokrića.

Evo...dal sam si malo truda pa sam potražil neke nebuloze...

http://www.motocikli.com/forum/index.php/topic,6916.0.html
(tu tvrdiš da 600ccm ubrzava bolje od 1000ccm.....mislim WTF????)

http://www.motocikli.com/forum/index.php/topic,5192.0.html
(tu si krenuo raditi motor iz 0...jer lova nije problem i nije ga bed napraviti...W T F !?!?!? )

http://www.motocikli.com/forum/index.php/topic,5241.0.html
(od toliko bijesnih pila koje imaš/si imao ti pokušavaš posuditi/iznajmiti motor od članova foruma :icon_eek: )

To su samo neki od tvojih bisera....više mi se nije dalo tražiti,a iskreno...bilo me je i strah kaj bi sve našel.
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline M.C. Kompa

• MMP
  • BMW R 1100 RT
    • MK Kompa
« Odgovori #12 : Prosinac 10, 2008, 12:22:53 pm »
2baron: kolko ti zapravo imas godina?
YOU NEVER RIDE ALONE
www.mk-kompa.com
mk-kompa@mk-kompa.com
BMW je korak prije starackog stapa

Offline crni

• Komarac
  • *
« Odgovori #13 : Prosinac 10, 2008, 15:29:45 pm »

ja nemam pojma o čemu se radi ali kad već hoćeš, evo : pljuc, pljuu, pljuuu, hraaaać, pljuuu, pljuuuu, hraaaaać, hraaaać, pljuuu, pljuuuu, pljuuu!!!!!!!! Eto sad si ispljuvan kao nitko do sada!!! Hi, hi!!!!

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #14 : Prosinac 10, 2008, 15:30:36 pm »

Evo dečki su nabrojali više-manje stvari koje su povezane sa razlogom laganog gubitka povjerenja u tvoje navode odnosno tvoj kredibilitet je vrlo nizak. Zašto si to napravio sam sebi? To ja stvarno ne znam, a niti razumijem. Ono što mene zanima je kava je tvoja obrana kako si ti naveo, a ja bi rekao prije pokušaj obrane svog digniteta.

Osobno nemam ništa protiv tebe, ali takvo hvalisanje i kičenje perjem koje ne postoji je po meni djetinjasto i nepotrebno.
Gandhi: "Be the change you want to see!"