Autor Tema: mladi vozač  (Posjeta: 15375 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koma

• Zagreb, Kvatrić
  • Interceptor
  • Spol: Muški
  • obnavljam moto guzzi falcone 500 '70.
Odg: mladi vozač
« Odgovori #15 : Srpanj 25, 2008, 08:42:00 am »
to ti je država, koja se mora uhvatit za stvarne podatke, tj. statistiku o broju nesreća po dobnim skupinama. to je meni ok.
i onda striktno zabit da te dobne skupine imaju ograničenje.

e sad, svi volimo savijati zakone sebi u korist. možda bi to i prošlo da nije sezona "stratišta na cestama"

mislim da ima i gorih stvari i gorih država. ono što mi je plus u cijeloj stvari je da nemaju vremena me gnjavit, iako sam stariji od svega navedenog.

čitam danas kako je 19-godišnjak sašio bmw m3 pun sugodišnjaka u susjedovo dvorište. znam, ima nas svakakvih, ali ..
zašto se to nije dogodilo nekom iz mog kruga, a fala bogu, imali su slićne aute u tim godinama?

enivejz, najte se bedirat, ako vas zaustave prisebne i odgojene, neće vas gnjavit  :icon_thumright:
grč. - κῶμα

Offline Hrco

• Komarac
  • *
  • KLE 500
« Odgovori #16 : Srpanj 25, 2008, 10:48:56 am »
ma sad mi je svejedno! suzukija sam zamjenio za beverly 125, rovera 825 od 120 konja za seat toledo od 68 konja i boli me patka kakav je zakon!!  :icon_pidu:
Never eat yellow snow.

Offline Biker686

• Komarac
  • *
  • Piaggio zip 50 4t
« Odgovori #17 : Srpanj 25, 2008, 13:55:16 pm »
ma sve to ok al oni koji su u startu budale nece ih sprjecit nikakav zakon a onda mi koji imamo bar malo mozga ispastamo..

Offline Biker686

• Komarac
  • *
  • Piaggio zip 50 4t
« Odgovori #18 : Kolovoz 19, 2008, 02:03:46 am »
pitanje je malo ot al ko ga hebe..  :glasses9:

ovak.. frend mi rekel da se sad po ovom novom zakonu kao s b kat moze vozit motor do 100ccm.. sad jel to istina ili je jos uvijek 50 ccm granica?! 

Offline LShawn

• Vizir
  • **
  • Spol: Ženski
  • Suza Haya 2005 GSX1300R (Aus), ćaćin - HD 883
    • www.milagro.hr
« Odgovori #19 : Kolovoz 20, 2008, 13:24:13 pm »
pitanje je malo ot al ko ga hebe..  :glasses9:

ovak.. frend mi rekel da se sad po ovom novom zakonu kao s b kat moze vozit motor do 100ccm.. sad jel to istina ili je jos uvijek 50 ccm granica?! 

50 ccm je još uvijek granica.
"Brilliance requires patience and virtue to rise above ignorance.
Success requires optimism and effort to prevail over average."

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderator
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #20 : Kolovoz 20, 2008, 21:21:11 pm »
  Je 50 ccm, a to će i ostat, jedino se nadam da će s vremenom ići za primjerom susjeda Slovenaca (ako imam točnu informaciju) jer je tamo ograničenje za moped isto 50 ccm, ali zato smiju do max 70 km/h, jer time manje smetaju u prometu i manje ugrožavaju i sebe i druge  :icon_thumright:
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline Biker686

• Komarac
  • *
  • Piaggio zip 50 4t
« Odgovori #21 : Kolovoz 21, 2008, 00:59:57 am »
to se i ja nadam.. nije mi jasno kak oni mogu ocekivat da se vozim 45-50 po gradu koji je pun zivcenjaka koji i da te pobere nebi stao?!  zato mene fino niko nemre stic a ak me bas rija potera na valjke jeb ga.. bum paltil kaznu!  :icon_pidu: