Autor Tema: Regal Raptor 250 Spyder - test  (Posjeta: 29081 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rude

• Vizir
  • **
  • Spol: Muški
  • Kymco Venox 250
Odg: Regal Raptor 250 Spyder - test
« Odgovori #15 : Rujan 19, 2008, 19:50:48 pm »
evo naletio sam i na preradu raptora :))
http://www.johnnypag.com/motorcycles/index.php
kako se zovu muhe u sloveniji?? ne zovu se, one same dojdu :)))

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #16 : Rujan 19, 2008, 21:37:01 pm »
konačno i ja pogledao taj motor.

izgledom, jedini 250 ccm motor koji ima pravo da ga se nazoce chopperom. što se mene tiče. oduševljen sam linijom  :icon_super:
Slažem se!
Gledam sve više i više taj motor...kontam si u zadnje vrijeme da ga možda kupim...pa kad se taj agregat istroši mislim da se uz male preinake u tu ramu može piknut malo veći agregat od drugog motora...uglavnom, da se nekaj iskemijat ziher

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #17 : Rujan 20, 2008, 00:03:25 am »
Slažem se!
Gledam sve više i više taj motor...kontam si u zadnje vrijeme da ga možda kupim...pa kad se taj agregat istroši mislim da se uz male preinake u tu ramu može piknut malo veći agregat od drugog motora...uglavnom, da se nekaj iskemijat ziher

koliko sam čuo, rama je predviđena za ugradnju većih agregata. Raptora je osmislio Amerikanac, bivši customizer Harleya koji je htio pokrenuti svoj brand, ali za veći krug kupaca. Ramu je zamislio za ugradnju više veličina agregata ukoliko posao krene. Kinezi su u cijeloj priči tu zbog niskih troškova proizvodnje.
google master

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #18 : Rujan 20, 2008, 19:56:13 pm »
Upravo zbog toga sam i zainteresiran...definitvno harley u malom...a ono kaj je najbolje dalo bi se i poigrati s tim svim!
Sličan mi je jako na...po meni, jedan od najljepših h-d ovih modela, fxstc

Offline gusgus

• Vizir
  • **
  • Vespa-pa-pa-pa
« Odgovori #19 : Rujan 22, 2008, 14:09:56 pm »
uh ovaj bobber ili ,kako ga nazvase Barhog, je prva liga

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #20 : Lipanj 15, 2009, 21:42:55 pm »
Ovu temu tražim. Vidim nema puno postova. Meni se jako sviđa. Kupio bi ga za drugi motor. Jer nema para za koje bi dao Enfielda, ipak je to legenda. A ovaj Spider mi se čini upotrebljiv za non-stop vožnju samo ja se spremam ić pogledati 350 verziju. Ali neću žuriti jer sam čuo da se sprema  Daytona i Spyder od 400 kubika što je za mene baš  :icon_thumright:
Harley Davidson XL Sportster Superlow.

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #21 : Lipanj 15, 2009, 23:25:07 pm »
Ovu temu tražim. Vidim nema puno postova. Meni se jako sviđa. Kupio bi ga za drugi motor. Jer nema para za koje bi dao Enfielda, ipak je to legenda. A ovaj Spider mi se čini upotrebljiv za non-stop vožnju samo ja se spremam ić pogledati 350 verziju. Ali neću žuriti jer sam čuo da se sprema  Daytona i Spyder od 400 kubika što je za mene baš  :icon_thumright:

Baš nešto razmišljam kako bi bilo uvalit u tu ramu Enfieldovu mašinu...

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #22 : Lipanj 15, 2009, 23:26:16 pm »
Baš nešto razmišljam kako bi bilo uvalit u tu ramu Enfieldovu mašinu...

Po mogučnosti Carberry-jevu preradu V2 od 1340 kubika.  :Rjok:

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #23 : Rujan 21, 2009, 22:19:41 pm »
Vidija sam Spidera uživo. Totalno razočarenje sam doživio. Tako je sitan...

Offline mg749ie

• Vizir
  • **
  • che bella macina
« Odgovori #24 : Listopad 02, 2009, 09:38:25 am »
ovo kaj sam pročitao do sad smo su mišljenja bez iskustva i lamentiranje, :icon_mrgreen: tu kod nas u Zaprešiću je stajao u dućanu cca 1 i pol mjesec, neki dan sam razgovarao s nekim tipovima i totalno su razočarani s kinezima :cussing: servisima dijelovima itd.
Kaj se tiče izgleda, zgleda dobro, :icon_scratch: a sve ostalo je? :dontknow: Ciklistika? Kočnice? Servis? Djelovi? :glasses9: Nemreš za male novce dobiti motor, ovo i slični uradci su za šminkre koji nemaju pojma kaj je motor.
Ako se i kupi tada je potrebno barem napraviti zamjenu kočionog sustava, guma, podešavanje volana, fino podešavanje motora ... puno, puno posla
Kolko love tolko muzike
SERBUS - svima pa i šire po okolici

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #25 : Listopad 02, 2009, 17:49:41 pm »
ovo kaj sam pročitao do sad smo su mišljenja bez iskustva i lamentiranje, :icon_mrgreen: tu kod nas u Zaprešiću je stajao u dućanu cca 1 i pol mjesec, neki dan sam razgovarao s nekim tipovima i totalno su razočarani s kinezima :cussing: servisima dijelovima itd.
Kaj se tiče izgleda, zgleda dobro, :icon_scratch: a sve ostalo je? :dontknow: Ciklistika? Kočnice? Servis? Djelovi? :glasses9: Nemreš za male novce dobiti motor, ovo i slični uradci su za šminkre koji nemaju pojma kaj je motor.
Ako se i kupi tada je potrebno barem napraviti zamjenu kočionog sustava, guma, podešavanje volana, fino podešavanje motora ... puno, puno posla
Kolko love tolko muzike

Ye,u pravu si,kinez ko kinez :dontknow:
Ali večina na ovom forumu ga gleda kao dobru bazu za prerade,ubacivanje druge mašine,kočnice,itd.
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline Ra

• Vizir
  • **
  • Yamaha XJ 600N
    • Studio RK line
« Odgovori #26 : Listopad 03, 2009, 10:07:45 am »
Ma svi ti kinezi su omogućili mnogima da dođu do prvih motora i za to im skidam kapu, a sad usporedba da li je bolje nešto što košta 3-4-5x  je uvjek bespredmetna. Jedan moj poznanik je prije 2 godine nabavio qinqi 250 i s njim je proputovao lijepe destinacije bez problema i svakodnevno uživa u vožnji, a samo da napomenem da je blizu 60-toj i da ima skromnu mirovinu pa mu je to bio i jedini izbor. Zato bih preporučio da o kineskim motorima i koliko je tko zadovoljan njima, razgovaramo najprije sa ljudima koji ih svakodnevno koriste jer uživaju u vožnji, a ne sa nadrkanim klincima kojima je to samo izvor frustracija jer sanjaju Hajabusu, motor je ili gušt ili nije, a voziš ono što možeš priuštiti  ...  :icon_scratch:
I sreća kad se nasmješi pokazuje zube

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #27 : Listopad 04, 2009, 21:48:03 pm »
Ne bi se složio da voziš ono što si možeš priuštiti. Ja si mogu priuštiti motor koji god a vozim ono u čemu uživam, Enfielda. On ima mnogo mana i jednu vrlinu. Mene čini sretnim čovjekom. Raptor odlično izgleda na slici. Ali ja sam se razočarao vidjev ga u živo. Sav mi je nekako sitan. Možda sam ja prekrupan, ne znam. Mislim da sam vidio 250-eticu a možda je robusniji 350-ica koja je na slikama sasvim oke. Možda bi promjenio mišljenje da napravim đir, ne znam. Inaće, imao sam kineza. Zongshena. I imam samo rijeći hvale za njega.

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #28 : Studeni 21, 2009, 11:08:19 am »
Tko o čemu "RE Croatia" o motorima. Ovaj Spider je stvarno lijep motor. Gledam slike i moram priznati da mi se stvarno sviđa. Istina je da je mašina od 350, koja ima samo 320 kubika ipak malo pre, pre malena. Tako da će biti stvarno zgodno ako izbace na tržište mašinu od 400 kubika, kako su na JohnnyPag.com najavljivali.
Ozbiljno razmislim o drugom motoru u garaži ako se "desi" verzija od 400 kubika. Ima li netko u bližoj okolici Rijeka a da posjeduje jedan Spider, volio bi porazgovarati s vlasnikom i vidjeti motor iz malo bliže perspektive.
Baš je "sjatki maji".

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #29 : Studeni 21, 2009, 11:29:49 am »
Jot jedna sjika.