Autor Tema: Harley-Davidson Trike motocikl za 2009.  (Posjeta: 1813 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Piva

• Tourer
  • Spol: Ženski
« Zadnja izmjena: Rujan 22, 2008, 14:41:11 pm James1100 »

Offline Piva

• Tourer
Odg: Harley-Davidson Trike motocikl za 2009.
« Odgovori #1 : Rujan 20, 2008, 14:55:33 pm »
se može ovo gore zbrisat?
to bi trebalo ovak zgledat

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • mečku... opet
« Odgovori #2 : Rujan 21, 2008, 20:32:07 pm »
se može ovo gore zbrisat?

sama možeš urediti vlastite postove. pišem ovo jer ti je tema od jučer, pa nisam siguran jel kaj već mijenjano. jučer nisam bio na netu
google master

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #3 : Rujan 21, 2008, 20:34:26 pm »
Zanimljivo..ovak na slici je ok!
Ali mislim da ne bude nekog velkog uspjeha s takvim h-d-ovim trikeom, makar nikad ne znaš...kaj se tiče harleya, dva kotača su ipak dva!

Offline Piva

• Tourer
« Odgovori #4 : Rujan 22, 2008, 11:21:00 am »
sama možeš urediti vlastite postove. pišem ovo jer ti je tema od jučer, pa nisam siguran jel kaj već mijenjano. jučer nisam bio na netu

nisam ništa mijenjala,a sad imam samo opciju ˝citiraj˝  :dontknow:
na tom postu sam stavila krivu sliku,bitan je samo link ispod

Zanimljivo..ovak na slici je ok!
Ali mislim da ne bude nekog velkog uspjeha s takvim h-d-ovim trikeom, makar nikad ne znaš...kaj se tiče harleya, dva kotača su ipak dva!
koliko sam skužila ljudi baš i ne preferiraju ovak nešto,a zadrti ljubitelji HD-a koriste i puno grublje riječi pri opisu svojih emocija kad ovo vide  :icon_mrgreen:

nisam ni ja neki ljubitelj,al onda nikad ne znaš dok ne vidiš uživo i ne probaš

otkrivam toplu vodu  :icon_redface: ,al mene je iznenadilo kad sam vidla da HD radi ovak nešto,pa sam visila na netu i skužila da ovo nije izuzetak

pogledaj ovo- 2009 Harley-Davidson Tri-Glide Ultra Classic
[youtube]y3rhtfMHbQU[/youtube]

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #5 : Rujan 22, 2008, 13:27:00 pm »
Po meni svaki pokušaj trike-a sa agregatom od motocikla ispada glupo!
Najbolje odgovara motor od bube ili drugi box motor koji mora biti vidljiv, sa čim manje plastike na sebi, a puno kroma i vilicima izbačenim daleko naprijed!
Oval film...ne znam...to nije niti trike niti ništ...izgleda katastrofa...smatram se ljubiteljem harleya i nadam se jednog dana i vlasnikom nekog od modela!
Zato i dalje mislim da je svaki pokušaj izgradnje h-d-ovog trikea promašaj! Dva kotača su dva i tak treba biti...u biti ovo je forum pa nastojim ostati priseban, ali duboko u sebi mislim da su s ovim trikeom napravili takvu je*** glupost...i po meni je cijeli taj projekat jedna velka jeb*** jeb*da...naravno, ispričavam se na riječniku!
A ak ništ drugo tema je ok i nije zgorega za one ne ljubitelje harleya!
 :icon_thumright:

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #6 : Rujan 22, 2008, 14:45:45 pm »
a ćuj  :icon_scratch: Harley ima tradiciju trikeova, i to serijskih, koje je koristila policija i još neke službe. doduše, bilo je to davno, ali ovaj troglodit je na tragu toga.

ukucaj u Goole: "Ice man from hell". čovjek je od sebe napravio ime na takvom oldtimeru.
google master

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #7 : Rujan 22, 2008, 15:56:31 pm »
Da, znam da ima...mogli su se vidjeti i na nekim starijim američkim filmovima!
Samo kažem opet...ne sviđa mi se...niti jedan trike(ak ga tak i nazvati)sa agregatom od motocikla...a ovi dosadašnji harlyevi su katasrofa kaj se tiče izgleda!
Ovaj projekat mi se čini zanimljivim, al mislim da ne bude prolazilo!

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #8 : Rujan 22, 2008, 18:08:33 pm »
Budući da pajdo James, rekoše mi puno puta da ne kuži kaj hocu reci svojim postovima, a vjerujem ni neki ostali :icon_mrgreen:...pa da pojednostavim...kad pogledam ovak izvana...projekat čini mi se ok...al kad pogledam iznutra, iz duše..hehe..mislim da je projekat jedna velka ******* *******...inace sam ja pristojan "muž", al od kad sam na ovom forumu samo prostačim...bemu miša  :dontknow: :icon_mrgreen:

Offline knez

• Nomad
  • MMP
  • Yamamaha XV 535
« Odgovori #9 : Rujan 22, 2008, 20:55:16 pm »
Budući da pajdo James, rekoše mi puno puta da ne kuži kaj hocu reci svojim postovima, a vjerujem ni neki ostali :icon_mrgreen:...pa da pojednostavim...kad pogledam ovak izvana...projekat čini mi se ok...al kad pogledam iznutra, iz duše..hehe..mislim da je projekat jedna velka ******* *******...inace sam ja pristojan "muž", al od kad sam na ovom forumu samo prostačim...bemu miša  :dontknow: :icon_mrgreen:

Složil bi se s cousinom Blackom (kao što bi se vjerujem složili oko njegovo davno obećanih gemišta :icon_mrgreen:)

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #10 : Rujan 22, 2008, 21:13:07 pm »
Složil bi se s cousinom Blackom (kao što bi se vjerujem složili oko njegovo davno obećanih gemišta :icon_mrgreen:)
Hej...znaš da kad je nešt obečam to i ispunim...nakon neeeeeeekog vremena...bu gemišta...isto kak si i ti obečal da buš dobil na lotu i kupil harlye...prema tome, samo budimo strpljivi :icon_mrgreen:
PS. isprika na offu!

Offline knez

• Nomad
  • MMP
  • Yamamaha XV 535
« Odgovori #11 : Rujan 22, 2008, 21:19:15 pm »
Hej...znaš da kad je nešt obečam to i ispunim...nakon neeeeeeekog vremena...bu gemišta...isto kak si i ti obečal da buš dobil na lotu i kupil harlye...prema tome, samo budimo strpljivi :icon_mrgreen:
PS. isprika na offu!

Psst za Harleye,da ne bude To Slow ljubomoran :icon_mrgreen: