Autor Tema: Keeway Supershadow 250  (Posjeta: 6168 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bev

• Komarac
  • *
  • Spol: Muški
Odg: Keeway Supershadow 250
« Odgovori #30 : Studeni 20, 2008, 15:33:04 pm »
Boris thnx  :icon_thumright:!

Offline koma

• Zagreb, Kvatrić
  • Interceptor
  • obnavljam moto guzzi falcone 500 '70.
« Odgovori #31 : Studeni 20, 2008, 16:21:29 pm »
ne dog bog coprat!

htjedoh reć - nježno i lagano!!   :icon_smile:
grč. - κῶμα

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #32 : Studeni 20, 2008, 16:41:22 pm »
Pazi, tu se radi o 20-tak tisuća kn...za tu lovu možeš naći dobru japansku 125-icu, 250..možda dobru...( moraš znati da ti motori ne postižu neku velku brzinu i zbog toga su i često puta forsirani)za veće kubikaže i za tu lovu kupiš stari motor...dobiš hrpu problema...to ti znam iz vlastitog iskustva...stvar je u tome da se radi o novom kinezu, a samo u zadnjih godinu dana, dvije stvari su se bitno promijenile kaj se tiče kineskih motora...makar mislim da se vecina ljudi na forumu ne slaže s tim, ali o tom po tom!
Gle ak i otpadne koji šarafić, nemaš brige... uzmeš drugi šarafić pa ga pikneš :icon_mrgreen:
Sretno pri odabiru!

Offline bev

• Komarac
  • *
« Odgovori #33 : Studeni 20, 2008, 17:08:45 pm »
@ koma

:icon_thumright:

@ black&white

Hvala,  :icon_thumright:

Offline lopac

• zaprešić
  • Vizir
  • **
  • jinlun 250
« Odgovori #34 : Studeni 20, 2008, 17:34:30 pm »
ne bi htio pametovat za te novce se uvijek isplati kupit novo,sam ga razradiš i znaš što i kako,dijelovi ???smiješno mislim da je kompletna mašina za mog jinluna 5000 kuna,a ziher neće otići samo tako,a ovo ostale sitnice zanemarive u usporedbi s japanom.Kao drugo sigurno ga ne misli voziti cijeli život.
tko izgubi dobitak,dobije gubitak

Offline palomas

• Komarac
  • *
« Odgovori #35 : Studeni 24, 2008, 09:12:11 am »
Evo da se i ja (sa zakašnjenjem) uključim u ovu raspravu! Već sam pisao o svojim iskustvima, vozim Hyosung Aquilu 250, prešao sam do sada 33.000 km s njom. Motor je čudo od izdržljivosti i pouzdanosti, od "kvarova" kojih nije smjelo biti - izgorila mi žaruljica za osvjetljenje tablice u zadnjoj lampi.

Sve ostalo je originalno, i sve radi jednako dobro kao i prvog dana. Koristim Silkolene ful sintetičko ulje, motor ga ne potroši niti pola milimetra. U sezoni se vozim na dugačka putovanja, natovarim ga do vrha, i po autocesti se vozim 130 kmh. S obzirom na uloženo, motor mi se već odavno isplatio i amortizirao, a i dalje je u jednako dobrom stanju kao kad je bio nov.

Kinezi u istoj klasi koriste stare japanske agregate (licenca), koji su dosta zastrajele koncepcije, jedino Aquila i Venox imaju DOHC mašine, s dvije bregaste i 4 ventila po cilindru. Zbog toga imaju destetak KS više od Kineza, ali i od Japanaca. Japanci su klasu 250 već skoro sasvim napustili i zapostavili, ako se i proizvodi poneki model u toj klasi, radi se o koncepcijski starom agregatu, kojeg je vrijeme odavno pregazilo.

Hyosung 650 GT (naked) imao je problema s ranijim modelima (do 2004.) zbog uvođenja sekundarnog zraka u ispuh (radi čišće emisije plinova). Događala su se pucanja ventila ili glave, ali i to je riješeno kod novijih modela. Aquile 650 nikad nisu imale takvih problema.

Offline boris1984

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • Piaggio Fly 150
« Odgovori #36 : Studeni 24, 2008, 12:17:42 pm »
Bev...palomasu poruku na pp pa se kod njega raspitaj...on ti moze reci iz prve ruke...ja sam ti jako kratko vozio aquilu...

Offline bev

• Komarac
  • *
« Odgovori #37 : Studeni 24, 2008, 20:39:07 pm »
Bev...palomasu poruku na pp pa se kod njega raspitaj...on ti moze reci iz prve ruke...ja sam ti jako kratko vozio aquilu...
:icon_thumright: - hvala budem..