Autor Tema: Aquila GV650 Hyosung  (Posjeta: 37079 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

4rijeke

• Gost
Odg: Aquila GV650 Hyosung
« Odgovori #75 : Ožujak 07, 2006, 20:58:03 pm »
cijena je previsoka? zanima me zašto misliš tako?

Offline bLind faiTh

• Komarac
  • *
« Odgovori #76 : Ožujak 07, 2006, 21:54:10 pm »
motor ima stvarno dobru opremu,dobru snagu,neznam kakav je po kvaliteti...ali ono....uvijek je to tak..da si neke poznatije firme poput Suzukia ili Kawe nabe velike cijene...a sad kod hyosunga...neznam...dali stvarno vrijedi te love ili ne..posto su do sad bili dosta pristupacni s cijenama i puno jeftiniji od ostalih
ukratko,mislil sam da bude niza cijena...  8)

btw. i M800 ima isto up-side down vilicu  (greska u onoj tablici)  :axe:  :supz:

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
  • Spol: Muški
« Odgovori #77 : Ožujak 07, 2006, 22:57:13 pm »
E sada si baš odabrao prave firme za usporedbu cijena.. Kawa je uvijek bila najspristupačnija od Japanskih marki, a ni Suza nije nikada bila jakooo daleko.

Pogledaj si samo malo auto industriju gdje se koreanci dobro probijaju i uzimaju dobar kolać tržišta... tako i među motorima. To kaj smo mi naviknuli da su koreanci jeftini polako je stvar prošlosti... Prije nekih 10-a, 15-ak godina isti slučaj bio je i sa japanskim autima, a pogledaj sada... I ja bi rađe da je cijena manja jer mi je motor odličan, pa jednog dana.. tko zna!

Aquilu nisam vozio, pa čak niti vidio u živo, ali po vrlo detaljnim slikama koje sam našao na netu djeluje mi jako dobro složeno i odlične završne obrade!
Gandhi: "Be the change you want to see!"

Offline Davi

• Komarac
  • *
« Odgovori #78 : Ožujak 07, 2006, 23:09:14 pm »
Dečki, meni je motor je mrak. Nekome se može sviđati ili ne sviđati njegov izged, ali morate priznati da su mu performanse daleko bolje od konkurencije uključujući i onu od 1600+ kubika. A još bitnije od samih performansa je ciklistika koja se dobro nosi sa njima što je za tu klasu motora rijetkost kao i dobre kočnice (dupli disk sprijeda)
Imam doma njegov test mislim baš iz taljanskih novina IN SELLA, čiju je stranicu 4rijeke prije stavio i ako se dobro sjećam osim gore navedenih pozitivnih strana motor nema ozbiljne mane osim nekih detalja koji možda izgledaju jefino (imitacije kroma od plastike) tvrđi mjenjač te izražene vibracije na višim okretajima šta je zanemarivo ako pogledate cijenu.

Offline bLind faiTh

• Komarac
  • *
« Odgovori #79 : Ožujak 08, 2006, 21:56:32 pm »
pa da...to bash i hocu rechi....uvjek je hyosung ili bila koja koreanska firma....bila puno jeftinija od ostalih..naravno,mislim da je bila ochita i slabija kvaliteta..
e..sad....kolko su to sredili u unaprijedili...to treba videti...jebesh slike...
ali stvarno svaka pohvala kaj se tiche bash  tih duplih diskova i same snage motora...

4rijeke

• Gost
« Odgovori #80 : Ožujak 09, 2006, 08:32:43 am »
strani testovi kažu da je Aquila najbolji motor u klasi a sve to uz istu ili nižu cijenu od konkurencije. Tražiti još nižu cijenu uz ovu kvalitetu jednostavno nije moguće. Nije li dovoljno biti bolji uz istu cijenu? A cijena Aquile je ipak još nešto niža..... Motor se nekom može dopadati ili ne, to je stvar ukusa, no reći da ne vrijedi taj novac zaista nije korektno. Ovo je samo moje subjektivno mišljenje koje ne mora biti točno!

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #81 : Ožujak 09, 2006, 10:26:27 am »
Trebalo bi probati provozati taj motor, pa onda donjeti konačnu odluku kolko vrijedi.
4rijeke, daš krug?  :)

4rijeke

• Gost
« Odgovori #82 : Ožujak 09, 2006, 11:29:20 am »
zašto ne???

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #83 : Ožujak 09, 2006, 13:59:07 pm »
Onda slijedeći put kad navrnem u Karlovac svratim do Mototeke na jednu rundu!

Offline Promil

• Gorski Kotar
  • V.I.P. Member
  • 1602 wildića
« Odgovori #84 : Ožujak 09, 2006, 20:52:16 pm »
ja sam 100% uvjeren da taj motor vrijedi te novce!!!!!!!!
Probao sam ga voziti i meni se strasno dopao!!!!Upravljiv je odlicno,samo mozda se nekome nece svidjeti mjenjac jer se cuje prilikom prebacivanja brzina,ali ja sam na to naucen jer je tako i na mom motoru!!!!Snage ima dovoljno za bilo kakvu cestu!
DAJ NEEEE SEEEEEERIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!

My wife yes
My dog maybe
My motorcycles NEVER!!!!

Offline rockydennis

• Zamagljeni
  • Vizir
  • **
  • Savjesno i odgovorno
« Odgovori #85 : Srpanj 27, 2007, 19:30:40 pm »

Jel zna netko kaj o tom motoru? Koliko ja znam nije se uvozio u RH, a u okolnim zemljama se normalno prodaje (Slovenija, Srbija...)! Kak to ide u praksi? Jel se može naručiti od uvoznika za RH (Daewoo)? Ak neko zna dal postoji način prek njih riješiti neki motor koji se inače ne uvozi! Zbunjuje me kaj na njihovim stranicama ima slika tog motora i nalazi se na popisu motora, a ne uvozi se?  :dontknow: :icon_scratch:Malo pikiram na njega (al samo malo) pa možda se dogodi!
I još nekaj! Jel moguće da taj bike potegne 190km/h? To piše u motopulsovom katalogu, s tim da sam po netu naišao i na veće vrijednosti max. brzine među teh. karakteristikama! :icon_super:

www.cro-chopper.forum-2007.com

Volim burek, zeljanicu pitu,
volim cure što ne pamte Titu!

Offline rockydennis

• Zamagljeni
  • Vizir
  • **
  • Savjesno i odgovorno
« Odgovori #86 : Srpanj 27, 2007, 19:33:10 pm »
Inače, već je vani više od 2 godine u prodaji, vidio sam ga i u prošlogodišnjem motopulsovom katalogu, a naši nikak da ga uvezu! Donekle bi shvatio da je ful novi model pa da još nisu, al ovo je već predugo...

Offline Vladek

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • HD XL 1200 X Sportster 48
« Odgovori #87 : Srpanj 27, 2007, 20:34:05 pm »
O toj temi se već pisalo u:
http://www.motocikli.com/forum/index.php?topic=840.0

Može se kupiti kod nas. Uvoznik je u Samoboru. Bil sam tam u salonu,ali neznam adresu. Prodano je par komada kod nas.
Motor nisam videl u živo, ali ovak na slikama mi izgleda previše futuristički. Mašina je s Cometa 650, s par konja manje. Eto to je kaj sam ja čul i videl.

Offline rockydennis

• Zamagljeni
  • Vizir
  • **
  • Savjesno i odgovorno
« Odgovori #88 : Srpanj 27, 2007, 23:04:49 pm »
Danke na putokazu! Nisam vidio tu temu! Nemrem vjerovati kaj tamo piše, stvarno je brutalan! :icon_super:

Offline Vladek

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • HD XL 1200 X Sportster 48
« Odgovori #89 : Srpanj 27, 2007, 23:50:48 pm »
Još si pogledaj pod temom predstavljanja korisnika: