Povezani Događaji

• LE MC BK Cro-Dice Run "Za Davo: Rujan 27, 2008

Autor Tema: Dice Run "Za Davora" 27.09.2008. u 13,00 sati Vukovina (V. Gorica).  (Posjeta: 3665 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
LE MC BK Cro-Dice Run "Za Davora" 27.09.2008. u 13,00 sati Vukovina (V. Gorica)

Dice Run "Za Davora" 27.09.2008. u 13,00 sati Vukovina (V. Gorica).

1. Check Point - Okupljnje od 12,30 sati u Vukovini (Velika Gorica), polazak u 13,00 sati, 2. Check Point - Polazak Sisak oko 14,00 sati, 3. Check Point - Polazak Voloder oko 15,00 sati, 4. Check Point - Polazak Lekenik oko 16,00 sati, 5. Check point - Dolazak u Zagreb, Čehi, glazba, piće i hrana.

Dice Run je ''kružna'' vožnja oko 160 km, sa 5 check point-ova sa startom u Vukovini (V. Gorica). Gdje motorista (tko želi) plača 50 kn za sveukupno bacanje kocke, nakon svih 5 bacanje, sve se zbroji. Prvih nekoliko sudionika sa najvećim zbrojem dobiti će nagrade, a sav prikupljeni novac dobiva obitelj našeg pokojnog «Davora».

Na svakom check pointu se nalazi caffe bar gdje se dijeli bezalkoholno piće, na zadnjem check pointu u Zagrebu - Čehi se dijeli grah. Budući da se radi o vožnji u počast «Davoru» nećemo održati klasični moto susret nego samo druženje uz hranu, piće i muziku!

Svi su pozvani bez predrasuda na free, klub, motor, spol i slična ....

« Zadnja izmjena: Rujan 23, 2008, 16:39:56 pm Beeblebrox »
BMW = bauer motor werke

Offline merla

• MMP
  • Warrior, Venture
Odg: Dice Run "Za Davora" 27.09.2008. u 13,00 sati Vukovina (V. Gorica).
« Odgovori #1 : Rujan 23, 2008, 16:47:29 pm »
na moju veliku zalost bas taj vikend nisam u zg.  :icon_sad:

Offline traxman

• Komarac
  • *
  • moja cRRna ljubav
« Odgovori #2 : Rujan 23, 2008, 18:13:44 pm »
Ak bu lijepo vrijeme (a trebalo bi) ja bum dosel, ko i zadnji put!
Traxman
ex MK Weekend Monster

RED POWER RANGER

moj ex kawasaki Z750R brutale

Offline devilldey

• Vizir
  • **
    • SMK Predatori
« Odgovori #3 : Rujan 23, 2008, 20:58:57 pm »
Ako će biti ikako moguće mogao bi se pridružiti. Ipak je Voloder u mom susjedstvu
Dejo SMK Predatori

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #4 : Rujan 23, 2008, 23:42:20 pm »
ja nemam sa cim ici  :icon_sad:
BMW = bauer motor werke

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #5 : Rujan 23, 2008, 23:56:38 pm »

:icon_scratch: pa gdje ti je Yamaha  :icon_scratch:

nažalost ja radim  :dontknow:
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #6 : Rujan 24, 2008, 08:55:07 am »
    :icon_scratch: pa gdje ti je Yamaha  :icon_scratch:

nažalost ja radim  :dontknow:
nemam gumu
BMW = bauer motor werke

Offline merla

• MMP
  • Warrior, Venture
« Odgovori #7 : Rujan 24, 2008, 10:38:36 am »

:llllol:

opet ces morati ici sa hondom

:llllol:

:motocikli007:

Offline M.C. Kompa

• MMP
  • BMW R 1100 RT
    • MK Kompa
« Odgovori #8 : Rujan 24, 2008, 22:47:13 pm »
2 beeble: ak oces evo ti moja krava
ja sam u dojcland
YOU NEVER RIDE ALONE
www.mk-kompa.com
mk-kompa@mk-kompa.com
BMW je korak prije starackog stapa

Offline kloki

• Komarac
  • *
« Odgovori #9 : Rujan 25, 2008, 09:47:47 am »
VOLJA JE VELIKA ALI RADIM. A OVE GODINE NISAM NAPRAVIL NI TISUĆU KILOMETARA :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Offline lazarbgd

• Beogradu
  • Komarac
  • *
« Odgovori #10 : Rujan 27, 2008, 20:20:11 pm »
TE jebiga bas sam sad saznao al da sam znao ranije pa da izvadim zeleni pa sa curom :cussing: :cussing: :cussing:

LAZARBGD
i sta reci ko sto kaze jedan decko sa yugo fan club foruma
"ZIVIM BRZO HRANIM SE LAKO VOLIM KAD MOTOR VUCE JAKO"

Offline kvatrić

• Vizir
  • **
  • er6n,zephyr 750
« Odgovori #11 : Rujan 27, 2008, 21:36:30 pm »
vratili se mi
sve je bilo super
 :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
pravi muškarci ne jedu med-oni žvaču pčele

Offline kroko

• Komarac
  • *
  • paKLEnog
« Odgovori #12 : Listopad 01, 2008, 19:37:58 pm »
Pošto nitko ništa napisao nije evo malo mojih osjecaja s naseg Adventurer foruma:

Kako je bilo.......jednom rijecju fenomenalno.........malo voznje , malo stajanja, bacanje kockica, ispijanje soka, medice i pelinkovca......zatim redovi druzenja......sve u svemu cak bolje od klasicnog susreta jos kad je sve pokrenuto radi humanitarne pomoci nekome, u ovom slucaju obitelji Davora Javorskog onda vas moraju trnci proci leđnom moždinom pa makar je i ne imali..........da ......Davor je kao sto znate nesretnim slucajem stradao na svom motoru u jednoj recimo skoro bezazlenoj nesreci. U spletu takvih slucajnih okolnosti u kojima se svatko od nas nadje na motoru i na cesti skoro svaki dan, izlijetanje u kanal i udarac glavom koji je u prvi mah izgledao laksi........zatim se Davor ustao i sigurno sav sretan sto je dobro zavrsilo ...........to kratkotrajno veselje se ubrzo pretvorilo u najgori moguci scenarij, organizam je ostecen s nekim unutarnjim krvarenjem i nastupila je smrt.........Izgleda da je Bog tako odlucio........nisam osobno poznavao Davora ali posto nas veze osim imena i ljubav prema motorima i takvom nacinu zivota, danas dok smo prolazili cestom kojom je Davor cesto puta vozio na posao i kuci, u koloni nas preko stotinu motora i brzinom od nekih stotinjak kilometara meni su misli bile s tim covjekom.............cijelo vrijeme sam si razmisljao da sve to radimo radi jedne osobe koja nas sigurno podrzava i  nebeskim cestama vozi zajedno s nama i iznad nas.......tim vise jer u takvoj situaciji vec sutra moze biti bilo tko od nas stotinu.......misli su mi se rojile ........kako je Davor vozeci se dozivljavao zavoje koje je dobro poznavao, o cemu je razmisljao, veselio se i planirao, jednostavno sam osjecao njegovu prisutnost u koloni...........
Znao sam da je sretan sto radimo to u njegovu cast,.......... na sjecanje, .........osjetio sam da se zajedno s nama smije i veseli.............zato mi je drago sto sam bio dio kolone............a sam vrhunac one cudne struje u leđnoj mozdini je bio kad smo na groblju u Voloderu prije nego smo otisli svi, umjereno ali snazno turirali motore i tko je imalo naculio svoje usi mogao je cuti kako se Davor grohotom nasmijao i svima rekao:"Prijatelji moji bikeri veliko vam hvala!"..................

Bikeru, imenjače, Davore......Slava ti vječna bila.......!

:glasses9:  A evo i pokoja fotka i ugodjaj kakav je bio.......
http://www.adventurer.com.hr/forum/index.php?topic=3123.msg48386#msg48386
  be free man, be dreamer

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderator
« Odgovori #13 : Listopad 02, 2008, 23:10:01 pm »
Pošto nitko ništa napisao nije evo malo mojih osjecaja s naseg Adventurer foruma:

Kako je bilo.......jednom rijecju fenomenalno.........malo voznje , malo stajanja, bacanje kockica, ispijanje soka, medice i pelinkovca......zatim redovi druzenja......sve u svemu cak bolje od klasicnog susreta jos kad je sve pokrenuto radi humanitarne pomoci nekome, u ovom slucaju obitelji Davora Javorskog onda vas moraju trnci proci leđnom moždinom pa makar je i ne imali..........da ......Davor je kao sto znate nesretnim slucajem stradao na svom motoru u jednoj recimo skoro bezazlenoj nesreci. U spletu takvih slucajnih okolnosti u kojima se svatko od nas nadje na motoru i na cesti skoro svaki dan, izlijetanje u kanal i udarac glavom koji je u prvi mah izgledao laksi........zatim se Davor ustao i sigurno sav sretan sto je dobro zavrsilo ...........to kratkotrajno veselje se ubrzo pretvorilo u najgori moguci scenarij, organizam je ostecen s nekim unutarnjim krvarenjem i nastupila je smrt.........Izgleda da je Bog tako odlucio........nisam osobno poznavao Davora ali posto nas veze osim imena i ljubav prema motorima i takvom nacinu zivota, danas dok smo prolazili cestom kojom je Davor cesto puta vozio na posao i kuci, u koloni nas preko stotinu motora i brzinom od nekih stotinjak kilometara meni su misli bile s tim covjekom.............cijelo vrijeme sam si razmisljao da sve to radimo radi jedne osobe koja nas sigurno podrzava i  nebeskim cestama vozi zajedno s nama i iznad nas.......tim vise jer u takvoj situaciji vec sutra moze biti bilo tko od nas stotinu.......misli su mi se rojile ........kako je Davor vozeci se dozivljavao zavoje koje je dobro poznavao, o cemu je razmisljao, veselio se i planirao, jednostavno sam osjecao njegovu prisutnost u koloni...........
Znao sam da je sretan sto radimo to u njegovu cast,.......... na sjecanje, .........osjetio sam da se zajedno s nama smije i veseli.............zato mi je drago sto sam bio dio kolone............a sam vrhunac one cudne struje u leđnoj mozdini je bio kad smo na groblju u Voloderu prije nego smo otisli svi, umjereno ali snazno turirali motore i tko je imalo naculio svoje usi mogao je cuti kako se Davor grohotom nasmijao i svima rekao:"Prijatelji moji bikeri veliko vam hvala!"..................

Bikeru, imenjače, Davore......Slava ti vječna bila.......!

:glasses9:  A evo i pokoja fotka i ugodjaj kakav je bio.......
http://www.adventurer.com.hr/forum/index.php?topic=3123.msg48386#msg48386

Ja na žalost nisam mogao doći, a tebi kroko stvarno svaka čast na ovom opisu!
Gandhi: "Be the change you want to see!"

Offline devilldey

• Vizir
  • **
    • SMK Predatori
« Odgovori #14 : Listopad 03, 2008, 22:00:39 pm »
Kroko super opis. Žao mi je što nisam mogao biti tamo
Dejo SMK Predatori