Autor Tema: Kymco Venox ili Hyosung gv 250  (Posjeta: 24990 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline boris1984

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • Spol: Muški
  • Piaggio Fly 150
Odg: Kymco Venox ili Hyosung gv 250
« Odgovori #30 : Kolovoz 19, 2008, 23:18:46 pm »
palomas...motor ti je stvarno ljep...istina,ova kombinacija boja je preljepa...

sve se polako odlucujem za hyosung...nekako mi je "vise motor" od venoxa

Offline boris1984

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • Piaggio Fly 150
« Odgovori #31 : Kolovoz 20, 2008, 16:43:30 pm »
danas sam bas citao moto puls koji je spomenuo vladek(test customa do 250ccm)...nekako ispada da je aquila "naj zaokruzeniji" motor...

Offline waspnation

• Komarac
  • *
« Odgovori #32 : Kolovoz 20, 2008, 18:34:11 pm »
Palomas a daj reci za servis,,jer znam jednog koji ima taj motor pa se zalil na servis i na dijelove da ih mora dugo cekati, kakva su tvoja iskustva..njemu je kuplung usred voznje otisao..
Jinlun 250

Offline palomas

• Komarac
  • *
« Odgovori #33 : Kolovoz 20, 2008, 20:24:02 pm »
Što se dijelova tiče, ja ih prilično povoljno sam nabavljam, tj. naručujem originalne dijelove iz J.Koreje, od Amerikanca koji tamo već godinama živi, i šalje dijelove po čitavom svijetu. Od dijelova treba ti ono što se troši u vožnji, a to su gume, lanac, sviječice, filter za ulje i zrak.

Servis - za mene nepoznat pojam, jer nema se što raditi na Aquili. Sam si redovito mijenjam ulje i filtere, samo jednom (na 20.000 km) bio sam kod mehaničara, na provjeri zazora ventila. Zazori su bili dobri, pa ispada da ni toga nije trebalo.

Inače, ako se ti sam ne razumiješ puno u održavanje motora, onda ćeš potražiti nekog dobrog i pouzdanog servisera.

Offline boris1984

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • Piaggio Fly 150
« Odgovori #34 : Kolovoz 20, 2008, 23:24:50 pm »
Meni je frend imao taj motor i servisirao ga je kod covjeka u Savskom Gaju(Zagreb),kaze serviser odlican,cijena uvijek negdje oko 500 kn...nije nikada imao prituzbi...

Offline daneb

• Komarac
  • *
  • Hyusong Aquila GV 250
« Odgovori #35 : Kolovoz 21, 2008, 15:41:47 pm »
Resnično imaš lep motorin. Prav takšnega iščem za sebe. Zdaj imam Hondo CX 500 letnik 1981 oldtajmer pa ja v zadnjem času postal pretežak za mene imam namreč že 70 let in nisem več tako močan, kot včasih. Honda ima namreč 221 kil suhe teže.
Že dalj časa mi je všeč Husyng Aquilija 250 ccm. Moram pa prej prodati tole težko Hondo. Saj 50 konjev jaz tudi ne potrebujem.
Lep sončen dan Vam želim in še mnogo srečnih kilometrov z Vašimi motorističnimi igračkami. :hello:
Želim Vama lijep i sunčan dan.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #36 : Kolovoz 21, 2008, 22:54:47 pm »
Resnično imaš lep motorin. Prav takšnega iščem za sebe. Zdaj imam Hondo CX 500 letnik 1981 oldtajmer pa ja v zadnjem času postal pretežak za mene imam namreč že 70 let in nisem več tako močan, kot včasih. Honda ima namreč 221 kil suhe teže.
Že dalj časa mi je všeč Husyng Aquilija 250 ccm. Moram pa prej prodati tole težko Hondo. Saj 50 konjev jaz tudi ne potrebujem.
Lep sončen dan Vam želim in še mnogo srečnih kilometrov z Vašimi motorističnimi igračkami. :hello:

:icon_thumright:
google master

Offline FZ1

• Karlovac
  • Moderatori
  • Bayerische Flugzeug-Werke
« Odgovori #37 : Kolovoz 21, 2008, 23:02:38 pm »
Bokte,ja bum sretan ako dozivim 6 banki.

Offline palomas

• Komarac
  • *
« Odgovori #38 : Kolovoz 21, 2008, 23:16:08 pm »

Hvala vam mladiću, na lijepim željama! I ja vama želim dobro zdravlje, i još puno puno tisuća kilometara dobre i nezaboravne vožnje!

Daleko ste vi još od stotke, želim vam da je doživite na dva kotača!  :Rleb:  :icon_super:

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #39 : Kolovoz 21, 2008, 23:18:48 pm »
:icon_thumright: :icon_thumright:

Offline daneb

• Komarac
  • *
  • Hyusong Aquila GV 250
« Odgovori #40 : Kolovoz 22, 2008, 03:21:05 am »
Zahvaljujem se Vam za lepe želje.
Tudi jaz Vam želim velikooooooooo sreče in užitkov pri nabiranju kilometrov na Vaših motociklih.
Želim Vama lijep i sunčan dan.

Offline merla

• MMP
  • Warrior, Venture
« Odgovori #41 : Kolovoz 22, 2008, 09:15:55 am »
evo mozes malo i baciti oko ovdje, usporedni test 250-ica, medju njima kymco i hyosung...
http://www.motorcyclecruiser.com/roadtests/250cc_cruiser_comparison/index.html

Offline boris1984

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • Piaggio Fly 150
« Odgovori #42 : Kolovoz 22, 2008, 16:44:59 pm »
pogledao sam vec tu recenziju...

upravo sam se vratio iz svete nedelje...bio sam pogledat regal raptor spydera...motor atraktivno izgleda,konkretno je izraden ali fali mi ona chopperska udobnost...imam osjecaj da je to jedno tesko vozilo,prije svega za upravljanje...sjedalo mu je katastrofa...urezalo mi se u noge nakon tri kruga po skladistu...

Offline novinarreport

• Komarac
  • *
« Odgovori #43 : Kolovoz 22, 2008, 17:53:39 pm »
pogledao sam vec tu recenziju...

upravo sam se vratio iz svete nedelje...bio sam pogledat regal raptor spydera...motor atraktivno izgleda,konkretno je izraden ali fali mi ona chopperska udobnost...imam osjecaj da je to jedno tesko vozilo,prije svega za upravljanje...sjedalo mu je katastrofa...urezalo mi se u noge nakon tri kruga po skladistu...

Regal Raptor je bas tipican primjerak chopper i ako ti on ne lezi mozda bolje da uzmes neku drugu vrstu motora  a ne chopper. Bio sam na njemu i jako je vozan, stvar prilagodbe. Spyder bas ima choperski stih i udobnost.
Mozda da razmislis o onome sto trazis od motora.

Offline boris1984

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • Piaggio Fly 150
« Odgovori #44 : Kolovoz 23, 2008, 13:23:18 pm »
novinar hvala na savjetu...primljeno na znanje