Autor Tema: TRIUMPH, našu sam ga u oglasniku, a sad mi treba pomoč  (Posjeta: 7858 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Laci-luc

• Bistra
  • Interceptor
  • Spol: Muški
  • daj Bože
    • www.simek.hr
Odg: TRIUMPH, našu sam ga u oglasniku, a sad mi treba pomoč
« Odgovori #45 : Kolovoz 22, 2008, 13:02:29 pm »
Čuo sam se sa jednim super likom, kojeg ujedno i ovako javno pozdravljam.

On mi veli (nakon kaj je malo pročačko) da za ove novce mogu uvest u Hrvatsku identičan Triumpf samo 2-3 godine mlađi   
Te mi savjetovo pošto je sezana lagano bliži kraju da tu nabavku odgodim za 12 ili 1 mj jer da ču onda biti najpovoljniji uvjeti za kupnju motora.

Navek tam, de vine srcu radost daje

Offline dex123

• zagreb
  • Tourer
  • vozi- u šumi
« Odgovori #46 : Kolovoz 22, 2008, 13:20:12 pm »

On mi veli (nakon kaj je malo pročačko) da za ove novce mogu uvest u Hrvatsku identičan Triumpf samo 2-3 godine mlađi   
Te mi savjetovo pošto je sezana lagano bliži kraju da tu nabavku odgodim za 12 ili 1 mj jer da ču onda biti najpovoljniji uvjeti za kupnju motora.

možeš uvest al ti niko neče moč realno reč u kakvom je motor stanju ak je kupljeno na nevidjeno -pa možeš kupit mačka u vreči

po meni je vrjeme nabavke motora i opreme 11 mjesec-12 i malo 1 mjesec   -u drugom mjesecu je več poprilično sunce.

sretno  s kupovinom - :icon_super: :icon_super: :icon_super:

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #47 : Kolovoz 22, 2008, 14:06:17 pm »
Oj pajdo!
Listam danas malo stare brojeve moto pulsa i našo sam taj isti motor u broju iz 06. i 07.g....tip ga već duže vrijeme prodaje...tak da izgleda da  ne bude tak brzo prodan...pa imaš još velike šanse da ga upecaš..nadam se da s motorom sve štima!

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #48 : Kolovoz 22, 2008, 15:04:00 pm »

Normališ,već sad u devetom mjesecu cijene rabljenih,a i nekih novih motora padaju,kako kod nas tako još više tamo na trulom zapadu :icon_mrgreen:
Motor od preko financijski se uvijek isplati uvesti (ako prolazi famoznu homologaciju),ali pitanje je koliko će s tom transakcijom stradati tvoji živci :cussing:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline Walter Wolf

• Vizir
  • **
« Odgovori #49 : Kolovoz 22, 2008, 23:18:18 pm »
chopper&cruiser&traktor forum  :icon_mrgreen:
dodao bih + &flakserice forum. Predobro!!!

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #50 : Kolovoz 23, 2008, 03:31:59 am »
Pa bem mu miša...već 4 stranice nas teroriziraš s tim motorom :icon_mrgreen: i još niš...e bumo imali kaj zaliti ili bumo na suhome još sljedećih 147 stranica dok ti se gazda ne smiluje? :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Pa daj ga zemi više.....ili budemo morali otići plijeniti tu pilu.........

:icon_mrgreen: :icon_evil: :icon_mrgreen: :icon_evil: :icon_mrgreen: :icon_evil: :icon_mrgreen: :icon_evil: :icon_mrgreen:
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...