Autor Tema: Prijaviti motor da je ukraden dok je pod kreditom  (Posjeta: 3678 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aerox22

• Slavonski brod
  • Vizir
  • **
  • Spol: Muški
  • Yamaha yq 50 aerox
Prijaviti motor da je ukraden dok je pod kreditom
« : Svibanj 25, 2008, 09:05:22 am »
Neznam dali sam dobar naslov stavio za ovo.Uglavno npr. plaćaš kredit za motor i desi ti se da nemožeš platit par rata i oni hoće doći po njega,ti ga prijaviš da je ukraden i kad namiriš te rate dali se opet može registrirat taj motor?Baš sam raspravljao o tome s prijateljom pa me zanima...

Offline merla

• MMP
  • Warrior, Venture
Odg: Prijaviti motor da je ukraden dok je pod kreditom
« Odgovori #1 : Svibanj 25, 2008, 10:55:43 am »
nisam bas zakonski potkovan, ali ako prijavis kradju a ispadne da nije ukraden, onda cinis krivicni prekrsaj, i u tom slucaju ti sjeda i policija i banka za vrat  :icon_eek:

bolje se ne petljati s tim  :icon_evil:

Offline aerox22

• Slavonski brod
  • Vizir
  • **
  • Yamaha yq 50 aerox
« Odgovori #2 : Svibanj 25, 2008, 11:58:42 am »
ma nemam ja veze s tim,cuo sam da su to neki radili...imam zenu i kcer nisam lud zbog gluposti u ćuzu!!!

Offline Kiki2001

• MMP
  • '01 HONDA CB 600F
    • Sam protiv sebe
« Odgovori #3 : Svibanj 25, 2008, 13:51:00 pm »
Lažno prijavljivanje krađe (ili bilo kojeg drugog kaznenog djela) je kazneno djelo. Kasnije ako želiš registrirat vozilo koje je bilo prijavljeno kao ukradeno, moraš dokazat kako i na koji način ti je vraćeno, tj. kako si ga pronašao, a očito ti ga nije murja pronašla...
Spike tipa, našao sam ga sparkiranog ispred nekog kafiča i sl. ne pale ako se fino vidi da te banka potražuje novce za rate=MOTIV.
Napravi se krim obrada... Ko, gdje, skim, kako i zašto i sve se fino riješi. E sad, da li su neki probali nekak to sve skupa zamuljat? Može bti... Kod nas je sve moguće...  :icon_mrgreen:

Offline aerox22

• Slavonski brod
  • Vizir
  • **
  • Yamaha yq 50 aerox
« Odgovori #4 : Svibanj 25, 2008, 15:03:56 pm »
Lažno prijavljivanje krađe (ili bilo kojeg drugog kaznenog djela) je kazneno djelo. Kasnije ako želiš registrirat vozilo koje je bilo prijavljeno kao ukradeno, moraš dokazat kako i na koji način ti je vraćeno, tj. kako si ga pronašao, a očito ti ga nije murja pronašla...
Spike tipa, našao sam ga sparkiranog ispred nekog kafiča i sl. ne pale ako se fino vidi da te banka potražuje novce za rate=MOTIV.
Napravi se krim obrada... Ko, gdje, skim, kako i zašto i sve se fino riješi. E sad, da li su neki probali nekak to sve skupa zamuljat? Može bti... Kod nas je sve moguće...  :icon_mrgreen:

Tako sam ja nekako kolegi objasnio a on meni tvrdi da su neki prolazili na takav način,to čak i kod nas nebi bilo lako za izvesti!Uglavno nevalja se zahebavat sa takvim stvarima...

wingman

• Gost
« Odgovori #5 : Svibanj 28, 2008, 14:28:44 pm »
kad ne bi bilo sankcija, ja bi otišo u trgovinu i maznuo si motor i reko da nisam ja... al onda se ne bi ni trebo ispričavat...

Offline aerox22

• Slavonski brod
  • Vizir
  • **
  • Yamaha yq 50 aerox
« Odgovori #6 : Svibanj 28, 2008, 14:33:18 pm »
kad ne bi bilo sankcija, ja bi otišo u trgovinu i maznuo si motor i reko da nisam ja... al onda se ne bi ni trebo ispričavat...

tako sam mu i rekao,pa onda bi svi radili na tu foru!njemu neko nasr.. da je kod njega prošlo...

Offline koma

• Zagreb, Kvatrić
  • Interceptor
  • obnavljam moto guzzi falcone 500 '70.
« Odgovori #7 : Svibanj 28, 2008, 15:00:09 pm »
vidim..

ni vas nikog dosad opleo bivši drug plavi po "pametnoj" glavi..

meni je jemput bilo dosta.

iako u bivšoj državi, zbog cuge na ulici  :icon_eek:

al otad ne želim imat posla s njima ni u kom obliku

grč. - κῶμα

Offline LShawn

• Vizir
  • **
  • Spol: Ženski
  • Suza Haya 2005 GSX1300R (Aus), ćaćin - HD 883
    • www.milagro.hr
« Odgovori #8 : Srpanj 14, 2008, 16:48:31 pm »
Neznam dali sam dobar naslov stavio za ovo.Uglavno npr. plaćaš kredit za motor i desi ti se da nemožeš platit par rata i oni hoće doći po njega,ti ga prijaviš da je ukraden i kad namiriš te rate dali se opet može registrirat taj motor?Baš sam raspravljao o tome s prijateljom pa me zanima...

Tek sad vidim ovaj topic, i nadam se iskreno se nadam da ti je frend ipak malo pametniji od ovog.
Motor/automobil koji je prijavljen kao ukraden, stoji ukraden! Ali i kod takvih situcija, postoji jako dobra provjera, (draga moja, najdraža Proxima). I onda ti ili xy dolazi regati ukraden motor/automobil???!!
Pa hajde de neka malo razmisli.
U životu treba imati akcije i malo povišenog adrenalina, ali ja bi mu savjetovala skakanje sa bojlera u kupaoni na glavu u kadu ... dođe na isto.
"Brilliance requires patience and virtue to rise above ignorance.
Success requires optimism and effort to prevail over average."

Offline aerox22

• Slavonski brod
  • Vizir
  • **
  • Yamaha yq 50 aerox
« Odgovori #9 : Srpanj 21, 2008, 18:23:45 pm »
Tek sad vidim ovaj topic, i nadam se iskreno se nadam da ti je frend ipak malo pametniji od ovog.
Motor/automobil koji je prijavljen kao ukraden, stoji ukraden! Ali i kod takvih situcija, postoji jako dobra provjera, (draga moja, najdraža Proxima). I onda ti ili xy dolazi regati ukraden motor/automobil???!!
Pa hajde de neka malo razmisli.
U životu treba imati akcije i malo povišenog adrenalina, ali ja bi mu savjetovala skakanje sa bojlera u kupaoni na glavu u kadu ... dođe na isto.

Ma nije čovjek uopće razmišljao da to napravi kad nema ni kredit ni motor samo mi je rekao da su to neki likovi "radili",a ja sam njemu tvrdio da bi to svatko radio ... :Rdrug:

Offline LShawn

• Vizir
  • **
  • Spol: Ženski
  • Suza Haya 2005 GSX1300R (Aus), ćaćin - HD 883
    • www.milagro.hr
« Odgovori #10 : Srpanj 21, 2008, 19:32:54 pm »
Ma nije čovjek uopće razmišljao da to napravi kad nema ni kredit ni motor samo mi je rekao da su to neki likovi "radili",a ja sam njemu tvrdio da bi to svatko radio ... :Rdrug:

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
"Brilliance requires patience and virtue to rise above ignorance.
Success requires optimism and effort to prevail over average."