Autor Tema: Nesreća u Žaboriću  (Posjeta: 1581 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline blu-blu

• Komarac
  • *
  • Spol: Muški
  • DONT FUCK WITH NINJA ZX10 - R
Nesreća u Žaboriću
« : Rujan 28, 2008, 18:57:45 pm »
Upravo sam saznao da je netko nastradao u Žaboriću kod Šibenika na povratku iz Primoštena. Neznam detalje, ali malo prije smo sjedili u istom kafiću.

Offline ivbura

• tamo di nije po mom ,a ja bi tija ...
  • Komarac
  • *
  • aprilia sportcity
Odg: Nesreća u Žaboriću
« Odgovori #1 : Rujan 29, 2008, 14:08:04 pm »
Motociklisti "ništa" ozbiljnoga navodno se pridigao i šetkao okolo u autu dječak lakše ozlijeđen...klasika ; nepreglednije skretište oduzimanje prednosti i velika brzina motocikla !? e sad ,,..Ovo su informacije od poznanika koji je naišao već na sam kraj očevida stoga  :dontknow:

Nažalost nočas je smrtno stradao  motociklist u Bilicama pokraj  škole   :icon_sad:
--...--.--.---..-...-,.----

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
Odg: Nesreća u Žaboriću
« Odgovori #2 : Rujan 29, 2008, 22:39:10 pm »
  R.I.P.  ali opet bez kacige  :cussing:

C/P sa net.hr:

U prometnoj nesreći na lokalnoj cesti u mjestu Bilicama kod Šibenika u ponedjeljak je oko 3 sata smrtno stradao 27-godišnji motociklist iz Bilica, objavila je PU šibensko-kninska.
Nesreća se dogodila kod škole u Bilicama kad je 27-godišnjak upravljajući motociklom Piaggio Beverly zbog neprilagođene brzine izgubio nadzor nad vozilom te sletio s ceste, stoji u priopćenju.
Motociklist nije nosio zaštitnu kacigu, a vozilom je upravljao bez dozvole.
Motocikl je nakon slijetanja s ceste udario u betonski zid te se odbio i pao u obližnje betonsko dvorište, navodi se u priopćenju.
Dvadesetsedmogodišnjak je preminuo od posljedica ozljeda sat vremena nakon nesreće u Općoj bolnici u Šibeniku, doznaje se u PU.
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita