Autor Tema: Pad Patriota  (Posjeta: 6366 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lukylipik

• Zagreb
  • Interceptor
  • Spol: Muški
  • Yamaha DragStar xvs 650
Pad Patriota
« : Listopad 08, 2008, 21:59:01 pm »
...evo da se nakod duže vremena javima na forumu s ipak dobrim vijestima: ŽIV sam i ZDRAV;
zašto??? ZATO:
...dan tmuran ja mamuran (večer s Paletom u Routu i u clubhousu kod HMC),
tako je započela vožnjica prema BJ u sklopu organizirane kolone od strane UBMC-a i posjete Barutani.
... kažu da Bog čuva pijance i budale, a ja sam vjerovatno danas bio pomalo u obje skupine (mamuran i uvijek budalast), a i miljenik svoga anđela čuvara.
... počelo je pametnom odlukom da ne obučem traperice već kožne hlače i svu ostalu protektiranu opremu, samo je kobna mogla ispasti odluka o uzimanju stare kacige (već razglavljene) kako bi mogao na jutarnju svježu temperaturicu nositi i podkapu...
...i tako ugodna vožnja odjednom se pretvara u sretno završenu prometnu nezgodu Luky i dragica VS seoska đukela (cca 30 - 35 kg).
... u selu prije Rovišća, krivina i ulazak kolone u  nju, svi uočavamo psinu uz prometnicu koja "odustaje" od prelaska ceste, ali predomišlja se i kreće u "napad" baš preda mnom....meni ne ostavlja veliki izbor, mala šansa je bio obilazak s desne strane, ali psina se samo ukopala i više nije bilo kud nego čvrsto primiti upravljač i viknuti "Bože pomozi"; udaram ga po sredini tijela, ali mi pri tome izbija ravnotežu, lagano sam čak s motorom i odskočio u zrak (kaže Lord), motor odbacujem od sebe i u sekundici pomišljam dobro je - kotrljam se prema jarku (instinktom sklupčan), samo da me ne udarai motor iza...i odjednom kaciga odleti s glave (otkopčala se !!!), na kraju kotrljanja udarac u glavu.... Shadow (LE MCBK) me nije mogao izbjeći i pogađa me kotačem u glavu.....
ZAGLAVAK:
...pukao mi zub (MERLA trljaj ruke), nosna kost nije pukla, ali je pukla koža pri korijenu nosa, zagrižena usnica i hvala Bogu ništa više (brzina u tom trenutku oko 70-ak km/H), sad malo osjećam bolove u desnom ramenu, koljenu i vratu, nadam se da neće biti bolnije ujutro.....
...eh da - dragica! ...i ona je sačuvana, njen anđelak se zvao crash bar, ispravljen na licu mjesta (i kasnije od zlatnih ruku Darka koga ne želim zvati Đubre), desni retrovizor razbijen, malo ožuljana bisaga, kožne hlače lijepo zguljene, hvala Bogu još jednom što nisam vozio u trapericama, jakna oguljena u predjelima protektora, kaciga zguljena na samom "čelu", čizme manje zguljene i to je to!
...kada Pale montira video biti ćete u mogućnosti pogledati akrobaciju (snimala Shadowljeva supruga (hvala joj na brizi i opservaciji (žena je liječnik).
...hvala svim dragim prijateljima iz kolone koji su bili vidno zabrinuti, hvala na brizi mojim Patriotima (Deda - pozdrav), hvala Lordu, Ringu, Darku Đ., Yzzy-ju; ma svima... pa i Vama koji ste me odmah nakon nekog vremena počeli zvati.......
...hvala i Kumu koji je čuvao tajnu sve dok nije počeo obaviještavati Slavoniju.....  :P
... hvala i svima na divno provedenom danu (odlično vođenoj koloni - Švaba), obilježili smo Dan neovisnosti i sve se dobro završilo.....

...LJUDI KAD PRESTAJEMO PADATI  :affraid:  :?:  :?:  :?:
...i sutra je novi dan - dok ide,ide!

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
Odg: Pad Patriota
« Odgovori #1 : Listopad 08, 2008, 22:06:55 pm »
ajd glavno da si ziv i zdrav

AKo nesto trebas imas broj !

ne znam koju kacigu nosis , ali baci ju u smece .

BTW

Ja sam spreman past ponovo  :icon_mrgreen:
BMW = bauer motor werke

Offline zuti

• Zabok
  • MMP
  • Aprilia rsv 1000 mille
« Odgovori #2 : Listopad 08, 2008, 22:08:17 pm »
 :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol:

Ajd čuvaj tu ludu glavu, ak dolaziš u petak plačaš rundu za to kaj si dobro prošel :icon_super: :icon_super: :icon_super:
Ajde jos jednu putnu, pa jos jednu, jos jednu ajde ovo je stvarno zadnja ma hajde jos jednu, jos jedna i idemo. hik nikam nejdi prije

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #3 : Listopad 08, 2008, 22:13:50 pm »
a taj pas u selu prije Rovišća je vec odavno poznat i zove se killer  :icon_mrgreen:

BMW = bauer motor werke

Offline lukylipik

• Zagreb
  • Interceptor
« Odgovori #4 : Listopad 08, 2008, 22:13:55 pm »
[youtube]3V-C8Q1emlA[/youtube]
« Zadnja izmjena: Listopad 08, 2008, 22:16:17 pm Beeblebrox »

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #5 : Listopad 08, 2008, 22:17:02 pm »
  Jedino nisi spomenuo jel pas spreman za nove napade ili  :icon_mrgreen:

Glavno da si ti na nogama i kosti cijele  :icon_thumright: Drži se prijatelju i oporavi brzo, ako kaj mogu pomoč broj znaš  :icon_thumright:

Ooooooooooooooo bila je to i solidna brzina ... dobro je prošlo !!!
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline lukylipik

• Zagreb
  • Interceptor
« Odgovori #6 : Listopad 08, 2008, 22:24:14 pm »
  Jedino nisi spomenuo jel pas spreman za nove napade ili  :icon_mrgreen:

Glavno da si ti na nogama i kosti cijele  :icon_thumright: Drži se prijatelju i oporavi brzo, ako kaj mogu pomoč broj znaš  :icon_thumright:

Ooooooooooooooo bila je to i solidna brzina ... dobro je prošlo !!!

...preminuo MAD DOG!

Offline lukylipik

• Zagreb
  • Interceptor
« Odgovori #7 : Listopad 08, 2008, 22:25:07 pm »
:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol: :llllol:

Ajd čuvaj tu ludu glavu, ak dolaziš u petak plačaš rundu za to kaj si dobro prošel :icon_super: :icon_super: :icon_super:

...to je tak kad ne nosiš TAKACHI!!!!!  :icon_super:

Offline merla

• MMP
  • Warrior, Venture
« Odgovori #8 : Listopad 08, 2008, 22:35:10 pm »
ovo uopce nije lijepo izgledalo na videu  :icon_sad:

bitno je da je sve na mjestu, a  :occasion14: ce pomoci oporavku  :icon_mrgreen:

Offline cRuNk

• Slavonski Brod
  • Vizir
  • **
  • `08 CBR 600 RR
« Odgovori #9 : Listopad 08, 2008, 22:37:17 pm »
Sva sreca pa si citav! Ozdravi brzo i opet na bike

E da, je li ima goreg zvuka od motora koji klizi ulicom? Odmah sam se sjetio
svog pada :crybaby2:

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul :icon_super:

Offline zuti

• Zabok
  • MMP
  • Aprilia rsv 1000 mille
« Odgovori #10 : Listopad 08, 2008, 23:08:38 pm »
Pogledao sam par puta filmić i ovo mi miriši na namještaljku sigurno ste to tak iscenirali jer vam je bilo doasno :icon_mrgreen: :icon_fU: :icon_mrgreen: :icon_fU:. Uffff grdo izgleda al stvarno sreča da nije niš strašno brzo buš ti to zalizal. :Rdrug: :Rdrug: :Rdrug:
Ajde jos jednu putnu, pa jos jednu, jos jednu ajde ovo je stvarno zadnja ma hajde jos jednu, jos jedna i idemo. hik nikam nejdi prije

Offline knez

• Nomad
  • MMP
  • Yamamaha XV 535
« Odgovori #11 : Listopad 09, 2008, 00:12:21 am »
UF UF UF i UF :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:

Idući put kad budeš trebao putovati,večer prije te šaljem na spavanje uz cedevitu :motocikli007:

Hvala Bogu da si čitav!
Sad se malo odmori i bude sve 5 kao i do sad :icon_super:

:hello:

Offline palomas

• Komarac
  • *
« Odgovori #12 : Listopad 09, 2008, 07:51:42 am »
luky, nije mi lako čitati i gledati ovo, ali srećom sve je završilo relativno dobro! Da je kaciga ostala na glavi, gotovo da nikakvih posjedica po tebe nebi bilo!

Video je i više nego poučan, dok smo na dva kotača - vrebaju nas najrazličitija iznenađenja, a svi mi to tako često zaboravljamo!

Offline kuna

• Zagreb
  • Interceptor
  • Spol: Ženski
« Odgovori #13 : Listopad 09, 2008, 09:37:28 am »
jutrošnjim pregledom (stručnim) ustanovljeno kako je sve na svom mjestu   :Rbis: :3some: 
nos natečen, zub polomljen, crash bar zguljen  :Rbrsh1:  :R158:  :Rinv:
::.a što se tiče psa...to je Lukyu već drugi susret...prije 10-tak godina na Samoborskoj cesti progutao mu pas tablicu od auta...  :protest: :BangHead:
Obrati pažnju na posljednju stvar
i budi tu kraj mene,
 povuci još dim,
 udahni volju za put......
Azra

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #14 : Listopad 09, 2008, 09:47:38 am »
Jebate....usro sam se kad sam vidio naslov....filmić stvarno ne izgleda lijepo...sreća u nesreći da nije niš ozbiljnije....sad fino na oporavak  :3some: i nemoj mi više priređivati ovakve mini infarkte.
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...