Autor Tema: Keeway Supershadow 250  (Posjeta: 6170 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline toldi

• Zagreb
  • Old School
  • Spol: Muški
  • Aprilia Pegaso
    • Vanishing-Points
Odg: Keeway Supershadow 250
« Odgovori #15 : Studeni 19, 2008, 11:16:01 am »
I kad i jedne i druge zbrojiš opet je bolje uzet 10 godina starog japanca. Dulje će trajat, imat češ konkretan motor, a na cjeni skoro ni neće izgubiti... :icon_confused:
http://WWW.VANISHING-POINTS.COM

Ride long and prosper!

Offline Deny

• Vizir
  • **
« Odgovori #16 : Studeni 19, 2008, 12:21:37 pm »

Offline boris1984

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • Piaggio Fly 150
« Odgovori #17 : Studeni 19, 2008, 14:10:04 pm »
Ova dragstarka je zakon...preljepa je...

Za 20 somova kuna uzmi hyosung aquilu...neces pozalit...ja sam ju vozio par puta...mislim da je to jedini chopper(uz kymco venoxa) na kojem imas onaj kakav takav "udarac u leda" kad stisnes gas

Offline toldi

• Zagreb
  • Old School
  • Aprilia Pegaso
    • Vanishing-Points
« Odgovori #18 : Studeni 19, 2008, 15:57:46 pm »
Ova dragstarka je zakon...preljepa je...

Za 20 somova kuna uzmi hyosung aquilu...neces pozalit...ja sam ju vozio par puta...mislim da je to jedini chopper(uz kymco venoxa) na kojem imas onaj kakav takav "udarac u leda" kad stisnes gas

Moš mislit, može jedino imat udarac po džepu kroz neko vrijeme...

Ljudi molim vas, ako uistinu niste posjedovali ili vozili duži period ine motore pa zatim ih imali s čim usporediti nemojte čovjeku savjetovati gluposti!!! :Rkap:

Ride long and prosper!

Offline bev

• Komarac
  • *
« Odgovori #19 : Studeni 19, 2008, 17:26:57 pm »
Ovu Dragstericu sam vidio i prekrasna je, jedino se bojim da je preširoka za grad. Frend mi je rekao nešto u stilu novo je novo, pa je lakše zbog dijelova, garancije i tak..
Nisam dovoljno pametan kaj da napravim, a sam baš ne znam tolko da bi mogao naći dobar polovni motor i izbječi mačka u vreći. :icon_scratch:

Offline boris1984

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • Piaggio Fly 150
« Odgovori #20 : Studeni 19, 2008, 17:52:05 pm »
Toldi...Aquila je na široko hvaljen motor,postoje tisuce i tisuce postova u kojima se taj motor hvali...nitko nije nikad imao problema s njim,naravno uvijek se moze desit kukolj u zitu ali to se desava i na motorima od 10 tisuca eura tako da je diskusija o tome bespredmetna.

Mislim da je jako vazno da uzmes u obzir da covjek ima 20000(slovima dvadeset tisuca kuna) i da nemoze kupovat motor,pa makar on bio i japanski,star 10 godina i vece kubikaze sto ce mu se otpocetka odrazit i na visoj pocetnoj cijeni a kasnije i na registracijama i servisima,potrosnji itd itd...

Decko je rekao da ima 20 tisuca kuna...ajde nadi u oglasniku ili gdje vec par polovnih japanskih motora koje cu platit 20000 kn i onda ih vozit jos 5,6, godina bez problema i placam ti svaki tjedan pive koliko god mozes popit!!

Offline Deny

• Vizir
  • **
« Odgovori #21 : Studeni 19, 2008, 21:47:57 pm »
i ja gledao oglasnike....ispod 4k e nema japanca starog deset godina....dragec 65o,shadow,vt600......za dvadesetak i još malo se da nač drageca 250.....valjda i virago......a najbolje mi je bilo kad je lik za savega 650 (suzuki) 1cl 27 ks tražio preko 30k kn,a motor valjda 12g star....ma ono...ne možeš vjerovati.....

i naravno uzmi polovno i čeka te bar zamjena guma.....a s vremenom češ vidjet pije li ulje ili ne....a rez dijelovi nisu jeftini....

vozio sam venoxa....išo je on dobro al su mu rezervni dijelovi bili skuplji nego da je kawasaki.....a i nije ih bilo.....što god ti treba ..idi van...a lijepo ga je bilo voziti....eh

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #22 : Studeni 20, 2008, 06:21:48 am »

Moš mislit, može jedino imat udarac po džepu kroz neko vrijeme...

Ljudi molim vas, ako uistinu niste posjedovali ili vozili duži period ine motore pa zatim ih imali s čim usporediti nemojte čovjeku savjetovati gluposti!!! :Rkap:

Ljudi slušajte Toldija,on ima iskustva s Hyousungom i to 650,šta bi tek imao za reć da je posjedovao te manje kubikaže :icon_mrgreen:   ili toliko hvaljene kineske motore :icon_mrgreen:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline toldi

• Zagreb
  • Old School
  • Aprilia Pegaso
    • Vanishing-Points
« Odgovori #23 : Studeni 20, 2008, 14:14:17 pm »
i ja gledao oglasnike....ispod 4k e nema japanca starog deset godina....dragec 65o,shadow,vt600......za dvadesetak i još malo se da nač drageca 250.....valjda i virago......a najbolje mi je bilo kad je lik za savega 650 (suzuki) 1cl 27 ks tražio preko 30k kn,a motor valjda 12g star....ma ono...ne možeš vjerovati.....

i naravno uzmi polovno i čeka te bar zamjena guma.....a s vremenom češ vidjet pije li ulje ili ne....a rez dijelovi nisu jeftini....

vozio sam venoxa....išo je on dobro al su mu rezervni dijelovi bili skuplji nego da je kawasaki.....a i nije ih bilo.....što god ti treba ..idi van...a lijepo ga je bilo voziti....eh

Pa gledaj 250ke pobogu...

Ride long and prosper!

Offline bev

• Komarac
  • *
« Odgovori #24 : Studeni 20, 2008, 14:19:55 pm »
Ne bi išao više od 250.

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #25 : Studeni 20, 2008, 14:51:54 pm »
Ako gledaš manje kubikaže...kupi novi kinez, nemoj gledati ko ima kakva iskustva s kinezima prije nekolko godina, danas se stvar uvelika promjenila...za te pare možeš kupiš stariji japaner...svaki stari motor se kvari i treba svako malo nešt, osim ak nemaš lude sreće...

Offline bev

• Komarac
  • *
« Odgovori #26 : Studeni 20, 2008, 15:19:51 pm »
Ako gledaš manje kubikaže...kupi novi kinez, nemoj gledati ko ima kakva iskustva s kinezima prije nekolko godina, danas se stvar uvelika promjenila...za te pare možeš kupiš stariji japaner...svaki stari motor se kvari i treba svako malo nešt, osim ak nemaš lude sreće...

Da sve mi se čini da je to ipak bolja varijanta. Ha valjda neće otpadat šarafi i pucat sajle na svakom kilometru,  :icon_mrgreen: :icon_sad:.

Offline boris1984

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • Piaggio Fly 150
« Odgovori #27 : Studeni 20, 2008, 15:26:03 pm »
Ma nece pucat...nadi dobrog servisera,koji je posten i odgovoran i to je to...bit ce sve u redu...vidis da svi govore..bolje novo kinesko nego prastaro japansko a ja se slazem s tim...

za tu lovu koji ti planiras dat mozes kupit japanca toliko starog da mozes ici s njim na trke oldtimera.

Hyosung 650 comet je imao velikih problema sa motorom.Mislim da je netko pisao nesto o tome na ovom forumu.

Offline koma

• Zagreb, Kvatrić
  • Interceptor
  • obnavljam moto guzzi falcone 500 '70.
« Odgovori #28 : Studeni 20, 2008, 15:28:46 pm »
zato jer si novi, trebal bi kupit novi moto
pa onda sa njime nježno, ko što i ti oćeš da prvi put tresneš nježno
sretno  :hello:
grč. - κῶμα

Offline bev

• Komarac
  • *
« Odgovori #29 : Studeni 20, 2008, 15:31:53 pm »
zato jer si novi, trebal bi kupit novi moto pa onda sa njime nježno, ko što i ti oćeš da prvi put tresneš nježno sretno  :hello:

Nemoj coprat,  :icon_smile:, nemam namjeru se rušit,  :icon_mrgreen:.
Thnx,  :icon_thumright: